OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NORDVANG Tommy Kvakkestad 64Team OCR NorwayM Elite10M 2300:00:0200:47:4500:47:52.4500:47:54.85 9:346,3
2TARKA Andrzej 45M Elite11M 3000:00:0200:49:1200:49:17.5500:49:19.70+00:01:249:516,1
3KOWALCZYK Dawid 44M Elite13M 3900:00:0100:50:2700:50:32.9500:50:34.85+00:02:4010:065,9
4JANSSON Thomas 47Team FITM Elite15M 4500:00:0200:51:1400:51:19.9000:51:22.40+00:03:2710:165,8
5REN Emil Friis 50EvolutionRaceM Elite18M 5500:00:0200:52:4300:52:46.5000:52:49.10+00:04:5410:335,7
6BELOV Artur 70M Elite21M 6100:00:0200:53:1300:53:19.2500:53:21.40+00:05:2610:395,6
7GRZONDKO Mateusz 42M Elite23M 6400:00:0300:53:5600:54:00.2500:54:03.35+00:06:0810:485,6
8VOROBOK Tomáš 52M Elite24M 6500:00:0200:53:5700:54:01.0000:54:03.50+00:06:0810:485,6
9KALININ Jarosław 43xRunnersM Elite26M 7000:00:0200:54:3200:54:35.8500:54:38.25+00:06:4310:555,5
10RUMMEL Alexander 67M Elite27M 7200:00:0200:54:5800:55:04.0500:55:06.20+00:07:1111:005,4
11GAZUREK Kacper 40M Elite28M 7300:00:0200:55:0000:55:03.9000:55:06.60+00:07:1111:005,4
12ЕРМАКОВ Антон 7139RUSM Elite31M 8700:00:0200:56:0900:56:13.8500:56:15.85+00:08:2111:145,3
13SCHUH Martin 61union dirtrun.companyM Elite32M 8800:00:0200:56:1200:56:15.8000:56:18.75+00:08:2311:155,3
14MÓRAWSKI Mieszko 41M Elite34M 9000:00:0200:56:1700:56:22.2000:56:24.50+00:08:2911:165,3
15MILLAN Daniel Osma 69Brave BullsM Elite37M 9400:00:0100:56:5500:56:58.4000:57:00.20+00:09:0511:235,3
16DAVID Sebastien 53ElanciaM Elite38M 10200:00:0200:57:2100:57:25.1000:57:27.25+00:09:3211:295,2
17OLEXANDR Tarsukov 56M Elite39M 10400:00:0100:57:2600:57:59.0500:58:00.50+00:10:0511:355,2
18DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 66Leyendas ocr by xforceM Elite40M 11700:00:0100:59:3300:59:36.2000:59:38.00+00:11:4311:555,0
19ARZADUN Imanol Peso 72DENONTZATM Elite41M 12000:00:0100:59:5400:59:59.2501:00:01.15+00:12:0612:005,0
20SABIROV Zhanserik 76M Elite46M 13200:00:0101:01:2701:01:32.8501:01:34.45+00:13:3912:184,9
21HANDLER Christian 57M Elite47M 13300:00:0201:01:3001:01:37.5001:01:39.60+00:13:4412:194,9
22REZNIK Anton 54RussiaM Elite48M 15200:00:0201:05:5901:06:04.1001:06:06.20+00:18:1113:124,5
23HOWARD John 51M Elite50M 18100:00:0301:12:5101:12:56.9501:13:00.25+00:25:0514:354,1
24MONZON Imre 49M Elite51M 18400:00:0001:13:3001:13:35.8501:13:35.85+00:25:4114:434,1
25MICHEL Jérémy 62M Elite52M 18800:00:0201:14:4701:14:51.9501:14:53.95+00:26:5914:584,0
26ГОВОРОВ Андрей 58M Elite53M 18900:00:0201:14:5001:14:55.3501:14:57.35+00:27:0214:594,0
27CIMLER Jiří 55Gladiators CzechM Elite54M 21000:00:0201:19:1201:19:18.6001:19:21.10+00:31:2615:513,8
28SULTANOV Shamil 74M Elite55M 30100:00:0201:42:1501:42:20.4501:42:22.75+00:54:2720:282,9
Niesklasyfikowani
DNCADOLFSEN Kristoffer 48M Elite00:00:0201:31:3301:31:42.2501:31:44.650:003,3
DNCKUDYMETS Maksym 68M Elite00:00:0201:52:3701:52:44.5001:52:46.500:002,7
DNCROMANOV Semen 65RussiaM Elite00:00:0102:01:0202:01:11.9002:01:13.400:002,5
DNCTIMUR 75M Elite00:00:0102:07:4902:07:56.7502:07:58.300:002,3
DNCBOCCON Alexandre 60OCR FranceM Elite00:00:0102:10:1502:10:34.3002:10:36.150:002,3
DNCTOJAR Luis Martin 63Leyendas ocr by xforceM Elite00:00:0102:27:0202:27:21.2502:27:23.150:002,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCSALUSTE Carry 46M Elite00:00:0202:41:1202:41:21.3502:41:24.050:001,9
WITT André 73M EliteDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 36 wynik(ów)