OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KASPRZYK Sebastian 125M 18-241M 200:00:0000:40:5000:40:53.6500:40:53.65 8:107,3
2MORI Riccardo 144M 18-242M 500:00:0000:42:5000:42:54.6000:42:54.65+00:02:018:347,0
3WILK Sylwester 120M 18-243M 800:00:0000:43:3400:43:39.6000:43:39.60+00:02:458:436,9
4STENBECK Fredrik 142M 18-244M 900:00:0000:44:3900:44:42.8000:44:43.15+00:03:498:566,7
5ALVES Duarte 147OCR Portugal LABM 18-245M 1500:00:0000:47:1600:47:21.1000:47:21.35+00:06:279:286,3
6ŚWIĘTEK Bartosz 123M 18-246M 1600:00:0100:47:3300:47:37.3500:47:38.65+00:06:459:316,3
7RIJNEKER Jesper 129Team 4SportM 18-247M 1700:00:0000:47:3900:47:44.8000:47:44.85+00:06:519:326,3
8DECIUK Teofil 122M 18-248M 2400:00:0000:48:2300:48:28.3000:48:28.95+00:07:359:416,2
9SERAFIŃSKI Maciej 126NEXTREMEM 18-249M 2900:00:0000:49:1100:49:17.3500:49:17.60+00:08:239:516,1
10TITCOMB Daniel 134M 18-2410M 3300:00:0000:49:2800:49:34.0000:49:34.50+00:08:409:546,1
11CEJKO Dawid 128M 18-2411M 3400:00:0000:49:5100:49:55.8500:49:56.20+00:09:029:596,0
12KADRMAS Marek 132OCRA CZM 18-2412M 3700:00:0000:50:2700:50:31.5000:50:31.85+00:09:3810:065,9
13PANIN Egor 133M 18-2413M 4000:00:0000:50:4100:50:46.2000:50:46.75+00:09:5310:095,9
14MIKRUT Jakub 127M 18-2414M 4400:00:0100:51:0800:51:13.0000:51:14.00+00:10:2010:145,9
15KUIK Thomas 148Team Hang-On the NetherlandsM 18-2415M 4700:00:0000:51:2900:51:36.1000:51:36.25+00:10:4210:195,8
16CLAESSON Albin 141M 18-2416M 5600:00:0000:52:5000:52:54.5000:52:55.15+00:12:0110:355,7
17VILA Jose 152OCRAMICXM 18-2417M 6900:00:0000:54:2700:54:31.6500:54:31.80+00:13:3810:545,5
18HANSEN Mads Voss 137M 18-2420M 10800:00:0000:58:5300:58:57.7000:58:58.55+00:18:0411:475,1
19ALMERSKÄR Viktor 131M 18-2421M 10900:00:0000:58:5600:59:02.1500:59:02.95+00:18:0911:485,1
20WISPELWEIJ Sem 150Hang On The NetherlandsM 18-2423M 11200:00:0000:59:1900:59:24.8500:59:25.00+00:18:3111:535,0
21VASYA Dudnikov 151M 18-2425M 15100:00:0001:05:2101:05:27.3001:05:27.55+00:24:3313:054,6
22NILSSON Erik 136M 18-2432M 17400:00:0001:11:4501:11:52.5501:11:52.70+00:30:5914:224,2
23JÓZWIK Adrian 121NEXTREMEM 18-2438M 34000:00:0002:08:1202:08:18.9502:08:19.60+01:27:2525:392,3
Niesklasyfikowani
DNCADAMEC Jakub 130M 18-2400:00:0001:28:3101:28:39.4501:28:39.800:003,4
DNCCASTRO Christian Danis 138M 18-2400:00:0001:52:1701:52:36.5001:52:37.050:002,7
DNCKINDBOM Aron 145M 18-2400:00:0101:57:5501:58:00.4001:58:01.450:002,5
DNCCHATFIELD Connor 149M 18-2400:00:0002:04:0802:04:14.5002:04:15.150:002,4
DNCBROKEŠ Ondřej 139M 18-2400:00:0102:15:5702:16:05.5002:16:06.500:002,2
DNCROBBRECHT Chris 143M 18-2400:00:0002:27:3302:27:44.7502:27:45.550:002,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCGARDEBRAND Lucas Kjellin 146GRIPEN OCRM 18-2400:00:0102:34:5102:35:00.1502:35:01.600:001,9
ŠNOPL Víťa 140#GLADIATORRACETEAMM 18-24DNF DNF DNF DNF--
KOZLOWSKI Artur 124M 18-24DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 32 wynik(ów)