Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KASPRZYK Sebastian | 125 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:40:50 | |||
2 | MORI Riccardo | 144 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:42:50 | |||
3 | WILK Sylwester | 120 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:43:34 | |||
4 | STENBECK Fredrik | 142 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:44:39 | |||
5 | ALVES Duarte | 147 | OCR Portugal LAB | M 18-24 | 00:00:00 | 00:47:16 | ||
6 | ŚWIĘTEK Bartosz | 123 | M 18-24 | 00:00:01 | 00:47:33 | |||
7 | RIJNEKER Jesper | 129 | Team 4Sport | M 18-24 | 00:00:00 | 00:47:39 | ||
8 | DECIUK Teofil | 122 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:48:23 | |||
9 | SERAFIŃSKI Maciej | 126 | NEXTREME | M 18-24 | 00:00:00 | 00:49:11 | ||
10 | TITCOMB Daniel | 134 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:49:28 | |||
11 | CEJKO Dawid | 128 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:49:51 | |||
12 | KADRMAS Marek | 132 | OCRA CZ | M 18-24 | 00:00:00 | 00:50:27 | ||
13 | PANIN Egor | 133 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:50:41 | |||
14 | MIKRUT Jakub | 127 | M 18-24 | 00:00:01 | 00:51:08 | |||
15 | KUIK Thomas | 148 | Team Hang-On the Netherlands | M 18-24 | 00:00:00 | 00:51:29 | ||
16 | CLAESSON Albin | 141 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:52:50 | |||
17 | VILA Jose | 152 | OCRAMICX | M 18-24 | 00:00:00 | 00:54:27 | ||
18 | HANSEN Mads Voss | 137 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:58:53 | |||
19 | ALMERSKÄR Viktor | 131 | M 18-24 | 00:00:00 | 00:58:56 | |||
20 | WISPELWEIJ Sem | 150 | Hang On The Netherlands | M 18-24 | 00:00:00 | 00:59:19 | ||
21 | VASYA Dudnikov | 151 | M 18-24 | 00:00:00 | 01:05:21 | |||
22 | NILSSON Erik | 136 | M 18-24 | 00:00:00 | 01:11:45 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | ADAMEC Jakub | 130 | M 18-24 | 00:00:00 | 01:28:31 | |||
DNC | CASTRO Christian Danis | 138 | M 18-24 | 00:00:00 | 01:52:17 | |||
DNC | KINDBOM Aron | 145 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:57:55 | |||
DNC | CHATFIELD Connor | 149 | M 18-24 | 00:00:00 | 02:04:08 | |||
27 | JÓZWIK Adrian | 121 | NEXTREME | M 18-24 | 00:00:00 | 02:08:12 | ||
DNC | BROKEŠ Ondřej | 139 | M 18-24 | 00:00:01 | 02:15:57 | |||
DNC | ROBBRECHT Chris | 143 | M 18-24 | 00:00:00 | 02:27:33 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | GARDEBRAND Lucas Kjellin | 146 | GRIPEN OCR | M 18-24 | 00:00:01 | 02:34:51 | ||
KOZLOWSKI Artur | 124 | M 18-24 | DNF | DNF | ||||
ŠNOPL Víťa | 140 | #GLADIATORRACETEAM | M 18-24 | DNF | DNF |
Znaleziono 32 wynik(ów)