OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1VOLÁK Adam 177M 18-2418M 7100:00:0200:54:3600:54:41.2000:54:43.25 10:565,5
2SZYSZKA Kacper 163Koniuchy OCRM 18-2419M 10700:00:0200:58:3700:58:41.9000:58:44.05+00:04:0011:445,1
3ORICHOWSKI Witalij 156M 18-2422M 11100:00:0200:59:1500:59:21.6000:59:24.10+00:04:4011:525,1
4PAWŁOWSKI Kamil 162M 18-2424M 13000:00:0201:01:2401:01:29.2001:01:31.25+00:06:4812:174,9
5KERSTEN Max 190Outdoor ValleyM 18-2426M 15300:00:0201:06:0201:06:06.7001:06:09.55+00:11:2613:134,5
6CIEPIELA Jan 166M 18-2427M 15500:00:0201:06:4501:06:57.8001:07:00.15+00:12:1613:234,5
7ZDEB Maciek 160M 18-2428M 15900:00:0201:07:5001:07:54.7001:07:57.45+00:13:1413:354,4
8BUCCARELLA Luca 185M 18-2429M 16000:00:0201:07:5401:07:59.5001:08:02.00+00:13:1813:364,4
9KOSIŃSKI Jakub 167M 18-2430M 16400:00:0201:09:3101:09:37.0501:09:39.40+00:14:5613:554,3
10SRNSKÝ Daniel 189M 18-2431M 16800:00:0201:09:5401:09:58.7001:10:01.45+00:15:1813:594,3
11DORNYI Tamás 178M 18-2433M 18300:00:0101:13:2201:13:27.0501:13:29.00+00:18:4514:414,1
12ŠULDA Jakub 188M 18-2434M 19200:00:0201:15:3101:15:37.5001:15:39.50+00:20:5615:074,0
13ŁUKASZEWSKI Jakub 158Husaria Race TeamM 18-2435M 22800:00:0201:22:5901:23:03.6501:23:05.95+00:28:2216:363,6
14KMIECIAK Jakub 165Dirty SparrowsM 18-2436M 30200:00:0201:42:1701:42:22.8001:42:25.45+00:47:4220:282,9
15JANOUŠEK Petr 183Gladiators CzechM 18-2437M 33200:00:0202:01:5902:02:05.1502:02:08.10+01:07:2424:252,5
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
16SZEPANSKI Michael 187M 18-2439M 38700:00:0202:50:5902:51:04.0502:51:06.65+01:56:2334:121,8
Niesklasyfikowani
DNCYUCEL Jeffrey 174OCR BELGIUMM 18-2400:00:0001:32:1801:32:36.7001:32:36.700:003,2
DNCBURDZY Daniel 169Bestie OCR LegionowoM 18-2400:00:0101:42:1601:42:23.7501:42:25.550:002,9
DNCMISKA Daniel 168Enjoy by sportM 18-2400:00:0101:42:3801:42:47.6501:42:49.500:002,9
DNCSIMMONS John 186Renegade RunnersM 18-2400:00:0201:44:0901:44:14.9501:44:17.850:002,9
DNCMADSEN Ditlev 181M 18-2400:00:0202:01:5502:02:03.8002:02:06.250:002,5
DNCJURNÍK Lukáš 176M 18-2400:00:0202:03:2602:03:41.9002:03:44.550:002,4
DNCDOUHAN Dylan 173Karlshamn OCRM 18-2400:00:0202:09:4502:09:51.7502:09:54.650:002,3
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 172M 18-2400:00:0202:10:3302:10:40.0502:10:42.300:002,3
DNCBĄK Łukasz 161M 18-2400:00:0202:10:3902:10:46.3002:10:48.900:002,3
DNCTHOMAYER Jan 182M 18-2400:00:0202:10:5902:11:06.5502:11:09.500:002,3
DNCSEGARRA Jossuan 170M 18-2400:00:0002:19:1402:19:26.1502:19:26.150:002,2
DNCDIDIER Ludovic 175M 18-2400:00:0302:19:5402:20:03.0502:20:06.200:002,1
DNCWÓJCIK Michał 164Husaria Race Team KatowiceM 18-2400:00:0202:30:2202:30:26.5002:30:29.150:002,0
DNCJAGODZIŃSKI Damian 157xRunnersM 18-2400:00:0002:40:5502:41:06.6502:41:06.650:001,9
DNCYAKUSHEV Anton 179OCR RussiaM 18-2400:00:0202:45:0702:45:24.2002:45:26.850:001,8
DNCGONZALEZ-DIAZ Andres Ramiro 184TeamMadnessM 18-2400:00:0202:46:1702:46:25.0002:46:27.800:001,8
DNCFRANICA Mateusz 159Carbon OCR Racing TeamM 18-2400:00:0203:28:2503:28:37.7003:28:40.450:001,4
LILJESTAM Richard 180M 18-24DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 34 wynik(ów)