Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Mkat | K/M | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km | Czas netto 5km | Czas brutto 5km | Różnica w czasie | Tempo min/km | Tempo km/h |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOLÁK Adam | 177 | M 18-24 | 18 | M 71 | 00:00:02 | 00:54:36 | 00:54:41.20 | 00:54:43.25 | 10:56 | 5.5 (100%) | ||||
2 | SZYSZKA Kacper | 163 | Koniuchy OCR | M 18-24 | 19 | M 107 | 00:00:02 | 00:58:37 | 00:58:41.90 | 00:58:44.05 | +00:04:00 (6.8%) | 11:44 | 5.1 (92.7%) | ||
3 | ORICHOWSKI Witalij | 156 | M 18-24 | 22 | M 111 | 00:00:02 | 00:59:15 | 00:59:21.60 | 00:59:24.10 | +00:04:40 (7.9%) | 11:52 | 5.1 (92.7%) | |||
4 | PAWŁOWSKI Kamil | 162 | M 18-24 | 24 | M 130 | 00:00:02 | 01:01:24 | 01:01:29.20 | 01:01:31.25 | +00:06:48 (11.1%) | 12:17 | 4.9 (89.1%) | |||
5 | KERSTEN Max | 190 | Outdoor Valley | M 18-24 | 26 | M 153 | 00:00:02 | 01:06:02 | 01:06:06.70 | 01:06:09.55 | +00:11:26 (17.3%) | 13:13 | 4.5 (81.8%) | ||
6 | CIEPIELA Jan | 166 | M 18-24 | 27 | M 155 | 00:00:02 | 01:06:45 | 01:06:57.80 | 01:07:00.15 | +00:12:16 (18.3%) | 13:23 | 4.5 (81.8%) | |||
7 | ZDEB Maciek | 160 | M 18-24 | 28 | M 159 | 00:00:02 | 01:07:50 | 01:07:54.70 | 01:07:57.45 | +00:13:14 (19.5%) | 13:35 | 4.4 (80.0%) | |||
8 | BUCCARELLA Luca | 185 | M 18-24 | 29 | M 160 | 00:00:02 | 01:07:54 | 01:07:59.50 | 01:08:02.00 | +00:13:18 (19.6%) | 13:36 | 4.4 (80.0%) | |||
9 | KOSIŃSKI Jakub | 167 | M 18-24 | 30 | M 164 | 00:00:02 | 01:09:31 | 01:09:37.05 | 01:09:39.40 | +00:14:56 (21.4%) | 13:55 | 4.3 (78.2%) | |||
10 | SRNSKÝ Daniel | 189 | M 18-24 | 31 | M 168 | 00:00:02 | 01:09:54 | 01:09:58.70 | 01:10:01.45 | +00:15:18 (21.9%) | 13:59 | 4.3 (78.2%) | |||
11 | DORNYI Tamás | 178 | M 18-24 | 33 | M 183 | 00:00:01 | 01:13:22 | 01:13:27.05 | 01:13:29.00 | +00:18:45 (25.5%) | 14:41 | 4.1 (74.5%) | |||
12 | ŠULDA Jakub | 188 | M 18-24 | 34 | M 192 | 00:00:02 | 01:15:31 | 01:15:37.50 | 01:15:39.50 | +00:20:56 (27.7%) | 15:07 | 4 (72.7%) | |||
13 | ŁUKASZEWSKI Jakub | 158 | Husaria Race Team | M 18-24 | 35 | M 228 | 00:00:02 | 01:22:59 | 01:23:03.65 | 01:23:05.95 | +00:28:22 (34.1%) | 16:36 | 3.6 (65.5%) | ||
14 | KMIECIAK Jakub | 165 | Dirty Sparrows | M 18-24 | 36 | M 302 | 00:00:02 | 01:42:17 | 01:42:22.80 | 01:42:25.45 | +00:47:42 (46.6%) | 20:28 | 2.9 (52.7%) | ||
15 | JANOUŠEK Petr | 183 | Gladiators Czech | M 18-24 | 37 | M 332 | 00:00:02 | 02:01:59 | 02:02:05.15 | 02:02:08.10 | +01:07:24 (55.2%) | 24:25 | 2.5 (45.5%) | ||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | |||||||||||||||
16 | SZEPANSKI Michael | 187 | M 18-24 | 39 | M 387 | 00:00:02 | 02:50:59 | 02:51:04.05 | 02:51:06.65 | +01:56:23 (68.0%) | 34:12 | 1.8 (32.7%) | |||
Niesklasyfikowani | |||||||||||||||
DNC | YUCEL Jeffrey | 174 | OCR BELGIUM | M 18-24 | 00:00:00 | 01:32:18 | 01:32:36.70 | 01:32:36.70 | 0:00 | 3.2 (58.2%) | |||||
DNC | BURDZY Daniel | 169 | Bestie OCR Legionowo | M 18-24 | 00:00:01 | 01:42:16 | 01:42:23.75 | 01:42:25.55 | 0:00 | 2.9 (52.7%) | |||||
DNC | MISKA Daniel | 168 | Enjoy by sport | M 18-24 | 00:00:01 | 01:42:38 | 01:42:47.65 | 01:42:49.50 | 0:00 | 2.9 (52.7%) | |||||
DNC | SIMMONS John | 186 | Renegade Runners | M 18-24 | 00:00:02 | 01:44:09 | 01:44:14.95 | 01:44:17.85 | 0:00 | 2.9 (52.7%) | |||||
DNC | MADSEN Ditlev | 181 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:01:55 | 02:02:03.80 | 02:02:06.25 | 0:00 | 2.5 (45.5%) | ||||||
DNC | JURNÍK Lukáš | 176 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:03:26 | 02:03:41.90 | 02:03:44.55 | 0:00 | 2.4 (43.6%) | ||||||
DNC | DOUHAN Dylan | 173 | Karlshamn OCR | M 18-24 | 00:00:02 | 02:09:45 | 02:09:51.75 | 02:09:54.65 | 0:00 | 2.3 (41.8%) | |||||
DNC | BRUUN Emil Hvidenlund | 172 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:10:33 | 02:10:40.05 | 02:10:42.30 | 0:00 | 2.3 (41.8%) | ||||||
DNC | BĄK Łukasz | 161 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:10:39 | 02:10:46.30 | 02:10:48.90 | 0:00 | 2.3 (41.8%) | ||||||
DNC | THOMAYER Jan | 182 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:10:59 | 02:11:06.55 | 02:11:09.50 | 0:00 | 2.3 (41.8%) | ||||||
DNC | SEGARRA Jossuan | 170 | M 18-24 | 00:00:00 | 02:19:14 | 02:19:26.15 | 02:19:26.15 | 0:00 | 2.2 (40.0%) | ||||||
DNC | DIDIER Ludovic | 175 | M 18-24 | 00:00:03 | 02:19:54 | 02:20:03.05 | 02:20:06.20 | 0:00 | 2.1 (38.2%) | ||||||
DNC | WÓJCIK Michał | 164 | Husaria Race Team Katowice | M 18-24 | 00:00:02 | 02:30:22 | 02:30:26.50 | 02:30:29.15 | 0:00 | 2 (36.4%) | |||||
DNC | JAGODZIŃSKI Damian | 157 | xRunners | M 18-24 | 00:00:00 | 02:40:55 | 02:41:06.65 | 02:41:06.65 | 0:00 | 1.9 (34.5%) | |||||
DNC | YAKUSHEV Anton | 179 | OCR Russia | M 18-24 | 00:00:02 | 02:45:07 | 02:45:24.20 | 02:45:26.85 | 0:00 | 1.8 (32.7%) | |||||
DNC | GONZALEZ-DIAZ Andres Ramiro | 184 | TeamMadness | M 18-24 | 00:00:02 | 02:46:17 | 02:46:25.00 | 02:46:27.80 | 0:00 | 1.8 (32.7%) | |||||
DNC | FRANICA Mateusz | 159 | Carbon OCR Racing Team | M 18-24 | 00:00:02 | 03:28:25 | 03:28:37.70 | 03:28:40.45 | 0:00 | 1.4 (25.5%) | |||||
LILJESTAM Richard | 180 | M 18-24 | DNF | DNF | DNF | DNF | - | - (0.0%) |
Znaleziono 34 wynik(ów)