Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | VOLÁK Adam | 177 | M 18-24 | 00:00:02 | 00:54:36 | |||
2 | SZYSZKA Kacper | 163 | Koniuchy OCR | M 18-24 | 00:00:02 | 00:58:37 | ||
3 | ORICHOWSKI Witalij | 156 | M 18-24 | 00:00:02 | 00:59:15 | |||
4 | PAWŁOWSKI Kamil | 162 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:01:24 | |||
5 | KERSTEN Max | 190 | Outdoor Valley | M 18-24 | 00:00:02 | 01:06:02 | ||
6 | CIEPIELA Jan | 166 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:06:45 | |||
7 | ZDEB Maciek | 160 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:07:50 | |||
8 | BUCCARELLA Luca | 185 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:07:54 | |||
9 | KOSIŃSKI Jakub | 167 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:09:31 | |||
10 | SRNSKÝ Daniel | 189 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:09:54 | |||
11 | DORNYI Tamás | 178 | M 18-24 | 00:00:01 | 01:13:22 | |||
12 | ŠULDA Jakub | 188 | M 18-24 | 00:00:02 | 01:15:31 | |||
13 | ŁUKASZEWSKI Jakub | 158 | Husaria Race Team | M 18-24 | 00:00:02 | 01:22:59 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | YUCEL Jeffrey | 174 | OCR BELGIUM | M 18-24 | 00:00:00 | 01:32:18 | ||
DNC | BURDZY Daniel | 169 | Bestie OCR Legionowo | M 18-24 | 00:00:01 | 01:42:16 | ||
16 | KMIECIAK Jakub | 165 | Dirty Sparrows | M 18-24 | 00:00:02 | 01:42:17 | ||
DNC | MISKA Daniel | 168 | Enjoy by sport | M 18-24 | 00:00:01 | 01:42:38 | ||
DNC | SIMMONS John | 186 | Renegade Runners | M 18-24 | 00:00:02 | 01:44:09 | ||
DNC | MADSEN Ditlev | 181 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:01:55 | |||
20 | JANOUŠEK Petr | 183 | Gladiators Czech | M 18-24 | 00:00:02 | 02:01:59 | ||
DNC | JURNÍK Lukáš | 176 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:03:26 | |||
DNC | DOUHAN Dylan | 173 | Karlshamn OCR | M 18-24 | 00:00:02 | 02:09:45 | ||
DNC | BRUUN Emil Hvidenlund | 172 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:10:33 | |||
DNC | BĄK Łukasz | 161 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:10:39 | |||
DNC | THOMAYER Jan | 182 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:10:59 | |||
DNC | SEGARRA Jossuan | 170 | M 18-24 | 00:00:00 | 02:19:14 | |||
DNC | DIDIER Ludovic | 175 | M 18-24 | 00:00:03 | 02:19:54 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | WÓJCIK Michał | 164 | Husaria Race Team Katowice | M 18-24 | 00:00:02 | 02:30:22 | ||
DNC | JAGODZIŃSKI Damian | 157 | xRunners | M 18-24 | 00:00:00 | 02:40:55 | ||
DNC | YAKUSHEV Anton | 179 | OCR Russia | M 18-24 | 00:00:02 | 02:45:07 | ||
DNC | GONZALEZ-DIAZ Andres Ramiro | 184 | TeamMadness | M 18-24 | 00:00:02 | 02:46:17 | ||
32 | SZEPANSKI Michael | 187 | M 18-24 | 00:00:02 | 02:50:59 | |||
DNC | FRANICA Mateusz | 159 | Carbon OCR Racing Team | M 18-24 | 00:00:02 | 03:28:25 | ||
LILJESTAM Richard | 180 | M 18-24 | DNF | DNF |
Znaleziono 34 wynik(ów)