OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DINKELMAN Ruben 206M 25-291M 100:00:0100:40:2500:40:29.3500:40:30.85 8:057,4
2VANDEWALLE Billy 198M 25-292M 700:00:0100:43:2900:43:32.5000:43:33.95+00:03:038:426,9
3JANUSZEWSKI Bartosz 193M 25-293M 1100:00:0100:45:5700:46:00.8500:46:02.60+00:05:319:126,5
4HANYK Lukáš 204M 25-294M 1300:00:0100:46:1800:46:22.2500:46:23.80+00:05:529:166,5
5ZAKOLODKIN Roman 223Hero Race TeamM 25-296M 2600:00:0200:48:4300:48:48.4500:48:50.45+00:08:199:456,1
6DIECKMANN Jan-Philip 207M 25-297M 2700:00:0100:49:0400:49:07.6500:49:09.10+00:08:389:496,1
7BLANKENBURGH David 228M 25-298M 2800:00:0200:49:0200:49:07.4000:49:09.50+00:08:389:496,1
8ZAWISTOWSKI Jakub 197M 25-2910M 4300:00:0200:51:0200:51:07.1500:51:09.15+00:10:3810:135,9
9PRYKOWSKI Tomasz 200xRunnersM 25-2911M 4800:00:0100:51:4400:51:47.6500:51:49.20+00:11:1810:215,8
10KONEWKA Jacek 196Husaria Race TeamM 25-2913M 5100:00:0100:52:1300:52:17.4500:52:18.85+00:11:4810:275,7
11GUIBERT Romain 219Team FranceM 25-2914M 5300:00:0200:52:2500:52:30.0500:52:32.05+00:12:0110:305,7
12VADZIM Shalkouski 209OCR BelarusM 25-2917M 7800:00:0300:55:2400:55:27.3000:55:31.00+00:15:0011:055,4
13BRZOSKWINIA Wojciech 201M 25-2918M 8000:00:0000:55:3000:55:35.7500:55:35.75+00:15:0411:075,4
14VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir 221M 25-2919M 8100:00:0200:55:4300:55:47.6500:55:49.65+00:15:1811:095,4
15BRZOZOWSKI Filip 202Husaria Race TeamM 25-2921M 8400:00:0100:55:5800:56:01.6000:56:03.40+00:15:3211:125,4
16KRUCZKOWSKI Michał 194xRunnersM 25-2924M 9700:00:0100:57:0300:57:06.5500:57:08.10+00:16:3711:255,3
17ANTCZAK Marcin 199Nextreme / 17 Brygada ZmechanizowanaM 25-2925M 9900:00:0100:57:1400:57:19.8000:57:21.20+00:16:5011:285,2
18POLYAKOV Oleg 220M 25-2927M 10600:00:0100:58:0700:58:13.5000:58:15.45+00:17:4411:385,2
19TOMAKA Tomasz 203Husaria Race TeamM 25-2929M 11800:00:0100:59:3800:59:43.4000:59:45.15+00:19:1411:565,0
20PÉREZ Sergio Gómez 212Egyptian racersM 25-2930M 12200:00:0101:00:1901:00:23.6001:00:25.10+00:19:5412:045,0
21KEANE Josh 222TEAM MADNESSM 25-2934M 13800:00:0201:03:1401:03:17.7001:03:20.05+00:22:4912:394,7
22FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz 213M 25-2946M 20400:00:0101:17:5001:18:08.1001:18:09.90+00:37:3915:373,8
23CHRISTOPHER Bailly 218M 25-2951M 32400:00:0101:56:1001:56:24.2001:56:25.75+01:15:5423:162,6
24KHALEF Dali 195TEAM MADNESSM 25-2958M 37800:00:0202:28:3302:28:38.7502:28:41.35+01:48:1029:432,0
Niesklasyfikowani
DNCOCHERETIUK Andrii 225M 25-2900:00:0101:16:2301:16:29.5501:16:31.350:003,9
DNCCHILDS Jake 227M 25-2900:00:0201:33:5901:34:07.6501:34:10.400:003,2
DNCMARTÍNEZ Rafael 217M 25-2900:00:0101:54:3401:54:40.7501:54:42.150:002,6
DNCPCHELIAKOV Aleksandr 205GAZPROMBANK OCR TEAMM 25-2900:00:0201:58:0101:58:06.5501:58:09.150:002,5
DNCLÜPKE Sebastian 214Herakliden-Team DeutschlandM 25-2900:00:0202:09:1702:09:25.3002:09:27.450:002,3
DNCJOHANSSON Tom 216M 25-2900:00:0202:13:0002:13:16.5002:13:18.850:002,3
DNCJOHANSEN Philip Hust 224M 25-2900:00:0202:14:4002:14:49.5502:14:51.550:002,2
DNCKANSTRUP Nicolai 226M 25-2900:00:0202:16:2602:16:36.1502:16:38.300:002,2
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCSEREDA Evgeniy 208M 25-2900:00:0202:32:1102:32:18.1502:32:20.150:002,0
DNCARONSSON Alexander 215M 25-2900:00:0202:35:0902:35:28.2002:35:30.800:001,9
DNCNAVARRO Cristian Manuel Madrid 211M 25-2900:00:0103:35:2503:35:50.7503:35:52.550:001,4
DNCBELLIDO David Fernández 210M 25-2900:00:0203:35:3603:35:50.6003:35:52.600:001,4
Znaleziono 36 wynik(ów)