OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1TOMASIK Alan 231NEXTREMEM 25-295M 2500:00:0100:48:3300:48:42.3500:48:43.85 9:446,2
2MUSSCHE Frans 264M 25-299M 3800:00:0200:50:2600:50:31.6000:50:33.65+00:01:4910:065,9
3VLAM Thijs 263M 25-2912M 5000:00:0200:52:0400:52:11.8500:52:14.35+00:03:3010:265,7
4CZERWIŃSKI Maciej 237Baltic SealsM 25-2915M 5800:00:0100:53:0400:53:07.0000:53:08.95+00:04:2510:375,6
5JUSTESEN Simon 246Team SolidM 25-2923M 9500:00:0100:56:2000:57:00.9500:57:02.80+00:08:1811:245,3
6MĘDYGRAŁ Krystian 235M 25-2926M 10500:00:0100:58:0500:58:10.5500:58:12.00+00:09:2811:385,2
7YAROSLAV Slavushchev 261M 25-2932M 12700:00:0201:00:5601:01:00.4501:01:02.75+00:12:1812:124,9
8LENOIR Cyril 260M 25-2940M 15800:00:0101:07:2601:07:33.4501:07:34.90+00:18:5113:304,4
9VEPŘEK Martin 256M 25-2942M 16900:00:0201:10:3101:10:35.5501:10:37.65+00:21:5314:074,3
10HANSEN Jonas 259M 25-2943M 17000:00:0201:10:3301:10:39.0001:10:41.45+00:21:5714:074,2
11RACZEK Radosław 233Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM 25-2944M 17300:00:0101:11:3501:11:40.0001:11:41.75+00:22:5714:204,2
12PEÑA Miguel 252M 25-2950M 32100:00:0201:54:0501:54:10.9501:54:13.35+01:05:2922:502,6
13RAYNAUD Jimmy 240TR1BU OCRM 25-2954M 35500:00:0102:15:4002:15:44.9502:15:46.55+01:27:0227:092,2
14CRESPO Antonio Rubio 254M 25-2955M 36000:00:0202:18:2702:18:31.3502:18:33.85+01:29:5027:422,2
15TRUJILLO Fernando Pajuelo 242M 25-2956M 36500:00:0202:22:0002:22:05.3502:22:07.60+01:33:2328:252,1
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
16RODRIGUES Alexandre 238M 25-2960M 39200:00:0203:29:4103:29:50.5503:29:53.30+02:41:0941:581,4
Niesklasyfikowani
DNCBENICEWICZ Kacper 257M 25-2900:00:0101:26:5601:27:02.7501:27:04.600:003,4
DNCSARABUN Nazar 265M 25-2900:00:0101:32:5901:33:05.5501:33:07.450:003,2
DNCMANTYCKI Rafał 234M 25-2900:00:0101:40:1601:40:23.4501:40:25.350:003,0
DNCKASULIS Gerald 250TEAM MADNESSM 25-2900:00:0101:48:4801:48:54.5001:48:55.700:002,8
DNCALEXANDRE Renato 251M 25-2900:00:0201:52:1401:52:22.7001:52:25.400:002,7
DNCROEFFAERS Sander 241M 25-2900:00:0101:53:3901:53:50.0001:53:51.450:002,6
DNCFELLDIN Markus 247M 25-2900:00:0201:55:5701:56:03.7001:56:06.450:002,6
DNCOHLSSON Jesper 245Karlshamn OCRM 25-2900:00:0202:01:3102:01:40.8002:01:42.900:002,5
DNCOSTERMEIER Gabriel 266M 25-2900:00:0202:08:3202:08:45.3502:08:47.400:002,3
DNCMAZUEL Alexandre 244TEAM SENZUM 25-2900:00:0102:08:4802:08:55.6502:08:57.600:002,3
DNCTORESÄTER Ludvig "Luddet" 249OCR ELITE APPARELM 25-2900:00:0202:14:2702:14:33.8502:14:36.000:002,2
DNCSVENSSON Nicklas 243M 25-2900:00:0202:18:5902:19:06.6502:19:09.200:002,2
DNCPHILLIPS Alastair 248M 25-2900:00:0202:25:5902:26:07.2502:26:09.950:002,1
DNCNOWAK Lukasz 262Ocr FightersM 25-2900:00:0202:28:3302:28:40.0002:28:42.250:002,0
DNCMARTOS Eduardo 255Racers Legion AndalucíaM 25-2900:00:0103:03:2103:03:32.9503:03:34.800:001,6
DNCGINON Loïc 239InvictaM 25-2900:00:0203:14:2303:14:28.4503:14:31.200:001,5
DNCKOZIOŁ Kamil 232M 25-2900:00:0203:31:1903:31:38.1503:31:40.750:001,4
NUTIL Michal 253M 25-29DNF DNF DNF DNF--
BEURER Stephan 258M 25-29DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)