Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LENOIR Cyril | 260 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:07:26 | |||
2 | CZERWIŃSKI Maciej | 237 | Baltic Seals | M 25-29 | 00:00:01 | 00:53:04 | ||
3 | TOMASIK Alan | 231 | NEXTREME | M 25-29 | 00:00:01 | 00:48:33 | ||
4 | RACZEK Radosław | 233 | Gorący Potok Team- Podhalańskie Dziki | M 25-29 | 00:00:01 | 01:11:35 | ||
5 | JUSTESEN Simon | 246 | Team Solid | M 25-29 | 00:00:01 | 00:56:20 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | KASULIS Gerald | 250 | TEAM MADNESS | M 25-29 | 00:00:01 | 01:48:48 | ||
DNC | MAZUEL Alexandre | 244 | TEAM SENZU | M 25-29 | 00:00:01 | 02:08:48 | ||
DNC | MANTYCKI Rafał | 234 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:40:16 | |||
9 | MĘDYGRAŁ Krystian | 235 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:58:05 | |||
10 | RAYNAUD Jimmy | 240 | TR1BU OCR | M 25-29 | 00:00:01 | 02:15:40 | ||
DNC | BENICEWICZ Kacper | 257 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:26:56 | |||
DNC | SARABUN Nazar | 265 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:32:59 | |||
DNC | ROEFFAERS Sander | 241 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:53:39 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | MARTOS Eduardo | 255 | Racers Legion Andalucía | M 25-29 | 00:00:01 | 03:03:21 | ||
15 | YAROSLAV Slavushchev | 261 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:00:56 | |||
DNC | NOWAK Lukasz | 262 | Ocr Fighters | M 25-29 | 00:00:02 | 02:28:33 | ||
DNC | ALEXANDRE Renato | 251 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:52:14 | |||
DNC | KOZIOŁ Kamil | 232 | M 25-29 | 00:00:02 | 03:31:19 | |||
DNC | OHLSSON Jesper | 245 | Karlshamn OCR | M 25-29 | 00:00:02 | 02:01:31 | ||
DNC | FELLDIN Markus | 247 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:55:57 | |||
DNC | PHILLIPS Alastair | 248 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:25:59 | |||
DNC | TORESÄTER Ludvig "Luddet" | 249 | OCR ELITE APPAREL | M 25-29 | 00:00:02 | 02:14:27 | ||
23 | PEÑA Miguel | 252 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:54:05 | |||
24 | CRESPO Antonio Rubio | 254 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:18:27 | |||
DNC | OSTERMEIER Gabriel | 266 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:08:32 | |||
26 | RODRIGUES Alexandre | 238 | M 25-29 | 00:00:02 | 03:29:41 | |||
DNC | GINON Loïc | 239 | Invicta | M 25-29 | 00:00:02 | 03:14:23 | ||
28 | VEPŘEK Martin | 256 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:10:31 | |||
29 | HANSEN Jonas | 259 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:10:33 | |||
30 | VLAM Thijs | 263 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:52:04 | |||
31 | MUSSCHE Frans | 264 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:50:26 | |||
32 | TRUJILLO Fernando Pajuelo | 242 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:22:00 | |||
DNC | SVENSSON Nicklas | 243 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:18:59 | |||
NUTIL Michal | 253 | M 25-29 | DNF | DNF | ||||
BEURER Stephan | 258 | M 25-29 | DNF | DNF |
Znaleziono 35 wynik(ów)