OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1STIIG Jonathan 289M 25-2916M 7500:00:0400:55:1300:55:18.7500:55:23.45 11:035,4
2WITEK Piotr 274M 25-2920M 8300:00:0300:55:5400:55:58.3500:56:01.55+00:00:3811:115,4
3VERHEUL Paul Pieter Cornelis 297Atlas Outdoor TrainingM 25-2922M 9200:00:0300:56:3600:56:42.1500:56:45.50+00:01:2211:205,3
4KRASOŃ Bartłomiej 272M 25-2928M 11500:00:0400:59:2200:59:26.0000:59:30.25+00:04:0611:535,0
5HEŁMECKI Mateusz 270Koniuchy OCRM 25-2931M 12400:00:0301:00:3801:00:44.7501:00:48.10+00:05:2412:094,9
6STAMATEL Sebastian 281SOCIOS SILESIAM 25-2933M 13100:00:0301:01:2501:01:30.2001:01:33.80+00:06:1012:184,9
7LEGANDER Simon 290M 25-2935M 14100:00:0301:03:5101:03:56.3501:04:00.05+00:08:3612:474,7
8LLAPASSET Victor 298M 25-2936M 14300:00:0301:03:5601:04:01.6501:04:05.25+00:08:4112:484,7
9LEJK Beniamin 277xRunnersM 25-2937M 14400:00:0301:04:0401:04:07.7001:04:11.15+00:08:4712:494,7
10BIRKENFELD Thorben 279M 25-2938M 14600:00:0401:04:0501:04:09.6001:04:13.80+00:08:5012:494,7
11VERLAAT Kees 286M 25-2939M 14900:00:0301:04:4901:04:54.6001:04:58.55+00:09:3512:594,6
12MARTIN Darren 300M 25-2941M 16500:00:0301:09:3101:09:36.4501:09:39.50+00:14:1613:554,3
13SCHWEIGERT Matthias 288M 25-2945M 18000:00:0301:12:4601:12:51.7001:12:54.90+00:17:3114:344,1
14BASIAK Michał 273Hardcorowe WychylylybymyM 25-2947M 29500:00:0301:39:2901:39:34.8001:39:38.55+00:44:1519:553,0
15LARSSON Toni 282SOCRAM 25-2948M 29800:00:0301:40:3101:40:35.2501:40:39.05+00:45:1520:073,0
16PACIOREK Piotr 269Husaria Race TeamM 25-2949M 30000:00:0301:41:3001:41:34.9001:41:38.25+00:46:1420:193,0
17JACIÓW Paweł 275WATAHAM 25-2952M 32800:00:0401:58:3801:58:58.8001:59:02.85+01:03:3923:472,5
18PEDERSEN Peder Ejsing 294OCRHolstebroM 25-2953M 34400:00:0302:10:2802:10:33.0002:10:36.95+01:15:1326:062,3
19FISCHER Oliver 293M 25-2957M 36600:00:0302:23:1302:23:18.3002:23:21.95+01:27:5828:392,1
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
20KOLEGOWICZ Damian 276M 25-2959M 38300:00:0302:34:0902:34:13.8002:34:17.45+01:38:5430:501,9
Niesklasyfikowani
DNCBRONS Sonny 302Family Fit Indoor SurvivalM 25-2900:00:0301:44:2601:44:35.1501:44:38.350:002,9
DNCSPRUTTA Mateusz 303Carbon OCR Racing TeamM 25-2900:00:0301:44:1501:44:35.2501:44:38.450:002,9
DNCKORTHOUT Bruce 296Atlas Outdoor TrainingM 25-2900:00:0301:47:3601:47:42.6501:47:45.850:002,8
DNCCURDY Maxence 299InvictaM 25-2900:00:0402:04:4602:04:55.4002:04:59.450:002,4
DNCRECIO Diego Serrano 291M 25-2900:00:0302:07:4002:07:46.8502:07:50.100:002,3
DNCJAGER Robin De 283M 25-2900:00:0302:13:3502:13:43.5502:13:47.150:002,2
DNCČÍŽEK Jan 268M 25-2900:00:0402:25:0402:25:14.4002:25:18.700:002,1
DNCJOBANPUTRA Mayoor 278M 25-2900:00:0202:27:3202:27:41.5002:27:44.350:002,0
DNCDAVIDSSON Richard 284MIT Tough TeamM 25-2900:00:0402:41:4102:41:50.2502:41:54.300:001,9
DNCBRORSSON Sebastian 287M 25-2900:00:0302:42:2502:42:32.2502:42:36.150:001,8
DNCKAŁUŻNY Michał 280Dirty SparrowsM 25-2900:00:0304:00:4104:00:47.2004:00:51.050:001,2
DNCWUNDERLICH Tobias 292Unterfranken VikingsM 25-2900:00:0204:31:5404:32:04.0504:32:06.950:001,1
Znaleziono 32 wynik(ów)