OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PRUSAK Piotr 312M 30-341M 600:00:0200:43:2000:43:24.5500:43:27.45 8:416,9
2SELIANIN Dmytro 309M 30-342M 1200:00:0300:46:0800:46:12.5000:46:15.70+00:02:489:146,5
3MOSE Kristian 311Team Reborn OCRM 30-343M 3100:00:0300:49:1400:49:18.4000:49:21.55+00:05:549:516,1
4GRAVERS Mads 322M 30-344M 3500:00:0300:50:0700:50:11.4500:50:14.60+00:06:4710:026,0
5URBAŃSKI Kamil 307Nextreme / 17 Brygada ZmechanizowanaM 30-345M 3600:00:0300:50:1800:50:22.4000:50:25.75+00:06:5810:046,0
6JAROSZ Dawid 308xRunnersM 30-346M 4900:00:0300:51:5400:51:59.0500:52:02.05+00:08:3410:235,8
7MAZUR Damian 310SOCIOS SILESIAM 30-347M 5200:00:0300:52:1300:52:17.4500:52:20.75+00:08:5310:275,7
8KARCZMARSKI Mateusz 305M 30-3410M 7400:00:0200:55:0900:55:14.2500:55:16.75+00:11:4911:025,4
9ASMUSSEN Andreas Munk 335M 30-3414M 11400:00:0300:59:1900:59:22.6500:59:26.60+00:15:5911:525,1
10MEEL Jim Van Der 333Team Hang-On the NetherlandsM 30-3417M 12900:00:0301:01:0601:01:11.6501:01:15.10+00:17:4712:144,9
11WALTILLA Marcus 325OCR Team MausM 30-3418M 13600:00:0301:02:4301:02:46.9501:02:50.45+00:19:2312:334,8
12MAROZ Artsiom 321M 30-3422M 20200:00:0301:17:4101:17:46.4501:17:49.90+00:34:2215:333,9
13REGNELL Fredrick 326M 30-3423M 20600:00:0301:18:0901:18:14.1001:18:17.45+00:34:5015:383,8
14YANN Chambert 328SPARTAN LIONSM 30-3424M 21300:00:0301:19:1501:19:20.9001:19:24.25+00:35:5615:523,8
15JAKOBSSON Niklas 323M 30-3435M 25200:00:0301:28:4501:28:50.7501:28:54.40+00:45:2617:463,4
16FABRÈGUE Rémi 339M 30-3443M 26500:00:0301:32:3701:32:43.7001:32:47.35+00:49:1918:323,2
17GARCIA Adrián Ruiz 332THE LAST TRAININGM 30-3444M 26700:00:0301:32:5301:33:16.1501:33:19.40+00:49:5118:393,2
18URBANO David Quintana 324TFG/Toni MuscleM 30-3445M 26900:00:0401:34:0001:34:09.1501:34:13.25+00:50:4518:493,2
19SAVIN Aleksei 331M 30-3448M 27300:00:0301:34:4801:34:51.2001:34:55.00+00:51:2718:583,2
20SAŁATA Marcin 306M 30-3457M 29600:00:0301:39:3701:39:44.4001:39:47.50+00:56:2019:563,0
21GESSLER Sergej 317Team Outdoor OCRM 30-3459M 30500:00:0301:44:2101:44:28.1501:44:31.20+01:01:0320:532,9
22LIUTKUS Dainius 337OCR Baltic warriorsM 30-3460M 31500:00:0301:50:5701:51:03.4501:51:06.45+01:07:3922:122,7
Niesklasyfikowani
DNCBUGYS Renaldas 336M 30-3400:00:0301:12:3301:12:40.3501:12:43.350:004,1
DNCČERNÝ Vaclav 330M 30-3400:00:0201:33:4401:33:49.5501:33:52.500:003,2
DNCJONSSON Nils 320M 30-3400:00:0201:35:0601:35:14.6501:35:17.450:003,1
DNCKASCHE Denny 329M 30-3400:00:0301:43:1401:43:31.0001:43:34.850:002,9
DNCBALASHOV Roman 314GAZPROMBANK OCR TEAMM 30-3400:00:0201:43:3201:43:36.7001:43:39.250:002,9
DNCBEELEN Timothy Van 318M 30-3400:00:0301:54:0501:54:10.9001:54:14.400:002,6
DNCCHRISTENSEN Michael 338Ocr FightersM 30-3400:00:0302:17:3302:17:39.7002:17:43.200:002,2
DNCKOMOSIŃSKI Łukasz 313M 30-3400:00:0302:20:1802:20:27.8502:20:31.400:002,1
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCALEKSANDR Anokhin 327Stage team RussiaM 30-3400:00:0202:36:2602:36:39.5002:36:42.300:001,9
DNCTOCHKA Dzianis 319M 30-3400:00:0303:01:5503:02:01.9003:02:05.000:001,6
DNCCUERVO Alex Felipe 315TRI OLENYAM 30-3400:00:0203:19:3903:19:48.0503:19:51.000:001,5
ILNICKI Darek 340M 30-34DNF DNF DNF DNF--
HERNANDEZ Ayoze Herrera 316TFG/Toni MuscleM 30-34DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 35 wynik(ów)