OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PELISSIER Benoit 377M 30-349M 6700:00:0200:54:0300:54:07.2500:54:10.15 10:495,5
2MENSINK Nick 361OCR SkillzM 30-3412M 10100:00:0200:57:1800:57:22.5000:57:25.35+00:03:1511:285,2
3SETTELE Stefan 368MIT OCR GermanyM 30-3413M 11300:00:0200:59:2000:59:23.4000:59:26.10+00:05:1511:525,1
4KOŁOSZUK Marcin 343Nextreme / 4 ZPPLOTM 30-3415M 11900:00:0200:59:5200:59:57.5001:00:00.15+00:05:5011:595,0
5CAMBRIDGE Luke 365Team Northman OCRM 30-3416M 12500:00:0301:00:4401:00:49.8001:00:53.05+00:06:4212:104,9
6SJÖLIN Johan 376M 30-3421M 19400:00:0301:16:1601:16:21.7501:16:24.80+00:22:1415:163,9
7PŁÓCIENNIK Piotr 348M 30-3425M 22000:00:0201:21:0901:21:13.6501:21:16.25+00:27:0616:143,7
8TYL Lukáš 374M 30-3428M 23100:00:0301:23:3201:23:38.1001:23:41.55+00:29:3116:433,6
9JASTRZĘBSKI Piotr 352M 30-3431M 24400:00:0201:26:3001:26:35.9001:26:38.50+00:32:2817:193,5
10JULIEN Andrew 355TeamMadnessM 30-3433M 24600:00:0301:27:4301:27:50.6001:27:53.65+00:33:4317:343,4
11ÖBERG Robin 354@hejapappaM 30-3434M 25000:00:0201:28:3301:28:38.2001:28:40.60+00:34:3017:433,4
12CSÁSZÁR Vilmos 392OCR GaborTeamM 30-3437M 25700:00:0201:30:3101:30:36.2501:30:39.20+00:36:2918:073,3
13BYRCZEK Michał 349M 30-3438M 25900:00:0201:31:3801:31:42.7001:31:45.30+00:37:3518:203,3
14OLSEN Mads-Christian Brill 351M 30-3439M 26000:00:0201:32:1301:32:18.1501:32:21.05+00:38:1018:273,2
15WILSON Tom 371M 30-3440M 26100:00:0301:32:1501:32:23.9501:32:27.30+00:38:1718:283,2
16PETERSEN Thomas 360M 30-3442M 26400:00:0401:32:3701:32:42.7001:32:46.75+00:38:3618:323,2
17ANANIN Artem 367M 30-3451M 27800:00:0201:35:4701:35:53.7501:35:56.15+00:41:4619:103,1
18BAPTISTE David 356TeamMadnessM 30-3455M 28700:00:0201:38:1001:38:14.8501:38:17.60+00:44:0719:393,1
19DUPUIS Jean-Charles 357Swat NordM 30-3456M 29000:00:0201:38:5001:38:57.8501:39:00.60+00:44:5019:473,0
20BARANAUSKAS Darius 372OCR Baltic warriorsM 30-3461M 32300:00:0301:55:2301:55:27.4501:55:30.50+01:01:2023:052,6
21VALERII Kaldin 370M 30-3463M 32900:00:0201:59:3901:59:42.9501:59:45.55+01:05:3523:562,5
22IDCZAK Piotr 345M 30-3467M 37700:00:0202:26:5802:27:04.9002:27:07.85+01:32:5729:252,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
23PALMA Pedro 358M 30-3469M 39000:00:0303:06:1303:06:24.3003:06:28.05+02:12:1737:171,6
Niesklasyfikowani
DNCBRÄHMIG Mattes 363M 30-3400:00:0301:16:4201:16:49.1501:16:52.150:003,9
DNCDOUBEK Milan 366M 30-3400:00:0301:28:4601:28:58.6001:29:02.200:003,4
DNCROTH Zdeněk 350M 30-3400:00:0201:48:4701:48:55.8001:48:58.650:002,8
DNCKOLB Lars 362Fit for MeM 30-3400:00:0301:50:4601:50:55.0001:50:58.750:002,7
DNCKILIMNIK Tomasz 347M 30-3400:00:0302:09:5202:10:00.7502:10:03.750:002,3
DNCCHRISTOPHER Michel 369M 30-3400:00:0302:20:4402:21:01.0502:21:04.050:002,1
DNCKLONOWSKI Kamil 346Husaria Race Team KatowiceM 30-3400:00:0202:31:1502:31:25.7502:31:28.350:002,0
DNCKOLOTII Mykola 364M 30-3400:00:0202:41:4502:41:54.7002:41:57.300:001,9
DNCPLATA Arkadiusz 342M 30-3400:00:0302:42:2802:42:45.5002:42:48.700:001,8
DNCLASKOWSKI Tomasz 344M 30-3400:00:0302:43:2702:43:43.6502:43:47.150:001,8
DNCHAWKINS Nathan 353M 30-3400:00:0402:57:2802:57:35.3502:57:39.500:001,7
DNCGRAY Scott 375M 30-3400:00:0303:05:3303:05:43.9003:05:47.550:001,6
CURTIS Carl 359M 30-34DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 36 wynik(ów)