OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1JOLES Roël 393Team Hang-On the NetherlandsM 30-348M 6200:00:0200:53:2400:53:28.5500:53:30.75 10:415,6
2GYÖMREI Máté 397Test TeamM 30-3411M 7700:00:0100:55:2000:55:24.7500:55:26.10+00:01:5511:055,4
3LEMA Damián Espasandín 410M 30-3419M 13900:00:0101:03:3801:03:42.9501:03:44.45+00:10:1312:444,7
4SVOBODA Vítek 409ChallengerM 30-3420M 14800:00:0201:04:4001:04:45.0501:04:47.05+00:11:1612:574,6
5MÉDARD Olivier 411Les BisonsM 30-3429M 23800:00:0201:25:0401:25:10.0001:25:12.30+00:31:4117:023,5
6NIELSEN Daniel Birk 413M 30-3432M 24500:00:0201:26:3401:26:38.0001:26:40.80+00:33:1017:193,5
7BÄR Marcel 404MIT OCR GermanyM 30-3436M 25400:00:0101:29:1101:29:16.7501:29:18.65+00:35:4717:513,4
8MOROŃ Bartłomiej 381M 30-3447M 27100:00:0201:33:5401:34:32.4001:34:34.40+00:41:0318:543,2
9NIELSEN Dennis 391M 30-3452M 28100:00:0201:36:3901:36:43.5001:36:46.45+00:43:1519:203,1
10ALEX Fastres 412M 30-3458M 30300:00:0201:42:1801:42:27.0001:42:29.15+00:48:5820:292,9
11THONON Simon 390OCR Belgium Wallonia menM 30-3462M 32600:00:0101:57:0301:57:10.6501:57:12.15+01:03:4123:262,6
12DEDIEU Semi 403M 30-3464M 35000:00:0102:13:1302:13:25.5502:13:27.35+01:19:5626:412,2
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
13ZIMOŃ Norbert 385Wataha Grupa TreningowaM 30-3468M 38200:00:0202:33:3802:33:43.2502:33:45.55+01:40:1430:442,0
Niesklasyfikowani
DNCHAAN John De 396M 30-3400:00:0201:30:0101:30:08.7001:30:11.150:003,3
DNCLARNEMARK David 406M 30-3400:00:0201:40:3401:40:43.5501:40:45.700:003,0
DNCARTZ Claus 387M 30-3400:00:0201:47:4701:47:57.2501:47:59.250:002,8
DNCDOMORÁD Vojtěch 408M 30-3400:00:0201:52:5301:53:01.2501:53:03.850:002,7
DNCPOULTER Mark 386Team BrighthammerM 30-3400:00:0202:09:4302:09:52.0002:09:54.650:002,3
DNCMAWLAM Jason 394M 30-3400:00:0102:10:4302:10:53.1502:10:54.850:002,3
DNCSZUMLAŃSKI Marcin 383M 30-3400:00:0202:15:3002:15:35.5002:15:37.850:002,2
DNCŁASKOWSKI Piotr 382BeFit24TeamM 30-3400:00:0302:23:1702:23:45.3502:23:48.600:002,1
DNCCASTILLO Aythami Castilla Del 400M 30-3400:00:0202:23:5002:23:58.4002:24:00.950:002,1
DNCPOZO Juan Carlos Contador 405Sons of workout OCRM 30-3400:00:0002:45:3702:45:45.1502:45:45.150:001,8
DNCSADOWSKI Michał 384M 30-3400:00:0102:52:1402:52:22.1002:52:23.550:001,7
DNCJIRKU Milan 399M 30-3400:00:0203:03:1003:03:14.0003:03:16.750:001,6
DNCCHMIELORZ Józef 380Carbon OCR Racing TeamM 30-3400:00:0103:17:4903:17:59.1003:18:00.550:001,5
DNCBARALDI Davide 395White DonkeysM 30-3400:00:0203:31:5403:32:08.6503:32:10.700:001,4
DNCHAHN Henrik 389M 30-3400:00:0203:41:5403:42:03.3003:42:05.650:001,4
DNCSTRNAD Sebastian 398Unterfranken VikingsM 30-3400:00:0204:37:5204:38:01.2504:38:03.400:001,1
Znaleziono 29 wynik(ów)