OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1NIELSEN Søren 432M 30-3426M 22500:00:0301:22:1001:22:14.4501:22:17.50 16:263,6
2GAWRYLUK Marcin 415M 30-3427M 22900:00:0101:23:0501:23:11.6001:23:13.45+00:00:5516:383,6
3REKUTIN Ivan 422M 30-3430M 24200:00:0201:26:1601:26:19.6001:26:22.45+00:04:0417:163,5
4VITALI Hrachov 439M 30-3441M 26300:00:0301:32:3301:32:38.5501:32:42.00+00:10:2418:313,2
5ZAPPA Stefano 428White DonkeysM 30-3446M 27000:00:0201:34:0801:34:12.0001:34:14.40+00:11:5618:503,2
6BŁĘDZKI Adam 418M 30-3449M 27500:00:0201:35:0301:35:08.9501:35:11.05+00:12:5319:013,2
7CHOŁUJ Łukasz 419M 30-3450M 27600:00:0101:35:0801:35:11.8501:35:13.70+00:12:5619:023,2
8ZIMMER Markus 429M 30-3453M 28400:00:0201:37:1001:37:17.8501:37:20.45+00:15:0219:273,1
9PIELATOWSKI Adam 420M 30-3454M 28600:00:0301:37:5601:38:03.0501:38:06.30+00:15:4819:363,1
10REMMER Thomas 434M 30-3465M 35600:06:0202:10:0402:10:09.4502:16:12.40+00:53:5426:022,3
11WOJEWÓDKA Krystian 417Etrans TeamM 30-3466M 35900:00:0202:17:4302:17:50.3002:17:52.35+00:55:3427:342,2
Niesklasyfikowani
DNCT. Martin 446M 30-3400:00:0301:19:2401:19:34.2501:19:37.500:003,8
DNCMOBERG Linus 443AB KARL HEDIN IFM 30-3400:00:0201:40:4401:40:49.5001:40:52.350:003,0
DNCGERGELY Szabó Bálint 416OCR GaborTeamM 30-3400:00:0201:44:0701:44:16.2001:44:18.700:002,9
DNCRAVENZWAAIJ Jeroen Van 436M 30-3400:00:0201:44:1201:44:21.1501:44:23.900:002,9
DNCHORSCH Stefan 435OCRCrewDuisburgM 30-3400:00:0201:48:0201:48:15.8501:48:18.650:002,8
DNCHORBACH Lars 431M 30-3400:00:0201:50:4201:50:49.1001:50:51.800:002,7
DNCGRIFFITHS James 440Cliff Lakes OCRM 30-3400:00:0201:51:1401:51:20.7001:51:23.150:002,7
DNCPRZYSTAW Maxim 425OpfercrewM 30-3400:00:0401:53:0001:53:09.4501:53:13.750:002,7
DNCRIHA Zdenek 444Team Czech RepublicM 30-3400:00:0201:57:1401:57:20.8501:57:23.550:002,6
DNCJACKIEWICZ Lukasz 438M 30-3400:00:0302:06:4302:06:50.8502:06:54.150:002,4
DNCSÉBASTIEN Galdeano 430M 30-3400:00:0102:13:2302:13:31.2002:13:33.100:002,2
DNCDOODY Kelvin 442M 30-3400:00:0102:20:2802:20:35.3002:20:37.250:002,1
DNCPOLSTRA Berry 427M 30-3400:00:0302:23:1702:23:25.9002:23:29.200:002,1
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCGUILLAUMIN Thomas 433Tr1be OCR TeamM 30-3400:00:0202:35:1002:35:29.6002:35:32.300:001,9
DNCHARVEY-VALLENDER Oliver 421Cliff Lakes OCRM 30-3400:00:0202:36:2502:36:33.0002:36:35.400:001,9
DNCMONTRON Adrien 441M 30-3400:00:0202:51:3502:51:42.7502:51:44.850:001,7
DNCRUDY Rychlinski 426M 30-3400:00:0202:53:3202:53:43.9502:53:46.350:001,7
DNCAUBRIOT Pierre Charles 424M 30-3400:00:0303:15:0203:15:21.2503:15:24.500:001,5
COMMANDEUR Tjeerd 437M 30-34DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)