Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | T. Martin | 446 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:19:24 | |||
2 | NIELSEN Søren | 432 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:22:10 | |||
3 | GAWRYLUK Marcin | 415 | M 30-34 | 00:00:01 | 01:23:05 | |||
4 | REKUTIN Ivan | 422 | M 30-34 | 00:00:02 | 01:26:16 | |||
5 | VITALI Hrachov | 439 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:32:33 | |||
6 | ZAPPA Stefano | 428 | White Donkeys | M 30-34 | 00:00:02 | 01:34:08 | ||
7 | BŁĘDZKI Adam | 418 | M 30-34 | 00:00:02 | 01:35:03 | |||
8 | CHOŁUJ Łukasz | 419 | M 30-34 | 00:00:01 | 01:35:08 | |||
9 | ZIMMER Markus | 429 | M 30-34 | 00:00:02 | 01:37:10 | |||
10 | PIELATOWSKI Adam | 420 | M 30-34 | 00:00:03 | 01:37:56 | |||
DNC | MOBERG Linus | 443 | AB KARL HEDIN IF | M 30-34 | 00:00:02 | 01:40:44 | ||
DNC | GERGELY Szabó Bálint | 416 | OCR GaborTeam | M 30-34 | 00:00:02 | 01:44:07 | ||
DNC | RAVENZWAAIJ Jeroen Van | 436 | M 30-34 | 00:00:02 | 01:44:12 | |||
DNC | HORSCH Stefan | 435 | OCRCrewDuisburg | M 30-34 | 00:00:02 | 01:48:02 | ||
DNC | HORBACH Lars | 431 | M 30-34 | 00:00:02 | 01:50:42 | |||
DNC | GRIFFITHS James | 440 | Cliff Lakes OCR | M 30-34 | 00:00:02 | 01:51:14 | ||
DNC | PRZYSTAW Maxim | 425 | Opfercrew | M 30-34 | 00:00:04 | 01:53:00 | ||
DNC | RIHA Zdenek | 444 | Team Czech Republic | M 30-34 | 00:00:02 | 01:57:14 | ||
DNC | JACKIEWICZ Lukasz | 438 | M 30-34 | 00:00:03 | 02:06:43 | |||
20 | REMMER Thomas | 434 | M 30-34 | 00:06:02 | 02:10:04 | |||
DNC | SÉBASTIEN Galdeano | 430 | M 30-34 | 00:00:01 | 02:13:23 | |||
22 | WOJEWÓDKA Krystian | 417 | Etrans Team | M 30-34 | 00:00:02 | 02:17:43 | ||
DNC | DOODY Kelvin | 442 | M 30-34 | 00:00:01 | 02:20:28 | |||
DNC | POLSTRA Berry | 427 | M 30-34 | 00:00:03 | 02:23:17 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | GUILLAUMIN Thomas | 433 | Tr1be OCR Team | M 30-34 | 00:00:02 | 02:35:10 | ||
DNC | HARVEY-VALLENDER Oliver | 421 | Cliff Lakes OCR | M 30-34 | 00:00:02 | 02:36:25 | ||
DNC | MONTRON Adrien | 441 | M 30-34 | 00:00:02 | 02:51:35 | |||
DNC | RUDY Rychlinski | 426 | M 30-34 | 00:00:02 | 02:53:32 | |||
DNC | AUBRIOT Pierre Charles | 424 | M 30-34 | 00:00:03 | 03:15:02 | |||
COMMANDEUR Tjeerd | 437 | M 30-34 | DNF | DNF |
Znaleziono 30 wynik(ów)