OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SZCZEPANIAK Marcin 454xRunnersM 35-392M 16700:00:0101:09:4501:09:50.1501:09:51.90 13:584,3
2BURÉN Johan 481Karlshamn OCRM 35-394M 17600:00:0101:12:0001:12:05.7501:12:07.65+00:02:1514:254,2
3JOZEFIAK Lukasz 453xRunnersM 35-395M 17800:00:0201:12:3301:12:38.5001:12:40.65+00:02:4814:314,1
4WAŁDOWSKI Dominik 459M 35-396M 18200:00:0201:13:1901:13:25.2001:13:27.75+00:03:3514:414,1
5MADSEN Tommy 450GRIPEN OCRM 35-398M 19000:00:0101:14:5201:14:57.6001:14:59.45+00:05:0714:594,0
6LISOWSKI Grzegorz 458SOCIOS SILESIAM 35-399M 19300:00:0101:16:0001:16:05.1501:16:07.10+00:06:1515:133,9
7CRUZ Sebastien 486M 35-3911M 19700:00:0201:17:1601:17:22.2501:17:24.40+00:07:3215:283,9
8MARUSZEWSKI Marcin 455NEXTREMEM 35-3912M 20000:00:0101:17:3801:17:42.3501:17:43.90+00:07:5215:323,9
9KASZA Rafal 456Husaria Race TeamM 35-3914M 20300:00:0101:17:4801:17:54.2001:17:55.35+00:08:0315:343,9
10LISOWSKI Adam 460SOCIOS SILESIAM 35-3918M 21900:00:0101:20:4501:20:49.7001:20:51.40+00:10:5916:103,7
11OVECHKIN Taras 474M 35-3919M 22100:00:0201:21:0901:21:15.0501:21:17.35+00:11:2516:153,7
12ALEKSEI Giatcintov 462M 35-3920M 22200:00:0101:21:3901:21:44.4501:21:46.30+00:11:5416:213,7
13OLEKSIUK Andrii 467M 35-3922M 23200:00:0101:23:5101:23:56.1501:23:57.55+00:14:0516:473,6
14JAKUBCZAK Marcin 452M 35-3924M 23400:00:0201:24:1001:24:15.7001:24:18.25+00:14:2616:513,6
15CHRISTIAN Ramberger 478Team Celtic WarriorM 35-3925M 23500:00:0201:24:1701:24:23.9501:24:26.50+00:14:3416:523,6
16ENDERBY Rich 464Team OMRMM 35-3927M 23700:00:0201:24:5801:25:04.9501:25:07.00+00:15:1517:013,5
17TAYLOR Adam 466M 35-3929M 24000:00:0201:25:4501:25:50.1501:25:52.45+00:16:0017:103,5
18YANIN Denis 472M 35-3931M 24700:00:0201:28:1701:28:21.4501:28:23.65+00:18:3117:403,4
19PAPPERMANN Jens 483M 35-3932M 24900:00:0201:28:2001:28:23.5501:28:26.00+00:18:3417:403,4
20CAJDERT Johan 482M 35-3933M 25100:00:0201:28:3701:28:49.0501:28:51.70+00:18:5917:453,4
21WHETTON Eddie 473M 35-3934M 25600:00:0101:30:3101:30:36.2501:30:37.70+00:20:4518:073,3
22HANSEN Stefan 471#3KløverenOCRM 35-3935M 25800:00:0201:31:0201:31:09.3501:31:11.90+00:21:2018:133,3
23HÅKONSEN Cato 479The Beast OCR Team menM 35-3936M 29900:00:0201:40:3201:40:37.8501:40:40.55+00:30:4820:073,0
Niesklasyfikowani
DNCHERK Erik Van 484M 35-3900:00:0101:21:0201:21:09.2001:21:10.950:003,7
DNCBAKER Stephen 485M 35-3900:00:0101:28:2801:28:36.6501:28:38.500:003,4
DNCBAIA Rafael 468M 35-3900:00:0301:38:0301:38:11.0001:38:14.550:003,1
DNCWONNEBERGER Lars 465MudbustersM 35-3900:00:0201:42:0301:42:18.0501:42:20.300:002,9
DNCKHOSCHNUD Ramin 463DAS GRIMSGRAMSM 35-3900:00:0201:51:3201:51:43.6001:51:46.350:002,7
DNCBUKSZYŃSKI Jano 451M 35-3900:00:0101:58:1601:58:22.4501:58:24.150:002,5
DNCBERGE Kjetil 475M 35-3900:00:0302:04:0602:04:15.9002:04:19.050:002,4
DNCSERGEY Rudometov 477M 35-3900:00:0302:05:0502:05:23.1502:05:26.150:002,4
DNCLAGREZE Sven 461OCR MunichM 35-3900:00:0202:05:1902:05:28.0502:05:30.300:002,4
DNCSUBBOTINAS Vitalijus 449OCR Baltic warriorsM 35-3900:00:0202:05:3802:05:48.4002:05:50.700:002,4
DNCSJÖGREN Niklas 469Team FrigovästM 35-3900:00:0202:15:3002:15:36.8002:15:39.600:002,2
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCHERNANDEZ Arnedo 480M 35-3900:00:0202:30:3502:30:53.8502:30:56.150:002,0
DNCHOLUBAR Martin 476M 35-3900:00:0202:31:5102:31:58.2502:32:00.250:002,0
Znaleziono 36 wynik(ów)