Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KRAUCHANKA Aliaksandr | 521 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:07:13 | |||
2 | WISSING Arjan | 470 | VudA Obstacle Team | M 35-39 | 00:00:01 | 01:14:27 | ||
3 | SLUIS Richard | 514 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:19:16 | |||
4 | RYDSTRÖM Johan | 513 | Karlshamn OCR | M 35-39 | 00:00:03 | 01:20:08 | ||
5 | MAŁEK Rafał | 489 | WATAHA | M 35-39 | 00:00:02 | 01:23:57 | ||
6 | PODGORSKI Marek | 492 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:24:51 | |||
7 | SWACZYNSKI Krzysztof | 497 | Husaria Race Team | M 35-39 | 00:00:03 | 01:25:41 | ||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | BELT Rico Van Den | 511 | M 35-39 | 00:00:01 | 01:26:03 | |||
DNC | OPOLONY Ireneusz | 499 | SOCIOS SILESIA | M 35-39 | 00:00:02 | 01:26:08 | ||
DNC | SHIROKOV Igor | 504 | GAZPROMBANK OCR TEAM | M 35-39 | 00:00:02 | 01:28:12 | ||
DNC | SCHÜLER Constantin | 509 | M 35-39 | 00:00:02 | 01:29:16 | |||
12 | GÖSTA Christian | 512 | EvolutionRace | M 35-39 | 00:00:04 | 01:50:57 | ||
13 | MILEHAM Nicky | 501 | Team OMRM | M 35-39 | 00:00:02 | 01:57:50 | ||
DNC | ESTIVAL Julien | 515 | M 35-39 | 00:00:03 | 01:58:15 | |||
DNC | DION Stéphane | 519 | M 35-39 | 00:00:05 | 02:00:11 | |||
DNC | LOUCA Sebastian | 516 | M 35-39 | 00:00:03 | 02:02:57 | |||
17 | ROMANOWSKI Łukasz | 494 | Husaria Race Team | M 35-39 | 00:00:03 | 02:04:57 | ||
18 | NOVIN Thomas | 503 | GRIPEN OCR | M 35-39 | 00:00:02 | 02:05:01 | ||
DNC | VIAGA Raul Fidel Duharte | 505 | M 35-39 | 00:00:03 | 02:08:57 | |||
DNC | FAVA Alan | 520 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:10:27 | |||
21 | PETERSEN Ulf | 508 | Team Solid | M 35-39 | 00:00:02 | 02:11:04 | ||
DNC | KAMIŃSKI Zbigniew | 496 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:11:43 | |||
23 | PYSZNIAK Paweł | 493 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:12:34 | |||
DNC | KEREK Bernhard | 502 | Bähringer Wildsaue | M 35-39 | 00:00:03 | 02:14:50 | ||
DNC | MORAWSKI Grzegorz | 490 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:16:20 | |||
26 | ROETS Elio | 518 | OCR BELGIUM | M 35-39 | 00:00:03 | 02:19:01 | ||
DNC | PETROW Janeck | 506 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:20:52 | |||
DNC | SWART Maarten | 517 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:26:32 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | SZYDŁOWSKI Łukasz | 498 | M 35-39 | 00:00:03 | 02:39:09 | |||
DNC | HINTON Mike | 523 | M 35-39 | 00:00:00 | 02:41:33 | |||
DNC | SOBRINO David Ruedas | 510 | M 35-39 | 00:00:02 | 02:48:52 | |||
32 | GAWIN Krzysztof | 495 | BeFit24Team | M 35-39 | 00:00:02 | 02:49:22 | ||
33 | KUBIESA Jakub | 491 | Husaria Race Team | M 35-39 | 00:00:03 | 02:49:54 | ||
DNC | SŁONIEWSKI Rafał | 500 | M 35-39 | 00:00:03 | 03:25:33 |
Znaleziono 34 wynik(ów)