OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRAUCHANKA Aliaksandr 521M 35-391M 15700:00:0201:07:1301:07:18.1501:07:20.60 13:274,5
2WISSING Arjan 470VudA Obstacle TeamM 35-397M 18600:00:0101:14:2701:14:32.5501:14:34.35+00:07:1314:544,0
3SLUIS Richard 514M 35-3916M 21200:00:0201:19:1601:19:21.4001:19:24.05+00:12:0315:523,8
4RYDSTRÖM Johan 513Karlshamn OCRM 35-3917M 21500:00:0301:20:0801:20:13.9001:20:17.15+00:12:5616:023,7
5MAŁEK Rafał 489WATAHAM 35-3923M 23300:00:0201:23:5701:24:01.0001:24:03.95+00:16:4316:483,6
6PODGORSKI Marek 492M 35-3926M 23600:00:0201:24:5101:24:56.2001:24:58.30+00:17:3716:593,5
7SWACZYNSKI Krzysztof 497Husaria Race TeamM 35-3928M 23900:00:0301:25:4101:25:46.6001:25:49.85+00:18:2917:093,5
8GÖSTA Christian 512EvolutionRaceM 35-3938M 31600:00:0401:50:5701:51:07.5001:51:12.05+00:43:5122:132,7
9MILEHAM Nicky 501Team OMRMM 35-3939M 32700:00:0201:57:5001:57:57.0001:57:59.30+00:50:3823:352,5
10NOVIN Thomas 503GRIPEN OCRM 35-3942M 33600:00:0202:05:0102:05:04.1002:05:06.85+00:57:4625:002,4
11ROMANOWSKI Łukasz 494Husaria Race TeamM 35-3943M 33700:00:0302:04:5702:05:04.3002:05:07.90+00:57:4725:002,4
12PETERSEN Ulf 508Team SolidM 35-3945M 34700:00:0202:11:0402:11:13.7002:11:16.00+01:03:5526:142,3
13PYSZNIAK Paweł 493M 35-3946M 34900:00:0202:12:3402:12:38.7002:12:41.20+01:05:2026:312,3
14ROETS Elio 518OCR BELGIUMM 35-3947M 36100:00:0302:19:0102:19:11.4002:19:14.50+01:11:5327:502,2
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
15GAWIN Krzysztof 495BeFit24TeamM 35-3948M 38500:00:0202:49:2202:49:28.7502:49:31.50+01:42:1033:531,8
16KUBIESA Jakub 491Husaria Race TeamM 35-3949M 38600:00:0302:49:5402:49:59.9002:50:03.60+01:42:4334:001,8
Niesklasyfikowani
DNCBELT Rico Van Den 511M 35-3900:00:0101:26:0301:26:18.6001:26:20.550:003,5
DNCOPOLONY Ireneusz 499SOCIOS SILESIAM 35-3900:00:0201:26:0801:26:24.6501:26:26.750:003,5
DNCSHIROKOV Igor 504GAZPROMBANK OCR TEAMM 35-3900:00:0201:28:1201:28:20.9501:28:23.850:003,4
DNCSCHÜLER Constantin 509M 35-3900:00:0201:29:1601:29:24.1001:29:26.750:003,4
DNCESTIVAL Julien 515M 35-3900:00:0301:58:1501:58:23.3501:58:26.800:002,5
DNCDION Stéphane 519M 35-3900:00:0502:00:1102:00:25.2002:00:30.350:002,5
DNCLOUCA Sebastian 516M 35-3900:00:0302:02:5702:03:14.0502:03:17.400:002,4
DNCVIAGA Raul Fidel Duharte 505M 35-3900:00:0302:08:5702:09:05.2002:09:08.650:002,3
DNCFAVA Alan 520M 35-3900:00:0202:10:2702:10:34.2502:10:37.100:002,3
DNCKAMIŃSKI Zbigniew 496M 35-3900:00:0202:11:4302:11:51.1502:11:53.800:002,3
DNCKEREK Bernhard 502Bähringer WildsaueM 35-3900:00:0302:14:5002:14:59.9002:15:03.350:002,2
DNCMORAWSKI Grzegorz 490M 35-3900:00:0202:16:2002:16:28.5002:16:30.800:002,2
DNCPETROW Janeck 506M 35-3900:00:0202:20:5202:21:32.9502:21:35.350:002,1
DNCSWART Maarten 517M 35-3900:00:0202:26:3202:26:37.1502:26:39.650:002,0
DNCSZYDŁOWSKI Łukasz 498M 35-3900:00:0302:39:0902:39:19.1002:39:22.250:001,9
DNCHINTON Mike 523M 35-3900:00:0002:41:3302:41:40.0002:41:40.000:001,9
DNCSOBRINO David Ruedas 510M 35-3900:00:0202:48:5202:48:59.0502:49:01.450:001,8
DNCSŁONIEWSKI Rafał 500M 35-3900:00:0303:25:3303:25:42.1003:25:45.550:001,5
Znaleziono 34 wynik(ów)