OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1GERICH Jan Von 611M 40-448M 16200:00:0201:09:0401:09:07.6001:09:10.05 13:494,3
2ALFREDSSON Tobias 620M 40-4413M 19800:00:0201:17:2601:17:30.3001:17:32.50+00:08:2215:303,9
3HANSSON Rickard 615GRIPEN OCRM 40-4416M 20800:00:0301:18:3501:18:39.7501:18:42.80+00:09:3215:433,8
4GALLI Dario 641M 40-4420M 25300:00:0301:29:0101:29:07.7001:29:10.85+00:20:0017:493,4
5GRABARCZYK Wojciech 645Best BeastsM 40-4422M 26200:00:0201:32:2701:32:31.5001:32:33.75+00:23:2318:303,2
6TAKÁČ Vladimír 629M 40-4424M 27900:00:0201:35:5701:36:01.3501:36:04.10+00:26:5419:123,1
7PEDERSEN Brian 616M 40-4425M 28000:00:0501:36:1501:36:23.2001:36:28.80+00:27:1819:163,1
8CHMIELEWSKI Mariusz 610Grupa Biegowa Czarna BiałostockaM 40-4426M 28200:00:0201:36:5601:37:01.9001:37:04.55+00:27:5419:243,1
9KALISZYK Grzegorz 607M 40-4428M 29100:00:0201:38:5301:39:00.8001:39:02.95+00:29:5219:483,0
10KAUFMANN Nikolaj 639M 40-4429M 29400:00:0301:39:1301:39:16.4501:39:20.00+00:30:0919:513,0
11VINCK Mark 621M 40-4431M 30800:00:0301:47:0701:47:13.6501:47:16.90+00:38:0621:262,8
12KRAWIEC Robert 624CrossTeam Szczecinek PolskaM 40-4432M 30900:00:0201:47:1101:47:16.9001:47:19.40+00:38:0921:272,8
13GERTSEN Carsten 637M 40-4433M 31400:00:0301:50:4601:50:52.7501:50:56.40+00:41:4622:102,7
14LAENEN René 614M 40-4434M 34500:00:0202:10:3202:10:36.9502:10:39.60+01:01:2926:072,3
15BERGSTRÖM Robert 630Sports Club OCRM 40-4435M 35100:00:0302:14:0702:14:13.2502:14:16.85+01:05:0626:502,2
Niesklasyfikowani
DNCBÜHRING Sven 638OCR BierathleticsM 40-4400:00:0301:27:5501:28:02.5501:28:06.100:003,4
DNCGĘBSKI Mariusz 644R.AMBOM 40-4400:00:0201:37:5101:37:54.2501:37:56.800:003,1
DNCSYWANYCZ Ireneusz 612PodTrzepakiemM 40-4400:00:0301:38:4201:38:50.0501:38:53.400:003,0
DNCGUNN Paul 626Team BrighthammerM 40-4400:00:0201:39:2501:39:30.5501:39:33.200:003,0
DNCSAMTLEBEN Thomas Hebbe 643Team Celtic WarriorM 40-4400:00:0201:44:5701:45:17.8001:45:20.450:002,8
DNCCAFÉ Nuno 625LynxteamM 40-4400:00:0101:46:2501:46:38.9001:46:40.750:002,8
DNCBENTLEY Andy 617M 40-4400:00:0301:51:1101:51:19.2501:51:22.500:002,7
DNCHOCHSTEIN Dirk 623OCR-PACEMAKERSM 40-4400:00:0301:54:2601:54:37.6001:54:40.950:002,6
DNCHEIMBURG Stefan Von 609UrbanRunningM 40-4400:00:0401:56:2401:56:34.7001:56:38.850:002,6
DNCMÜLLERS Kai 634OCR MunichM 40-4400:00:0201:57:2801:57:36.2001:57:39.150:002,6
DNCWALTHER Oliver 636OCR MunichM 40-4400:00:0301:57:5701:58:05.0001:58:08.000:002,5
DNCNIELSEN Rene` 627OCRHolstebroM 40-4400:00:0401:58:2301:58:30.7001:58:34.950:002,5
DNCGRZEGORZYCA Damian 608SOCIOS SILESIAM 40-4400:00:0201:59:0601:59:16.6501:59:18.800:002,5
DNCWAHLUND Jesper 635Team barekohuddinge.seM 40-4400:00:0202:15:4002:15:58.1502:16:00.700:002,2
DNCVEDERSØ Mik 619M 40-4400:00:0302:19:4602:19:54.6002:19:58.200:002,1
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCLEŚNIAK Grzegorz 613Dirty SparrowsM 40-4400:00:0202:29:5502:30:02.4002:30:04.850:002,0
DNCCREVEAU Anthony 631TeamPRiDEorDiEM 40-4400:00:0302:43:4002:43:49.5002:43:53.050:001,8
DNCCOULY Christophe - Akira 640OCR Belgium Wallonia menM 40-4400:00:0203:04:4703:04:54.0503:04:56.600:001,6
DNCTULLOCH Jon 'Abs' 642M 40-4400:00:0204:08:0204:08:11.8504:08:14.800:001,2
DNCDELOGE Alexandre 622M 40-4400:00:0304:14:3004:14:46.7004:14:50.050:001,2
HAJEWSKI Michał 618M 40-44DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 36 wynik(ów)