OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LOMNICKÁ Tereza 682W 18-241K 2200:00:0201:18:1901:18:24.4001:18:27.35 15:413,8
2ONOFRIENKO Karina 678W 18-242K 2400:00:0201:22:4201:22:49.2501:22:51.45+00:04:2416:333,6
Niesklasyfikowani
DNCDAHLBÄCK Malin 674EFI OCR TEAMW 18-2400:00:0201:43:1901:43:26.4001:43:28.400:002,9
DNCVERDIESEN Marloes 684W 18-2400:00:0201:51:5801:52:07.6001:52:09.950:002,7
DNCTAHIROVIC Adna 676W 18-2400:00:0101:54:3301:54:41.1001:54:43.050:002,6
DNCSTØLEN Gunhild 696W 18-2400:00:0201:57:0001:57:10.4001:57:12.450:002,6
DNCKUNZMANNOVÁ Eva 688W 18-2400:00:0201:58:1401:58:20.7501:58:23.550:002,5
DNCZELENKOVÁ Simona 692#GLADIATORRACETEAMW 18-2400:00:0202:01:1502:01:19.4502:01:22.200:002,5
DNCPOUROVA Katerina 699W 18-2400:00:0302:13:1002:13:16.6002:13:19.950:002,3
DNCSUŠÁNKOVÁ Klára 690W 18-2400:00:0202:16:1702:16:34.5002:16:37.450:002,2
DNCMACANOVÁ Zuzana 689W 18-2400:00:0302:12:0402:16:34.7002:16:37.750:002,2
DNCDRÁBKOVÁ Veronika 681W 18-2400:00:0302:21:4002:21:47.9002:21:50.950:002,1
DNCKOLLBERG Louise 685W 18-2400:00:0202:29:0302:29:11.3002:29:13.650:002,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCSZUBA-ŁATA Klaudia 679Enjoy by sportW 18-2400:00:0202:31:5802:32:06.7002:32:08.950:002,0
DNCSØRENSEN Mette 672ASICSFrontRunnerW 18-2400:00:0202:44:1902:44:26.6502:44:29.300:001,8
DNCSZOSTEK Patrycja 702W 18-2400:00:0202:50:0002:50:05.8002:50:08.300:001,8
DNCKALMAR Sara 671W 18-2400:00:0202:53:4002:53:47.9002:53:50.100:001,7
DNCHAMMARBÄCK Moa 686Team ValkyriaW 18-2400:00:0202:54:2602:54:31.9002:54:34.550:001,7
DNCCICHA Natalia 694W 18-2400:00:0102:59:1602:59:25.1502:59:26.850:001,7
DNCSTENBÄCK Amanda 687W 18-2400:00:0203:00:4203:00:51.4503:00:53.900:001,7
DNCGHAFRY Touria Zahra 669TeamMadnessW 18-2400:00:0203:02:5003:02:54.4503:02:57.400:001,6
DNCFARINA Sumaty Priscila Hernandez 670TeamMadnessW 18-2400:00:0203:02:5003:02:54.9503:02:57.650:001,6
DNCSZADYKO Monika 703W 18-2400:00:0103:17:4403:17:57.0003:17:58.850:001,5
DNCKRÓLAK Margarita 701W 18-2400:00:0103:18:4103:18:47.2003:18:48.750:001,5
DNCKLONOWICZ Patrycja 697W 18-2400:00:0103:23:2003:23:26.7003:23:28.650:001,5
DNCBURS Klaudia 695W 18-2400:00:0203:28:0903:28:26.4503:28:28.700:001,4
DNCGARDABOU Ibtisam 680W 18-2400:00:0203:39:5503:40:21.2003:40:23.400:001,4
DNCGROBELNA Aleksandra 693W 18-2400:00:0103:42:5603:43:05.0003:43:06.300:001,3
DNCBALUTA-MAŁECKA Edyta 700W 18-2400:00:0103:42:5603:43:05.2503:43:06.650:001,3
DNCPAPIÓR Jolanta 704W 18-2400:00:0203:48:1503:48:21.7503:48:23.750:001,3
DNCMACIUSZEK Julia 698W 18-2400:00:0104:03:5804:04:08.3004:04:09.750:001,2
DNCCASTELEIJN Selma 691Outdoor ValleyW 18-2400:00:0204:19:0104:19:10.2004:19:12.850:001,2
LUND Maria 683W 18-24DNF DNF DNF DNF--
HAAVISTO Ellen 675EFI OCR TEAMW 18-24DNF DNF DNF DNF--
HAAVISTO Emmy 673EFI OCR TEAMW 18-24DNF DNF DNF DNF--
SANDBERG Amanda 677Team MerrellW 18-24DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 36 wynik(ów)