OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1MARTIN Astrid 732W 25-291K 1800:00:0101:12:3101:12:37.4501:12:38.85 14:314,1
2LEVERAAS Katrine Haaland 709Tough Race SwedenW 25-292K 2000:00:0101:15:3701:15:40.8501:15:42.55+00:03:0315:084,0
3BRINKMANN Sabrina 733W 25-293K 2900:00:0201:29:1501:29:19.9001:29:22.25+00:16:4317:523,4
4WAGNER Pia 724W 25-294K 3500:00:0101:39:0501:39:11.2001:39:12.70+00:26:3319:503,0
5JESSING Iben 710W 25-295K 4000:00:0001:52:5101:52:55.1001:52:56.05+00:40:1722:352,7
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
6BAGROWSKA Agata 727W 25-296K 6200:00:0003:35:5303:36:10.4003:36:10.80+02:23:3143:141,4
Niesklasyfikowani
DNCARVIDSSON Sara 722GRIPEN OCRW 25-2900:00:0101:15:5101:16:05.4001:16:07.250:003,9
DNCROLIN Erika 728Team ValkyriaW 25-2900:00:0101:40:1401:40:20.9501:40:22.900:003,0
DNCBŘÍZOVÁ Jana 725W 25-2900:00:0001:42:4501:42:59.1001:42:59.850:002,9
DNCFELLDIN Jenny 723W 25-2900:00:0101:48:2801:48:33.5501:48:35.500:002,8
DNCRANGNAU Olga 714W 25-2900:00:0201:53:2301:53:28.9501:53:31.100:002,6
DNCPELLA Kristina 737W 25-2900:00:0101:55:3001:55:45.3001:55:46.350:002,6
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 715W 25-2900:00:0101:58:1101:58:17.4001:58:18.950:002,5
DNCKRYVKO Margaryta 736W 25-2900:00:0102:06:5402:07:00.8502:07:02.000:002,4
DNCGILARSKA Marta 739W 25-2900:00:0102:12:1202:12:19.1502:12:20.850:002,3
DNCBERLIN Nanna 711W 25-2900:00:0102:12:5402:13:02.3002:13:03.850:002,3
DNCMARUSZAK Anna 738W 25-2900:00:0102:18:1502:18:18.4502:18:20.000:002,2
DNCJOHANSSON Caroline 708KFUM Uppsala SurvivalW 25-2900:00:0102:28:3202:28:39.2502:28:41.200:002,0
DNCLIMANOWSKA Olga 719W 25-2900:00:0102:31:1902:31:26.3002:31:27.400:002,0
DNCBOANDER Camilla 713W 25-2900:00:0202:31:3602:31:42.1502:31:44.200:002,0
DNCFRICK Emma 721W 25-2900:00:0102:35:5602:36:01.1502:36:02.800:001,9
DNCFRAMVIG Mica 726W 25-2900:00:0202:38:5302:39:01.4502:39:03.450:001,9
DNCWOŹNIAK Joanna 731Husaria Race TeamW 25-2900:00:0002:51:5002:51:58.5502:51:59.450:001,7
DNCMAJSZCZYK Paulina 740Hardcorowe WychylylybymyW 25-2900:00:0102:54:3902:54:47.2502:54:48.800:001,7
DNCZIÓŁKOWSKA Aleksandra 735Hardcorowe WychylylybymyW 25-2900:00:0102:57:1902:57:22.9502:57:24.000:001,7
DNCBREDIN Anna Olsson 730W 25-2900:00:0103:00:0103:00:08.4503:00:10.100:001,7
DNCМАКОРИНА Полина 734W 25-2900:00:0103:23:0803:23:15.0003:23:16.550:001,5
DNCGARNUSZEK Anita 729W 25-2900:00:0103:26:5303:27:00.9503:27:02.450:001,4
DNCZYWER Urszula 717W 25-2900:00:0103:30:0303:30:10.4503:30:11.900:001,4
DNCKUCZKOWSKA Marta 718Wataha Grupa TreningowaW 25-2900:00:0103:33:1503:33:21.7503:33:22.750:001,4
DNCRIPOLLÉS Lluna Sanz 716W 25-2900:00:0003:33:4103:33:47.2003:33:48.050:001,4
DNCRITZLER Anna 712Unterfranken VikingsW 25-2900:00:0204:02:4304:02:51.5004:02:53.650:001,2
ULRICH Susanne 720W 25-29DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 33 wynik(ów)