OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KRZYSTYNIAK Robert 843M 45-491M 4100:00:0200:50:5000:50:54.6500:50:57.30 10:115,9
2CHRISTENSEN Brian Viborg 826M 45-492M 6800:00:0200:54:1000:54:14.2500:54:16.75+00:03:1910:505,5
3MACHTYL Zygmunt 831Best BeastsM 45-493M 13500:00:0201:01:5801:02:03.3001:02:05.45+00:11:0812:244,8
4RAMOS Sérgio 829LYNXM 45-494M 14200:00:0201:03:5501:04:00.4001:04:02.50+00:13:0512:484,7
5PEDERSEN Christian 823EvolutionRaceM 45-495M 14700:00:0201:04:3701:04:40.7001:04:43.50+00:13:4612:564,6
6ROBBEMOND Robin 842Team Hang-On the NetherlandsM 45-496M 17500:00:0201:11:4801:11:53.7001:11:55.75+00:20:5814:224,2
7WRIGHT Jason 836M 45-497M 19100:00:0101:15:2701:15:32.7501:15:34.60+00:24:3715:064,0
8BATES Daniel 853Team Ultimate OCRM 45-498M 21400:00:0201:19:4001:19:45.9501:19:48.70+00:28:5115:573,8
9LOZANO Miguel Ángel Charro 858M 45-499M 21600:00:0201:20:1901:20:25.8501:20:27.95+00:29:3016:053,7
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
10WROBBEL Michael 835M 45-4910M 38400:00:0202:43:5402:44:05.3002:44:07.80+01:53:1032:491,8
11YVES Pugliari 832OCR BELGIUMM 45-4911M 38900:00:0202:55:4402:55:58.8502:56:01.05+02:05:0335:111,7
Niesklasyfikowani
DNCFIŠER Rostislav 841M 45-4900:00:0101:06:5601:07:04.0001:07:05.900:004,5
DNCPAL Mario 834RUNTERRAM 45-4900:00:0301:27:4701:27:57.7001:28:00.900:003,4
DNCKVIKSTAD Rune 825M 45-4900:00:0201:28:4601:29:05.1001:29:07.650:003,4
DNCKOWALSKI Tomasz 839Husaria Race TeamM 45-4900:00:0301:29:4001:29:49.3501:29:52.400:003,3
DNCWILLIS Richard 838M 45-4900:00:0201:39:1001:39:18.3001:39:20.350:003,0
DNCKOZA Robert 855Carbon OCR Racing TeamM 45-4900:00:0301:43:1101:43:28.6001:43:31.650:002,9
DNCSCHMIDT Holger 848Herakliden-Team DeutschlandM 45-4900:00:0201:47:5101:47:58.8001:48:01.550:002,8
DNCJANSEN Roel 849M 45-4900:00:0201:52:1401:52:20.7501:52:23.100:002,7
DNCPUTMAN David 844VudA Obstacle TeamM 45-4900:00:0101:53:1901:53:28.0501:53:29.900:002,6
DNCDUURSMA Paul 837M 45-4900:00:0201:53:2301:53:30.0501:53:32.950:002,6
DNCALEXANDER Alexander 828M 45-4900:00:0201:54:5901:55:06.4001:55:08.600:002,6
DNCJÜRGENS Friedrich 830M 45-4900:00:0201:55:1801:55:36.2501:55:38.450:002,6
DNCLEONI Mauro 856M 45-4900:00:0201:59:0401:59:12.4501:59:14.700:002,5
DNCCECCOTTI Daniele 846M 45-4900:00:0101:59:0501:59:12.7501:59:14.700:002,5
DNCPENNISI Dario 847M 45-4900:00:0201:59:0501:59:12.1501:59:14.700:002,5
DNCOLDHAM Justin 857M 45-4900:00:0202:03:4402:03:51.3002:03:53.950:002,4
DNCMACH Martin 845M 45-4900:00:0202:08:5602:09:14.8002:09:17.450:002,3
DNCGRESZTA Waldemar 850M 45-4900:00:0202:15:2302:15:32.8002:15:35.550:002,2
DNCRĘBACZ Krzysztof 854M 45-4900:00:0302:15:3702:15:47.8002:15:51.150:002,2
DNCOLSSON Anders E 824Karlshamn OCRM 45-4900:00:0402:30:4102:30:46.9502:30:51.200:002,0
DNCCERBA Jaroslaw 851M 45-4900:00:0202:40:3402:40:41.1502:40:43.800:001,9
DNCGŁOWACZ Grzegorz 852Husaria Race TeamM 45-4900:00:0302:47:5102:47:56.7002:47:59.750:001,8
DNCCZAJA Piotr 833CrossTeam Szczecinek PolskaM 45-4900:00:0102:56:2602:56:34.2502:56:35.950:001,7
Znaleziono 34 wynik(ów)