OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SALOMÄKI Ville 934M Journeyman1M 8500:00:0200:55:5700:56:02.8500:56:05.05 11:125,4
2CHRISTIAN Ramberger 940Team Celtic WarriorM Journeyman3M 22300:00:0201:21:5701:22:06.5001:22:09.15+00:26:0416:253,7
3SCHÜLER Constantin 936M Journeyman4M 22400:00:0201:21:5701:22:06.4001:22:09.35+00:26:0416:253,7
4SAAL Patrick 920Muddy UnicornsM Journeyman5M 22600:00:0301:22:1201:22:22.6001:22:26.30+00:26:2116:283,6
5ANDERSEN Steen 925M Journeyman8M 26800:00:0201:33:3901:33:46.0501:33:48.55+00:37:4318:453,2
6RAMPÍR Jiří 942M Journeyman10M 28300:00:0201:37:0401:37:11.1001:37:13.95+00:41:0819:263,1
7GANE Mr Jamie 922M Journeyman11M 28800:00:0301:38:1001:38:16.9501:38:20.10+00:42:1519:393,1
8LYNG Rasmus 916Ocr FightersM Journeyman12M 28900:00:0201:38:3201:38:39.3001:38:41.70+00:42:3619:433,0
9JENSEN Mikkel 946M Journeyman13M 29200:00:0201:38:5801:39:06.3001:39:08.30+00:43:0319:493,0
10JULIKOWSKI Karol 943M Journeyman14M 29300:00:0301:38:5801:39:09.0501:39:12.10+00:43:0719:493,0
11WASILEWSKI Artemiusz 931M Journeyman20M 31700:00:0301:52:0101:52:22.0501:52:25.25+00:56:2022:282,7
12KUCIEWICZ Jarosław 926M Journeyman21M 31900:00:0301:52:1701:52:22.9001:52:26.60+00:56:2122:282,7
13DAM Nikolaj M 929M Journeyman23M 32200:05:0301:50:0701:50:16.5501:55:20.00+00:59:1422:032,7
14NILSSON Oscar 919Sports Club OCR SwedenM Journeyman24M 32500:00:0401:56:1701:56:23.2501:56:27.50+01:00:2223:162,6
15JØRGENSEN Michael 932M Journeyman25M 33000:00:0402:01:1902:01:27.0002:01:31.05+01:05:2624:172,5
16KWIATKOWSKI Hubert 937Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM Journeyman27M 33500:00:0202:03:3502:03:42.3502:03:44.45+01:07:3924:442,4
17AARHUS Mark Kofoed 930M Journeyman28M 33800:00:0002:05:4702:05:58.2502:05:58.25+01:09:5325:112,4
18PRZĄDKA Marcin 927WATAHAM Journeyman29M 33900:00:0102:08:0302:08:10.7002:08:12.35+01:12:0725:382,3
19POLAŃSKI Paweł 928WATAHAM Journeyman30M 34200:00:0002:09:2102:09:27.7502:09:27.75+01:13:2225:532,3
20MILBRANT Michał 935RMF4RT GladiatorsM Journeyman33M 35200:00:0102:14:3402:14:40.4002:14:42.25+01:18:3726:562,2
21GULLAUD Audric 921M Journeyman36M 35700:00:0302:16:5902:17:07.5002:17:11.05+01:21:0627:252,2
22ZIOBRO Chris 944Memories Not Dreams OCR TeamM Journeyman39M 36300:00:0302:19:0802:20:09.1002:20:12.60+01:24:0728:012,1
23ROGÓŻ Adrian 938M Journeyman40M 36400:00:0202:21:2202:21:28.5002:21:31.15+01:25:2628:172,1
24WAWRZYNIAK Slawo 939M Journeyman41M 36700:00:0202:25:0802:25:16.0002:25:18.40+01:29:1329:032,1
25BOŚ Tomasz 941M Journeyman44M 37000:00:0202:25:3602:26:10.4502:26:13.15+01:30:0829:142,1
26SARLEJ Robert 933M Journeyman48M 37400:00:0202:26:3402:26:40.0002:26:42.10+01:30:3729:202,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
27TOPA Radosław 924M Journeyman52M 38000:00:0202:31:2402:31:32.5502:31:34.85+01:35:2930:182,0
28LÓPEZ Julio 959M Journeyman53M 38100:00:0202:33:24.9502:33:27.75+01:37:2230:412,0
Niesklasyfikowani
LINDBERG Mads 923M JourneymanDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 29 wynik(ów)