Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | POLAŃSKI Paweł | 928 | WATAHA | M Journeyman | 00:00:00 | 02:09:21 | ||
2 | AARHUS Mark Kofoed | 930 | M Journeyman | 00:00:00 | 02:05:47 | |||
3 | MILBRANT Michał | 935 | RMF4RT Gladiators | M Journeyman | 00:00:01 | 02:14:34 | ||
4 | PRZĄDKA Marcin | 927 | WATAHA | M Journeyman | 00:00:01 | 02:08:03 | ||
5 | JENSEN Mikkel | 946 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:38:58 | |||
6 | LYNG Rasmus | 916 | Ocr Fighters | M Journeyman | 00:00:02 | 01:38:32 | ||
7 | SCHÜLER Constantin | 936 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:21:57 | |||
8 | KWIATKOWSKI Hubert | 937 | Gorący Potok Team- Podhalańskie Dziki | M Journeyman | 00:00:02 | 02:03:35 | ||
9 | ROGÓŻ Adrian | 938 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:21:22 | |||
10 | WAWRZYNIAK Slawo | 939 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:25:08 | |||
11 | CHRISTIAN Ramberger | 940 | Team Celtic Warrior | M Journeyman | 00:00:02 | 01:21:57 | ||
12 | BOŚ Tomasz | 941 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:25:36 | |||
13 | RAMPÍR Jiří | 942 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:37:04 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
14 | TOPA Radosław | 924 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:31:24 | |||
15 | ANDERSEN Steen | 925 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:33:39 | |||
16 | SALOMÄKI Ville | 934 | M Journeyman | 00:00:02 | 00:55:57 | |||
17 | SARLEJ Robert | 933 | M Journeyman | 00:00:02 | 02:26:34 | |||
18 | LÓPEZ Julio | 959 | M Journeyman | 00:00:02 | ||||
19 | JULIKOWSKI Karol | 943 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:38:58 | |||
20 | ZIOBRO Chris | 944 | Memories Not Dreams OCR Team | M Journeyman | 00:00:03 | 02:19:08 | ||
21 | SAAL Patrick | 920 | Muddy Unicorns | M Journeyman | 00:00:03 | 01:22:12 | ||
22 | GULLAUD Audric | 921 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:16:59 | |||
23 | GANE Mr Jamie | 922 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:38:10 | |||
24 | KUCIEWICZ Jarosław | 926 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:52:17 | |||
25 | WASILEWSKI Artemiusz | 931 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:52:01 | |||
26 | JØRGENSEN Michael | 932 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:01:19 | |||
27 | NILSSON Oscar | 919 | Sports Club OCR Sweden | M Journeyman | 00:00:04 | 01:56:17 | ||
28 | DAM Nikolaj M | 929 | M Journeyman | 00:05:03 | 01:50:07 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
LINDBERG Mads | 923 | M Journeyman | DNF | DNF |
Znaleziono 29 wynik(ów)