OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1BINDSLEV Thomas Gregers 950M Journeyman2M 15400:00:0401:06:1701:06:22.3501:06:26.35 13:164,5
2STANCLIK Krzysztof 975M Journeyman6M 24800:00:0301:28:1301:28:21.7501:28:25.20+00:21:5817:403,4
3KÖNIG Alexander 967M Journeyman7M 26600:00:0201:32:5201:32:57.7001:33:00.65+00:26:3418:353,2
4SHPYLCHYN Vitalii 958M Journeyman15M 30400:00:0401:43:1601:43:26.5001:43:30.75+00:37:0420:412,9
5STANGEL Piotr 957KONTENER FORMYM Journeyman16M 30600:00:0301:46:0101:46:08.4001:46:12.10+00:39:4521:132,8
6WERYK Mateusz 949GRIMPADO/CF3MM Journeyman17M 31100:00:0301:49:1701:49:28.0001:49:31.25+00:43:0421:532,7
7OLSEN Andreas Stahl 951M Journeyman18M 31200:00:0401:49:5401:50:14.7501:50:19.25+00:43:5222:032,7
8BAGER Lars 968M Journeyman19M 31300:00:0401:50:0701:50:16.4501:50:21.10+00:43:5422:032,7
9POLUJANSKIS Ramūnas 964OCR Baltic warriorsM Journeyman22M 32000:00:0201:53:3401:53:40.8001:53:43.65+00:47:1722:442,6
10MARTINAITIS Juozas 965OCR Baltic warriorsM Journeyman26M 33300:00:0302:01:5802:02:04.8002:02:08.25+00:55:4124:252,5
11GÓRSKI Emil 947Husaria Race TeamM Journeyman31M 34300:00:0302:10:1702:10:33.8502:10:36.90+01:04:1026:062,3
12MISSALA Michał 948POWER TRAININGM Journeyman32M 34600:00:0202:10:4602:10:52.3002:10:55.20+01:04:2826:102,3
13FIAŁKOWSKI Łukasz 962M Journeyman34M 35300:00:0302:15:1402:15:23.1002:15:26.25+01:08:5927:042,2
14LIBERADZKI Marcin 961M Journeyman35M 35400:00:0402:15:1402:15:27.8502:15:32.10+01:09:0527:052,2
15SZKLARSKI Przemysław 974M Journeyman37M 35800:00:0302:17:1502:17:38.3002:17:42.00+01:11:1527:312,2
16TRUSZCZYŃSKI Robert 970M Journeyman38M 36200:00:0302:19:0702:19:17.0502:19:20.25+01:12:5327:512,2
17KOKOWSKI Mariusz 955Tree CrewM Journeyman42M 36800:00:0302:25:0602:25:17.0502:25:20.75+01:18:5429:032,1
18MIKOŚ Adam 954Husaria Race TeamM Journeyman43M 36900:00:0302:25:2902:25:44.4502:25:47.60+01:19:2129:082,1
19BERGLING Daniel 963M Journeyman45M 37100:00:0302:26:0702:26:21.1502:26:24.65+01:19:5829:162,0
20JOULIN Stefan 952Sports Club OCRM Journeyman46M 37200:00:0402:26:0602:26:22.2502:26:26.30+01:19:5929:162,0
21PIERZGALSKI Piotr 956M Journeyman47M 37300:00:0402:26:2602:26:34.5002:26:39.35+01:20:1329:192,0
22DĄBROWSKI Adam 953M Journeyman49M 37500:00:0302:26:3102:26:39.2502:26:42.70+01:20:1629:192,0
23LIPIECKI Jacek 969M Journeyman50M 37600:00:0402:26:5202:26:58.4502:27:02.45+01:20:3629:232,0
24NIKIEL Dariusz 972M Journeyman51M 37900:00:0402:29:1102:29:27.5502:29:31.85+01:23:0529:532,0
Znaleziono 24 wynik(ów)