Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BINDSLEV Thomas Gregers | 950 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:06:17 | |||
2 | STANCLIK Krzysztof | 975 | M Journeyman | 00:00:03 | 01:28:13 | |||
3 | KÖNIG Alexander | 967 | M Journeyman | 00:00:02 | 01:32:52 | |||
4 | SHPYLCHYN Vitalii | 958 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:43:16 | |||
5 | STANGEL Piotr | 957 | KONTENER FORMY | M Journeyman | 00:00:03 | 01:46:01 | ||
6 | WERYK Mateusz | 949 | GRIMPADO/CF3M | M Journeyman | 00:00:03 | 01:49:17 | ||
7 | OLSEN Andreas Stahl | 951 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:49:54 | |||
8 | BAGER Lars | 968 | M Journeyman | 00:00:04 | 01:50:07 | |||
9 | POLUJANSKIS Ramūnas | 964 | OCR Baltic warriors | M Journeyman | 00:00:02 | 01:53:34 | ||
10 | MARTINAITIS Juozas | 965 | OCR Baltic warriors | M Journeyman | 00:00:03 | 02:01:58 | ||
11 | GÓRSKI Emil | 947 | Husaria Race Team | M Journeyman | 00:00:03 | 02:10:17 | ||
12 | MISSALA Michał | 948 | POWER TRAINING | M Journeyman | 00:00:02 | 02:10:46 | ||
13 | FIAŁKOWSKI Łukasz | 962 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:15:14 | |||
14 | LIBERADZKI Marcin | 961 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:15:14 | |||
15 | SZKLARSKI Przemysław | 974 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:17:15 | |||
16 | TRUSZCZYŃSKI Robert | 970 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:19:07 | |||
17 | KOKOWSKI Mariusz | 955 | Tree Crew | M Journeyman | 00:00:03 | 02:25:06 | ||
18 | MIKOŚ Adam | 954 | Husaria Race Team | M Journeyman | 00:00:03 | 02:25:29 | ||
19 | JOULIN Stefan | 952 | Sports Club OCR | M Journeyman | 00:00:04 | 02:26:06 | ||
20 | BERGLING Daniel | 963 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:26:07 | |||
21 | PIERZGALSKI Piotr | 956 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:26:26 | |||
22 | DĄBROWSKI Adam | 953 | M Journeyman | 00:00:03 | 02:26:31 | |||
23 | LIPIECKI Jacek | 969 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:26:52 | |||
24 | NIKIEL Dariusz | 972 | M Journeyman | 00:00:04 | 02:29:11 |
Znaleziono 24 wynik(ów)