OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 0km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuSpiker_OCR
4.9km
   
1WILK Sylwester 120M 18-2400:00:0000:43:34
2JÓZWIK Adrian 121NEXTREMEM 18-2400:00:0002:08:12
3DECIUK Teofil 122M 18-2400:00:0000:48:23
4KASPRZYK Sebastian 125M 18-2400:00:0000:40:50
5SERAFIŃSKI Maciej 126NEXTREMEM 18-2400:00:0000:49:11
6CEJKO Dawid 128M 18-2400:00:0000:49:51
7NILSSON Erik 136M 18-2400:00:0001:11:45
8HANSEN Mads Voss 137M 18-2400:00:0000:58:53
Niesklasyfikowani
DNCSEGARRA Jossuan 170M 18-2400:00:0002:19:14
DNCYUCEL Jeffrey 174OCR BELGIUMM 18-2400:00:0001:32:18
11ДЕГТЯРЕВ Иван 22M Elite00:00:0000:52:28
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCJAGODZIŃSKI Damian 157xRunnersM 18-2400:00:0002:40:55
DNCRIPOLLÉS Lluna Sanz 716W 25-2900:00:0003:33:41
14BANDOSZ Robert 18Adrenaline Rush OCRM Elite00:00:0000:51:01
15HARBUNOU Ihar 6M Elite00:00:0001:00:50
16OOSTEROM Frank 12M Elite00:00:0000:54:02
DNCKĄKOL Kacper 16Biegowy_świrM Elite00:00:0000:53:31
18WOJTYSZYN Wojciech 24xRunnersM Elite00:00:0000:53:26
19PRUDÊNCIO Gonçalo 27Team Urban ObstaclesM Elite00:00:0000:55:20
20ECHEVERRIA Asier Landart 30DENONTZATM Elite00:00:0001:09:20
21ALMERSKÄR Viktor 131M 18-2400:00:0000:58:56
22KADRMAS Marek 132OCRA CZM 18-2400:00:0000:50:27
23PANIN Egor 133M 18-2400:00:0000:50:41
24STENBECK Fredrik 142M 18-2400:00:0000:44:39
DNCROBBRECHT Chris 143M 18-2400:00:0002:27:33
26MORI Riccardo 144M 18-2400:00:0000:42:50
27ALVES Duarte 147OCR Portugal LABM 18-2400:00:0000:47:16
28KUIK Thomas 148Team Hang-On the NetherlandsM 18-2400:00:0000:51:29
DNCCHATFIELD Connor 149M 18-2400:00:0002:04:08
30BRZOSKWINIA Wojciech 201M 25-2900:00:0000:55:30
DNCPOZO Juan Carlos Contador 405Sons of workout OCRM 30-3400:00:0002:45:37
DNCHINTON Mike 523M 35-3900:00:0002:41:33
DNCVOSSLER Martin 557M 35-3900:00:0002:12:08
34JESSING Iben 710W 25-2900:00:0001:52:51
DNCWOŹNIAK Joanna 731Husaria Race TeamW 25-2900:00:0002:51:50
DNCRYLKOVA Katerina 757OCRA CZW 30-3400:00:0001:51:44
37VASYA Dudnikov 151M 18-2400:00:0001:05:21
38VILA Jose 152OCRAMICXM 18-2400:00:0000:54:27
39OLIN Kenneth 589M 40-4400:00:00
40OSHKIN Egor 31M Elite00:00:0001:01:02
41MONZON Imre 49M Elite00:00:0001:13:30
42RIJNEKER Jesper 129Team 4SportM 18-2400:00:0000:47:39
DNCADAMEC Jakub 130M 18-2400:00:0001:28:31
44TITCOMB Daniel 134M 18-2400:00:0000:49:28
DNCCASTRO Christian Danis 138M 18-2400:00:0001:52:17
46CLAESSON Albin 141M 18-2400:00:0000:52:50
47WISPELWEIJ Sem 150Hang On The NetherlandsM 18-2400:00:0000:59:19
48ŁUKASZ Lorenc 568M 40-4400:00:0001:08:47
DNCBŘÍZOVÁ Jana 725W 25-2900:00:0001:42:45
50BAGROWSKA Agata 727W 25-2900:00:0003:35:53
51POLAŃSKI Paweł 928WATAHAM Journeyman00:00:0002:09:21
52AARHUS Mark Kofoed 930M Journeyman00:00:0002:05:47
DNCSCHEJBALOVÁ Tereza 118W Elite00:00:0102:31:24
54ŚWIĘTEK Bartosz 123M 18-2400:00:0100:47:33
55MIKRUT Jakub 127M 18-2400:00:0100:51:08
56KOFOED Leon 1Team Reborn OCRM Elite00:00:0100:41:23
57BARBE Lluis 2OLLLU WOLFM Elite00:00:0100:52:55
58KREJCI Pavel 4M Elite00:00:0100:47:42
59KOWALCZYK Dawid 44M Elite00:00:0100:50:27
60MIKHINA Anastasia 85W Elite00:00:0101:09:20
DNCMISKA Daniel 168Enjoy by sportM 18-2400:00:0101:42:38
DNCBURDZY Daniel 169Bestie OCR LegionowoM 18-2400:00:0101:42:16
63POLYAKOV Oleg 220M 25-2900:00:0100:58:07
64LENOIR Cyril 260M 25-2900:00:0101:07:26
65OLEKSIUK Andrii 467M 35-3900:00:0101:23:51
66WRIGHT Jason 836M 45-4900:00:0101:15:27
67LEARY Tony 880M 50-5400:00:0101:20:37
68NOVÁK Lukáš 33M Elite00:00:0100:47:42
69ПЕРМЯКОВ Игорь 34OCR Russia 2M Elite00:00:0100:51:24
70MARIA Smyshlyaeva 84W Elite00:00:0101:33:07
71DORNYI Tamás 178M 18-2400:00:0101:13:22
72DIECKMANN Jan-Philip 207M 25-2900:00:0100:49:04
73CHRISTOPHER Bailly 218M 25-2900:00:0101:56:10
74CZERWIŃSKI Maciej 237Baltic SealsM 25-2900:00:0100:53:04
DNCTIMUR 75M Elite00:00:0102:07:49
76WAŃCZYK Łukasz 17M Elite00:00:0100:53:05
77ARZADUN Imanol Peso 72DENONTZATM Elite00:00:0100:59:54
DNCTOCHKA Artsiom 7M Elite00:00:0100:54:25
79SILIN Sergey 8Russia FOSRM Elite00:00:0100:41:36
80HAJNOS Dawid 9Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM Elite00:00:0100:45:02
81SHERETOV Eugene 11M Elite00:00:0100:46:47
82HEER Jesse De 13Hang On The NetherlandsM Elite00:00:0100:47:40
83CAPARROS Nathan 14M Elite00:00:0100:49:25
84GONZÁLEZ Miguel Pinto 20OCR Comando del Norte Oscar FernandezM Elite00:00:0100:56:44
85SCHÄFER Martin 21OCR-PACEMAKERS GERMANYM Elite00:00:0100:47:43
86TROIAN Makar 23M Elite00:00:0101:00:24
DNCARZADUN Jose Maria Peso 28DENONTZATM Elite00:00:0101:23:17
88SABIROV Zhanserik 76M Elite00:00:0101:01:27
89CHRISTENSEN Katja 80W Elite00:00:0100:51:35
90KARLSSON Karin 115W Elite00:00:0100:51:20
DNCKINDBOM Aron 145M 18-2400:00:0101:57:55
DNCGARDEBRAND Lucas Kjellin 146GRIPEN OCRM 18-2400:00:0102:34:51
93VANDEWALLE Billy 198M 25-2900:00:0100:43:29
94ANTCZAK Marcin 199Nextreme / 17 Brygada ZmechanizowanaM 25-2900:00:0100:57:14
95PRYKOWSKI Tomasz 200xRunnersM 25-2900:00:0100:51:44
96BRZOZOWSKI Filip 202Husaria Race TeamM 25-2900:00:0100:55:58
97TOMAKA Tomasz 203Husaria Race TeamM 25-2900:00:0100:59:38
98HANYK Lukáš 204M 25-2900:00:0100:46:18
DNCMARTÍNEZ Rafael 217M 25-2900:00:0101:54:34
DNCOCHERETIUK Andrii 225M 25-2900:00:0101:16:23
101TOMASIK Alan 231NEXTREMEM 25-2900:00:0100:48:33
102RACZEK Radosław 233Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM 25-2900:00:0101:11:35
103JUSTESEN Simon 246Team SolidM 25-2900:00:0100:56:20
DNCKASULIS Gerald 250TEAM MADNESSM 25-2900:00:0101:48:48
105THONON Simon 390OCR Belgium Wallonia menM 30-3400:00:0101:57:03
106LEMA Damián Espasandín 410M 30-3400:00:0101:03:38
107GAWRYLUK Marcin 415M 30-3400:00:0101:23:05
DNCSÉBASTIEN Galdeano 430M 30-3400:00:0102:13:23
DNCBUKSZYŃSKI Jano 451M 35-3900:00:0101:58:16
110SZCZEPANIAK Marcin 454xRunnersM 35-3900:00:0101:09:45
111WHETTON Eddie 473M 35-3900:00:0101:30:31
112BUDZISZ Krzysztof 565M 40-4400:00:0101:03:07
DNCCAFÉ Nuno 625LynxteamM 40-4400:00:0101:46:25
DNCROSE-HORNE Maximus 648M 13-1700:00:0102:43:24
115LAGRAND Stijn 649Team Hang-On the NetherlandsM 13-1700:00:0100:55:30
116HORVÁTH Zsolt 650OCR GaborTeamM 13-1700:00:0100:59:03
117POWELL Alf 660M 13-1700:00:0101:09:40
118DAMKOT Tom 661M 13-1700:00:0101:10:37
DNCGROBELNA Aleksandra 693W 18-2400:00:0103:42:56
DNCCICHA Natalia 694W 18-2400:00:0102:59:16
DNCJOHANSSON Caroline 708KFUM Uppsala SurvivalW 25-2900:00:0102:28:32
122LEVERAAS Katrine Haaland 709Tough Race SwedenW 25-2900:00:0101:15:37
DNCBERLIN Nanna 711W 25-2900:00:0102:12:54
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 715W 25-2900:00:0101:58:11
DNCZYWER Urszula 717W 25-2900:00:0103:30:03
DNCKUCZKOWSKA Marta 718Wataha Grupa TreningowaW 25-2900:00:0103:33:15
DNCLIMANOWSKA Olga 719W 25-2900:00:0102:31:19
DNCGARNUSZEK Anita 729W 25-2900:00:0103:26:53
DNCBREDIN Anna Olsson 730W 25-2900:00:0103:00:01
130MARTIN Astrid 732W 25-2900:00:0101:12:31
DNCМАКОРИНА Полина 734W 25-2900:00:0103:23:08
DNCZIÓŁKOWSKA Aleksandra 735Hardcorowe WychylylybymyW 25-2900:00:0102:57:19
DNCKRYVKO Margaryta 736W 25-2900:00:0102:06:54
DNCPELLA Kristina 737W 25-2900:00:0101:55:30
DNCDONALD Lee 779Team LDPTW 35-3900:00:0102:29:58
136LARSSON Madeleine 792Team Solid SwedenW 35-3900:00:0101:05:23
DNCCZAJA Piotr 833CrossTeam Szczecinek PolskaM 45-4900:00:0102:56:26
DNCFIŠER Rostislav 841M 45-4900:00:0101:06:56
139SLITS Peter 861M 50-5400:00:0100:59:23
140MILBRANT Michał 935RMF4RT GladiatorsM Journeyman00:00:0102:14:34
DNCСУЗДАЛЕВ Антон 15OCR AcademyM Elite00:00:0101:01:43
142GARNIER Anouk 111W Elite00:00:0101:10:28
DNCMAZUEL Alexandre 244TEAM SENZUM 25-2900:00:0102:08:48
144MILLAN Daniel Osma 69Brave BullsM Elite00:00:0100:56:55
DNCJOHANNESSEN Anne Marie 87W Elite00:00:0102:32:06
DNCHENNEKEN Claudia Maria 88W Elite00:00:0101:51:34
DNCSOLAKIEWICZ Anna 91BeFit24Team-SpiderwomenTeamW Elite00:00:0101:36:26
148STEENSGAARD Ida Mathilde 92W Elite00:00:0101:10:37
DNCTHORKILDSEN Evy Marie 94W Elite00:00:0102:32:06
DNCSTEJSKALOVÁ Barbora 96W Elite00:00:0103:08:46
151BÄR Marcel 404MIT OCR GermanyM 30-3400:00:0101:29:11
152PRZĄDKA Marcin 927WATAHAM Journeyman00:00:0102:08:03
DNCTAHIROVIC Adna 676W 18-2400:00:0101:54:33
154KRUCZKOWSKI Michał 194xRunnersM 25-2900:00:0100:57:03
155GYÖMREI Máté 397Test TeamM 30-3400:00:0100:55:20
156DEDIEU Semi 403M 30-3400:00:0102:13:13
157RIBOUD Camille 106Tr1be OCR TeamW Elite00:00:0102:12:26
158DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 66Leyendas ocr by xforceM Elite00:00:0100:59:33
159ALEKSEI Giatcintov 462M 35-3900:00:0101:21:39
160PAVEL Kocherygin 29M Elite00:00:0100:56:17
161OLKHOVSKII Dmitri 35RussiaM Elite00:00:0100:55:58
162STROMMER László 875M 50-5400:00:0100:53:04
163MILHANO Carlos 873M 50-5400:00:0102:11:12
164MADSEN Tommy 450GRIPEN OCRM 35-3900:00:0101:14:52
165KASZA Rafal 456Husaria Race TeamM 35-3900:00:0101:17:48
166LISOWSKI Adam 460SOCIOS SILESIAM 35-3900:00:0101:20:45
167LISOWSKI Grzegorz 458SOCIOS SILESIAM 35-3900:00:0101:16:00
168MARUSZEWSKI Marcin 455NEXTREMEM 35-3900:00:0101:17:38
DNCGALTIER Muriel 99W Elite00:00:0102:32:59
170ESPINOSA Joaquín Malo 581M 40-4400:00:0101:16:29
171MIRA Lorena González 101W Elite00:00:0101:06:40
172BETTS Jesse 25M Elite00:00:0100:56:32
173RIECHERT Viola 81Mud Monkeys OCR TeamW Elite00:00:0101:13:47
174EVENSEN Ulrikke 104W Elite00:00:0100:52:42
DNCRAKHIMBAYEV Almas 32M Elite00:00:0102:27:03
DNCJAKOUBEK Jakub 37Rehasport teamM Elite00:00:0103:04:34
177OLEXANDR Tarsukov 56M Elite00:00:0100:57:26
DNCBOCCON Alexandre 60OCR FranceM Elite00:00:0102:10:15
DNCTOJAR Luis Martin 63Leyendas ocr by xforceM Elite00:00:0102:27:02
DNCROMANOV Semen 65RussiaM Elite00:00:0102:01:02
181HÄRKÖNEN Elin 110W Elite00:00:0101:03:33
182WIELECHOWSKA Natalia 112W Elite00:00:0101:28:27
183HŮRKOVÁ Kristýna 114W Elite00:00:0101:26:20
DNCBERQUEZ Andrea 116Team OMRMW Elite00:00:0102:21:51
DNCBROKEŠ Ondřej 139M 18-2400:00:0102:15:57
186KONEWKA Jacek 196Husaria Race TeamM 25-2900:00:0100:52:13
187DINKELMAN Ruben 206M 25-2900:00:0100:40:25
DNCNAVARRO Cristian Manuel Madrid 211M 25-2900:00:0103:35:25
189PÉREZ Sergio Gómez 212Egyptian racersM 25-2900:00:0101:00:19
190FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz 213M 25-2900:00:0101:17:50
DNCMANTYCKI Rafał 234M 25-2900:00:0101:40:16
192MĘDYGRAŁ Krystian 235M 25-2900:00:0100:58:05
193RAYNAUD Jimmy 240TR1BU OCRM 25-2900:00:0102:15:40
DNCBENICEWICZ Kacper 257M 25-2900:00:0101:26:56
DNCSARABUN Nazar 265M 25-2900:00:0101:32:59
DNCCHMIELORZ Józef 380Carbon OCR Racing TeamM 30-3400:00:0103:17:49
DNCSADOWSKI Michał 384M 30-3400:00:0102:52:14
DNCMAWLAM Jason 394M 30-3400:00:0102:10:43
199CHOŁUJ Łukasz 419M 30-3400:00:0101:35:08
DNCDOODY Kelvin 442M 30-3400:00:0102:20:28
201WISSING Arjan 470VudA Obstacle TeamM 35-3900:00:0101:14:27
202BURÉN Johan 481Karlshamn OCRM 35-3900:00:0101:12:00
DNCHERK Erik Van 484M 35-3900:00:0101:21:02
DNCBAKER Stephen 485M 35-3900:00:0101:28:28
DNCBELT Rico Van Den 511M 35-3900:00:0101:26:03
206CANACCINI Denis 572M 40-4400:00:0101:17:30
207DICKSON Mark 573M 40-4400:00:0100:57:16
DNCMISSALA Andrzej 659POWER TRAININGM 13-1700:00:0104:10:20
DNCKLONOWICZ Patrycja 697W 18-2400:00:0103:23:20
DNCMACIUSZEK Julia 698W 18-2400:00:0104:03:58
DNCBALUTA-MAŁECKA Edyta 700W 18-2400:00:0103:42:56
DNCKRÓLAK Margarita 701W 18-2400:00:0103:18:41
DNCSZADYKO Monika 703W 18-2400:00:0103:17:44
DNCFRICK Emma 721W 25-2900:00:0102:35:56
DNCARVIDSSON Sara 722GRIPEN OCRW 25-2900:00:0101:15:51
DNCFELLDIN Jenny 723W 25-2900:00:0101:48:28
217WAGNER Pia 724W 25-2900:00:0101:39:05
DNCROLIN Erika 728Team ValkyriaW 25-2900:00:0101:40:14
DNCMARUSZAK Anna 738W 25-2900:00:0102:18:15
DNCGILARSKA Marta 739W 25-2900:00:0102:12:12
DNCMAJSZCZYK Paulina 740Hardcorowe WychylylybymyW 25-2900:00:0102:54:39
DNCPUTMAN David 844VudA Obstacle TeamM 45-4900:00:0101:53:19
DNCCECCOTTI Daniele 846M 45-4900:00:0101:59:05
DNCBIGLANDS Steve 864M 50-5400:00:0102:09:02
DNCMATYASI Gábor 865M 50-5400:00:0102:14:26
226MALUENDA Juan 868Team OCR Elite ApparelM 50-5400:00:0101:52:18
227HEER Erik De 869Hang On The NetherlandsM 50-5400:00:0101:04:05
228JANUSZEWSKI Bartosz 193M 25-2900:00:0100:45:57
DNCROEFFAERS Sander 241M 25-2900:00:0101:53:39
DNCMARTOS Eduardo 255Racers Legion AndalucíaM 25-2900:00:0103:03:21
231NIELSEN Daniel Birk 413M 30-3400:00:0201:26:34
DNCKRZYŻOWSKI Grzegorz 563M 35-3900:00:0202:19:04
DNCSHEPPARD Alison 801W 35-3900:00:0202:57:33
234KĄKOL Kacper 998M Journeyman00:00:0201:35:32
235JENSEN Mikkel 946M Journeyman00:00:0201:38:58
236MÓRAWSKI Mieszko 41M Elite00:00:0200:56:17
237KALININ Jarosław 43xRunnersM Elite00:00:0200:54:32
238KOSIŃSKI Jakub 167M 18-2400:00:0201:09:31
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 172M 18-2400:00:0202:10:33
DNCDOUHAN Dylan 173Karlshamn OCRM 18-2400:00:0202:09:45
241GUIBERT Romain 219Team FranceM 25-2900:00:0200:52:25
242VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir 221M 25-2900:00:0200:55:43
243ZAKOLODKIN Roman 223Hero Race TeamM 25-2900:00:0200:48:43
DNCJOHANSEN Philip Hust 224M 25-2900:00:0202:14:40
245YAROSLAV Slavushchev 261M 25-2900:00:0201:00:56
DNCNOWAK Lukasz 262Ocr FightersM 25-2900:00:0202:28:33
DNCJOBANPUTRA Mayoor 278M 25-2900:00:0202:27:32
248KOŁOSZUK Marcin 343Nextreme / 4 ZPPLOTM 30-3400:00:0200:59:52
249MOROŃ Bartłomiej 381M 30-3400:00:0201:33:54
DNCSZUMLAŃSKI Marcin 383M 30-3400:00:0202:15:30
251PETERSEN Ulf 508Team SolidM 35-3900:00:0202:11:04
DNCSCHÜLER Constantin 509M 35-3900:00:0201:29:16
DNCSOBRINO David Ruedas 510M 35-3900:00:0202:48:52
DNCQVIST Tobias 590M 40-4400:00:0201:27:24
DNCDAHLBÄCK Malin 674EFI OCR TEAMW 18-2400:00:0201:43:19
256ONOFRIENKO Karina 678W 18-2400:00:0201:22:42
DNCSZUBA-ŁATA Klaudia 679Enjoy by sportW 18-2400:00:0202:31:58
DNCKOLLBERG Louise 685W 18-2400:00:0202:29:03
DNCHAMMARBÄCK Moa 686Team ValkyriaW 18-2400:00:0202:54:26
DNCSTENBÄCK Amanda 687W 18-2400:00:0203:00:42
DNCBOANDER Camilla 713W 25-2900:00:0202:31:36
262WROBBEL Michael 835M 45-4900:00:0202:43:54
DNCDUURSMA Paul 837M 45-4900:00:0201:53:23
DNCSPIEKER Alfred 877M 50-5400:00:0201:35:38
265ABRAM Eugeniusz 879M 50-5400:00:0201:48:38
DNCWEETS Marc 884OCR BELGIUMM 55+00:00:0201:22:57
DNCBENGTSSON Per 885M 55+00:00:0202:21:11
268VOROBOK Tomáš 52M Elite00:00:0200:53:57
269CIMLER Jiří 55Gladiators CzechM Elite00:00:0201:19:12
270MICHEL Jérémy 62M Elite00:00:0201:14:47
271ЕРМАКОВ Антон 7139RUSM Elite00:00:0200:56:09
DNCJURNÍK Lukáš 176M 18-2400:00:0202:03:26
273KERSTEN Max 190Outdoor ValleyM 18-2400:00:0201:06:02
274KEANE Josh 222TEAM MADNESSM 25-2900:00:0201:03:14
275ГОВОРОВ Андрей 58M Elite00:00:0201:14:50
276BYRCZEK Michał 349M 30-3400:00:0201:31:38
DNCSJÖGREN Niklas 469Team FrigovästM 35-3900:00:0202:15:30
DNCSØRENSEN Mette 672ASICSFrontRunnerW 18-2400:00:0202:44:19
DNCRANGNAU Olga 714W 25-2900:00:0201:53:23
280DRAGSTED Andreas 19EvolutionRaceM Elite00:00:0201:00:02
DNCALEXANDRE Renato 251M 25-2900:00:0201:52:14
DNCMYALSKA Katarzyna 79Do porzygu OCR teamW Elite00:00:0203:05:35
DNCADOLFSEN Kristoffer 48M Elite00:00:0201:31:33
284POLUJANSKIS Ramūnas 964OCR Baltic warriorsM Journeyman00:00:0201:53:34
DNCWÓJCIK Michał 164Husaria Race Team KatowiceM 18-2400:00:0202:30:22
286KMIECIAK Jakub 165Dirty SparrowsM 18-2400:00:0201:42:17
287CIEPIELA Jan 166M 18-2400:00:0201:06:45
288VOLÁK Adam 177M 18-2400:00:0200:54:36
DNCYAKUSHEV Anton 179OCR RussiaM 18-2400:00:0202:45:07
DNCMADSEN Ditlev 181M 18-2400:00:0202:01:55
DNCTHOMAYER Jan 182M 18-2400:00:0202:10:59
292ZAWISTOWSKI Jakub 197M 25-2900:00:0200:51:02
DNCPCHELIAKOV Aleksandr 205GAZPROMBANK OCR TEAMM 25-2900:00:0201:58:01
DNCJOHANSSON Tom 216M 25-2900:00:0202:13:00
DNCKANSTRUP Nicolai 226M 25-2900:00:0202:16:26
DNCCHILDS Jake 227M 25-2900:00:0201:33:59
297BLANKENBURGH David 228M 25-2900:00:0200:49:02
DNCKOZIOŁ Kamil 232M 25-2900:00:0203:31:19
DNCOHLSSON Jesper 245Karlshamn OCRM 25-2900:00:0202:01:31
DNCFELLDIN Markus 247M 25-2900:00:0201:55:57
DNCPHILLIPS Alastair 248M 25-2900:00:0202:25:59
DNCTORESÄTER Ludvig "Luddet" 249OCR ELITE APPARELM 25-2900:00:0202:14:27
303PEÑA Miguel 252M 25-2900:00:0201:54:05
304CRESPO Antonio Rubio 254M 25-2900:00:0202:18:27
DNCWUNDERLICH Tobias 292Unterfranken VikingsM 25-2900:00:0204:31:54
306KARCZMARSKI Mateusz 305M 30-3400:00:0200:55:09
DNCJONSSON Nils 320M 30-3400:00:0201:35:06
308IDCZAK Piotr 345M 30-3400:00:0202:26:58
DNCKLONOWSKI Kamil 346Husaria Race Team KatowiceM 30-3400:00:0202:31:15
310PŁÓCIENNIK Piotr 348M 30-3400:00:0201:21:09
DNCROTH Zdeněk 350M 30-3400:00:0201:48:47
312MENSINK Nick 361OCR SkillzM 30-3400:00:0200:57:18
DNCKOLOTII Mykola 364M 30-3400:00:0202:41:45
314ANANIN Artem 367M 30-3400:00:0201:35:47
315SETTELE Stefan 368MIT OCR GermanyM 30-3400:00:0200:59:20
316ZIMOŃ Norbert 385Wataha Grupa TreningowaM 30-3400:00:0202:33:38
DNCPOULTER Mark 386Team BrighthammerM 30-3400:00:0202:09:43
DNCARTZ Claus 387M 30-3400:00:0201:47:47
DNCHAHN Henrik 389M 30-3400:00:0203:41:54
320NIELSEN Dennis 391M 30-3400:00:0201:36:39
DNCLARNEMARK David 406M 30-3400:00:0201:40:34
DNCDOMORÁD Vojtěch 408M 30-3400:00:0201:52:53
323SVOBODA Vítek 409ChallengerM 30-3400:00:0201:04:40
324MÉDARD Olivier 411Les BisonsM 30-3400:00:0201:25:04
325ALEX Fastres 412M 30-3400:00:0201:42:18
326ZAPPA Stefano 428White DonkeysM 30-3400:00:0201:34:08
327ZIMMER Markus 429M 30-3400:00:0201:37:10
DNCHORBACH Lars 431M 30-3400:00:0201:50:42
DNCGUILLAUMIN Thomas 433Tr1be OCR TeamM 30-3400:00:0202:35:10
DNCHORSCH Stefan 435OCRCrewDuisburgM 30-3400:00:0201:48:02
DNCRAVENZWAAIJ Jeroen Van 436M 30-3400:00:0201:44:12
DNCSUBBOTINAS Vitalijus 449OCR Baltic warriorsM 35-3900:00:0202:05:38
333WAŁDOWSKI Dominik 459M 35-3900:00:0201:13:19
DNCLAGREZE Sven 461OCR MunichM 35-3900:00:0202:05:19
DNCKHOSCHNUD Ramin 463DAS GRIMSGRAMSM 35-3900:00:0201:51:32
DNCWONNEBERGER Lars 465MudbustersM 35-3900:00:0201:42:03
337TAYLOR Adam 466M 35-3900:00:0201:25:45
338HANSEN Stefan 471#3KløverenOCRM 35-3900:00:0201:31:02
339YANIN Denis 472M 35-3900:00:0201:28:17
340OVECHKIN Taras 474M 35-3900:00:0201:21:09
DNCHOLUBAR Martin 476M 35-3900:00:0202:31:51
342CHRISTIAN Ramberger 478Team Celtic WarriorM 35-3900:00:0201:24:17
343HÅKONSEN Cato 479The Beast OCR Team menM 35-3900:00:0201:40:32
344PODGORSKI Marek 492M 35-3900:00:0201:24:51
345PYSZNIAK Paweł 493M 35-3900:00:0202:12:34
346GAWIN Krzysztof 495BeFit24TeamM 35-3900:00:0202:49:22
DNCKAMIŃSKI Zbigniew 496M 35-3900:00:0202:11:43
DNCSWART Maarten 517M 35-3900:00:0202:26:32
DNCFAVA Alan 520M 35-3900:00:0202:10:27
350KRAUCHANKA Aliaksandr 521M 35-3900:00:0201:07:13
DNCSZTAJER Bartek 537Lubię Burpees'yM 35-3900:00:0201:52:42
DNCGAWRYLUK Michał 539M 35-3900:00:0202:30:40
DNCRICHTER Lukáš 558M 35-3900:00:0201:44:11
DNCJANSEN Theo 561M 35-3900:00:0203:40:45
355DIJKSTRA Dooitze 562Team Hang-On the NetherlandsM 35-3900:00:0201:11:33
356WIKTOROWICZ Mariusz 566RMF4RT GladiatorsM 40-4400:00:0201:14:29
357BOARDER Robert 567M 40-4400:00:0201:07:11
DNCRÖNNBERG Mikael 579Team ProworkM 40-4400:00:0201:10:12
DNCLANTZ Anders 580M 40-4400:00:0202:04:41
DNCVIDAL Rubén Pérez 584M 40-4400:00:0202:42:23
DNCKULAK Rafał 585Baltic SealsM 40-4400:00:0203:16:40
362BLOEM Martijn 597Team Hang-On the NetherlandsM 40-4400:00:0201:01:42
363HELGERS Mike 598M 40-4400:00:0201:29:44
364PELLUZ Luis 599M 40-4400:00:0201:20:30
365KAMIESHKOV Denys 602M 40-4400:00:0201:12:37
366ALFREDSSON Tobias 620M 40-4400:00:0201:17:26
367KRAWIEC Robert 624CrossTeam Szczecinek PolskaM 40-4400:00:0201:47:11
DNCGUNN Paul 626Team BrighthammerM 40-4400:00:0201:39:25
DNCCOULY Christophe - Akira 640OCR Belgium Wallonia menM 40-4400:00:0203:04:47
DNCTULLOCH Jon 'Abs' 642M 40-4400:00:0204:08:02
DNCSAMTLEBEN Thomas Hebbe 643Team Celtic WarriorM 40-4400:00:0201:44:57
372GRABARCZYK Wojciech 645Best BeastsM 40-4400:00:0201:32:27
373PROKUDIN Yury 647Russia-Moscow regionM 13-1700:00:0200:57:36
DNCTITOV Denis 651M 13-1700:00:0203:10:43
DNCGÓRZYŃSKI Konrad 662M 13-1700:00:0203:32:42
376SKUPIEŃ Tomasz 663M 13-1700:00:0201:34:37
377GEVEN Twan 666Team Bruggink NLM 13-1700:00:0201:19:16
DNCGHAFRY Touria Zahra 669TeamMadnessW 18-2400:00:0203:02:50
DNCVERDIESEN Marloes 684W 18-2400:00:0201:51:58
DNCKUNZMANNOVÁ Eva 688W 18-2400:00:0201:58:14
DNCSUŠÁNKOVÁ Klára 690W 18-2400:00:0202:16:17
DNCCASTELEIJN Selma 691Outdoor ValleyW 18-2400:00:0204:19:01
DNCZELENKOVÁ Simona 692#GLADIATORRACETEAMW 18-2400:00:0202:01:15
DNCBURS Klaudia 695W 18-2400:00:0203:28:09
DNCSTØLEN Gunhild 696W 18-2400:00:0201:57:00
DNCRITZLER Anna 712Unterfranken VikingsW 25-2900:00:0204:02:43
387BRINKMANN Sabrina 733W 25-2900:00:0201:29:15
DNCKUZMYAK Vasylyna 754W 30-3400:00:0202:41:49
DNCFROLOVA Polina 756W 30-3400:00:0202:03:35
DNCNATALIIA Mikhailova 771GAZPROMBANK OCR TEAMW 30-3400:00:0203:08:09
391SCHUTTRUPS Margreet 772W 30-3400:00:0201:47:50
DNCNOWICKA Justyna 775W 30-3400:00:0202:29:17
DNCRAMPÍROVÁ Petra 789W 35-3900:00:0201:56:38
DNCDITTMANN Kerstin 790UrbanRunningW 35-3900:00:0202:17:52
DNCGOLISCH Nina 791Herakliden-Team DeutschlandW 35-3900:00:0202:09:47
DNCRATCLIFFE Heather 794W 35-3900:00:0203:00:12
DNCRACZYŃSKA Anka 795Baltic SealsW 35-3900:00:0202:53:24
DNCJOYCE Katie 796W 35-3900:00:0202:28:18
399HEYWOOD Laura 810Team OMRMW 40-4400:00:0202:27:13
400VRIES Lisan De 811Familyfit OCR teamW 40-4400:00:0201:10:38
DNCGOODWIN Ruth 812W 40-4400:00:0202:42:33
402BJERRE Secilie Vicktoria 814W 40-4400:00:0202:25:07
DNCJÜRGENS Friedrich 830M 45-4900:00:0201:55:18
404MACHTYL Zygmunt 831Best BeastsM 45-4900:00:0201:01:58
405YVES Pugliari 832OCR BELGIUMM 45-4900:00:0202:55:44
DNCWILLIS Richard 838M 45-4900:00:0201:39:10
407BATES Daniel 853Team Ultimate OCRM 45-4900:00:0201:19:40
DNCLEONI Mauro 856M 45-4900:00:0201:59:04
DNCOLDHAM Justin 857M 45-4900:00:0202:03:44
410LOZANO Miguel Ángel Charro 858M 45-4900:00:0201:20:19
DNCGRITSYNA Oleg 862M 50-5400:00:0201:31:51
DNCSPIJKER Dayen 903W 45-4900:00:0202:24:39
413LYNG Rasmus 916Ocr FightersM Journeyman00:00:0201:38:32
414SCHÜLER Constantin 936M Journeyman00:00:0201:21:57
415KWIATKOWSKI Hubert 937Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM Journeyman00:00:0202:03:35
416ROGÓŻ Adrian 938M Journeyman00:00:0202:21:22
417WAWRZYNIAK Slawo 939M Journeyman00:00:0202:25:08
418CHRISTIAN Ramberger 940Team Celtic WarriorM Journeyman00:00:0201:21:57
419BOŚ Tomasz 941M Journeyman00:00:0202:25:36
420RAMPÍR Jiří 942M Journeyman00:00:0201:37:04
421KUZMENKO Irina 978W Journeyman00:00:0201:24:54
422NIELSEN Cecilie Julius 979OCRHolstebroW Journeyman00:00:0202:19:34
423JANSSON Thomas 47Team FITM Elite00:00:0200:51:14
424SULTANOV Shamil 74M Elite00:00:0201:42:15
DNCGRIGALIONYTĖ Donata 107W Elite00:00:0202:32:05
DNCOSTERMEIER Gabriel 266M 25-2900:00:0202:08:32
DNCKUDYMETS Maksym 68M Elite00:00:0201:52:37
428PISARCZYK Karolina 89W Elite00:00:0201:32:38
429KÖNIGOVÁ Lucie 90W Elite00:00:0201:28:19
DNCKOŁCZYN Magdalena 93W Elite00:00:0202:23:49
DNCWYSŁUCH Iza 95W Elite00:00:0202:23:17
432TAKÁČ Vladimír 629M 40-4400:00:0201:35:57
DNCMÜLLERS Kai 634OCR MunichM 40-4400:00:0201:57:28
DNCWAHLUND Jesper 635Team barekohuddinge.seM 40-4400:00:0202:15:40
435TOPA Radosław 924M Journeyman00:00:0202:31:24
436ANDERSEN Steen 925M Journeyman00:00:0201:33:39
437SALOMÄKI Ville 934M Journeyman00:00:0200:55:57
438ALISA Imamova 985W Journeyman00:00:0201:44:36
439NIELSEN Linda 986W Journeyman00:00:0201:43:43
DNCGARDABOU Ibtisam 680W 18-2400:00:0203:39:55
441LOMNICKÁ Tereza 682W 18-2400:00:0201:18:19
DNCPAPIÓR Jolanta 704W 18-2400:00:0203:48:15
443RUMMEL Alexander 67M Elite00:00:0200:54:58
444ORICHOWSKI Witalij 156M 18-2400:00:0200:59:15
445ŁUKASZEWSKI Jakub 158Husaria Race TeamM 18-2400:00:0201:22:59
DNCFRANICA Mateusz 159Carbon OCR Racing TeamM 18-2400:00:0203:28:25
447ZDEB Maciek 160M 18-2400:00:0201:07:50
DNCBĄK Łukasz 161M 18-2400:00:0202:10:39
449PAWŁOWSKI Kamil 162M 18-2400:00:0201:01:24
DNCHAAN John De 396M 30-3400:00:0201:30:01
DNCSTRNAD Sebastian 398Unterfranken VikingsM 30-3400:00:0204:37:52
DNCJIRKU Milan 399M 30-3400:00:0203:03:10
DNCCASTILLO Aythami Castilla Del 400M 30-3400:00:0202:23:50
DNCCHMIELORZ Donata 103W Elite00:00:0202:32:26
455TARKA Andrzej 45M Elite00:00:0200:49:12
456REN Emil Friis 50EvolutionRaceM Elite00:00:0200:52:43
457SLUIS Richard 514M 35-3900:00:0201:19:16
DNCZALEJASZ Sylwester 536Hell SquadM 35-3900:00:0202:17:26
DNCBRUECKER Christoph 555OCR Crew DuisburgM 35-3900:00:0201:49:55
460DAVID Sebastien 53ElanciaM Elite00:00:0200:57:21
DNCKALMAR Sara 671W 18-2400:00:0202:53:40
462MENDES Axel 36AstaxinM Elite00:00:0200:47:44
463DRZEWOWSKA Marlena 993Tree CrewW Journeyman00:00:0202:15:10
464GAZUREK Kacper 40M Elite00:00:0200:55:00
DNCSALUSTE Carry 46M Elite00:00:0202:41:12
DNCHOZ Isabel De La 97Brave BullsW Elite00:00:0203:29:07
DNCTORRES Oscar Barranquero 588THE LAST TRAININGM 40-4400:00:0202:00:15
DNCŠEDA Radek 591OCRA CZM 40-4400:00:0201:33:35
DNCGROOTERS Leo 594Team Outdoor OCRM 40-4400:00:0202:03:34
DNCSERNBO Jens 876M 50-5400:00:0201:52:49
DNCGATZ Detlef 874OCR BierathleticsM 50-5400:00:0201:36:06
472BŁĘDZKI Adam 418M 30-3400:00:0201:35:03
473JAKUBCZAK Marcin 452M 35-3900:00:0201:24:10
474JOLES Roël 393Team Hang-On the NetherlandsM 30-3400:00:0200:53:24
DNCSTILLWELL Kate 86W Elite00:00:0202:15:32
DNCKURAŚ Beata 98xRunnersW Elite00:00:0203:00:27
477GROOT Bo De 100W Elite00:00:0201:01:48
478JOZEFIAK Lukasz 453xRunnersM 35-3900:00:0201:12:33
479SAVANOVICH Vitali 574M 40-4400:00:0201:03:40
480SEBASTIEN Fage 587TEAM KONG OCR FRANCEM 40-4400:00:0201:05:14
481BERTA Paolo 592M 40-4400:00:0201:37:37
DNCЗАХАРКИН Сергей 593M 40-4400:00:0201:27:59
483BUENK Peter 595Team Outdoor OCRM 40-4400:00:0201:13:43
484SARLEJ Robert 933M Journeyman00:00:0202:26:34
DNCGABELGAARD Tanja 102W Elite00:00:0202:23:45
DNCCERBA Jaroslaw 851M 45-4900:00:0202:40:34
487ANDRESEN Petter 872Team OCR NorwayM 50-5400:00:0201:18:06
488BELOV Artur 70M Elite00:00:0200:53:13
489JANSEN Corien 82Family Fit Indoor SurvivalW Elite00:00:0200:57:53
DNCČERNÝ Vaclav 330M 30-3400:00:0201:33:44
DNCJOHANSSON Malin 805OCR ELITE APPARELW 40-4400:00:0202:26:18
492BABUŠKOVÁ Stanislava 806W 40-4400:00:0200:59:08
DNCGREC Klaudia 117Husaria Race TeamW Elite00:00:0203:10:28
494REZNIK Anton 54RussiaM Elite00:00:0201:05:59
495HANDLER Christian 57M Elite00:00:0201:01:30
496SCHUH Martin 61union dirtrun.companyM Elite00:00:0200:56:12
497NORDVANG Tommy Kvakkestad 64Team OCR NorwayM Elite00:00:0200:47:45
DNCBEORLEGI Irati 109DENONTZATW Elite00:00:0203:20:43
DNCŻUKOWSKA Aniela 113W Elite00:00:0202:19:57
500SZYSZKA Kacper 163Koniuchy OCRM 18-2400:00:0200:58:37
501JANOUŠEK Petr 183Gladiators CzechM 18-2400:00:0202:01:59
DNCGONZALEZ-DIAZ Andres Ramiro 184TeamMadnessM 18-2400:00:0202:46:17
503BUCCARELLA Luca 185M 18-2400:00:0201:07:54
DNCSIMMONS John 186Renegade RunnersM 18-2400:00:0201:44:09
505SZEPANSKI Michael 187M 18-2400:00:0202:50:59
DNCSEREDA Evgeniy 208M 25-2900:00:0202:32:11
DNCBELLIDO David Fernández 210M 25-2900:00:0203:35:36
DNCLÜPKE Sebastian 214Herakliden-Team DeutschlandM 25-2900:00:0202:09:17
DNCARONSSON Alexander 215M 25-2900:00:0202:35:09
510RODRIGUES Alexandre 238M 25-2900:00:0203:29:41
DNCGINON Loïc 239InvictaM 25-2900:00:0203:14:23
512VEPŘEK Martin 256M 25-2900:00:0201:10:31
513HANSEN Jonas 259M 25-2900:00:0201:10:33
514VLAM Thijs 263M 25-2900:00:0200:52:04
515MUSSCHE Frans 264M 25-2900:00:0200:50:26
516PRUSAK Piotr 312M 30-3400:00:0200:43:20
DNCBALASHOV Roman 314GAZPROMBANK OCR TEAMM 30-3400:00:0201:43:32
DNCCUERVO Alex Felipe 315TRI OLENYAM 30-3400:00:0203:19:39
DNCALEKSANDR Anokhin 327Stage team RussiaM 30-3400:00:0202:36:26
520OLSEN Mads-Christian Brill 351M 30-3400:00:0201:32:13
521JASTRZĘBSKI Piotr 352M 30-3400:00:0201:26:30
522ÖBERG Robin 354@hejapappaM 30-3400:00:0201:28:33
523BAPTISTE David 356TeamMadnessM 30-3400:00:0201:38:10
524DUPUIS Jean-Charles 357Swat NordM 30-3400:00:0201:38:50
525VALERII Kaldin 370M 30-3400:00:0201:59:39
526PELISSIER Benoit 377M 30-3400:00:0200:54:03
527CSÁSZÁR Vilmos 392OCR GaborTeamM 30-3400:00:0201:30:31
DNCBARALDI Davide 395White DonkeysM 30-3400:00:0203:31:54
DNCGERGELY Szabó Bálint 416OCR GaborTeamM 30-3400:00:0201:44:07
530WOJEWÓDKA Krystian 417Etrans TeamM 30-3400:00:0202:17:43
DNCHARVEY-VALLENDER Oliver 421Cliff Lakes OCRM 30-3400:00:0202:36:25
532REKUTIN Ivan 422M 30-3400:00:0201:26:16
DNCRUDY Rychlinski 426M 30-3400:00:0202:53:32
DNCGRIFFITHS James 440Cliff Lakes OCRM 30-3400:00:0201:51:14
DNCMONTRON Adrien 441M 30-3400:00:0202:51:35
DNCMOBERG Linus 443AB KARL HEDIN IFM 30-3400:00:0201:40:44
DNCRIHA Zdenek 444Team Czech RepublicM 30-3400:00:0201:57:14
538ENDERBY Rich 464Team OMRMM 35-3900:00:0201:24:58
DNCHERNANDEZ Arnedo 480M 35-3900:00:0202:30:35
540CAJDERT Johan 482M 35-3900:00:0201:28:37
541PAPPERMANN Jens 483M 35-3900:00:0201:28:20
542CRUZ Sebastien 486M 35-3900:00:0201:17:16
543MAŁEK Rafał 489WATAHAM 35-3900:00:0201:23:57
DNCMORAWSKI Grzegorz 490M 35-3900:00:0202:16:20
DNCOPOLONY Ireneusz 499SOCIOS SILESIAM 35-3900:00:0201:26:08
546MILEHAM Nicky 501Team OMRMM 35-3900:00:0201:57:50
547NOVIN Thomas 503GRIPEN OCRM 35-3900:00:0202:05:01
DNCSHIROKOV Igor 504GAZPROMBANK OCR TEAMM 35-3900:00:0201:28:12
DNCPETROW Janeck 506M 35-3900:00:0202:20:52
550TOMASZ Komarnicki 530GRUBIORZE LOTAJOMM 35-3900:00:0201:18:51
DNCSTEVENSON Alan 532M 35-3900:00:0202:06:27
DNCMIODEK Adrian 533Dirty SparrowsM 35-3900:00:0202:21:29
553KONARSKI Łukasz 534KONTENER FORMYM 35-3900:00:0201:23:25
DNCCHŁĄD Aleksander 535M 35-3900:00:0202:11:24
DNCKRAUS Tomáš 546Sunny Gang PlzeňM 35-3900:00:0201:33:40
DNCDAY Nick 551M 35-3900:00:0202:12:53
557KULIK Sergey 552M 35-3900:00:0202:54:50
558САПАТОВ Константин 553M 35-3900:00:0201:17:12
DNCMORAN Fred 569M 40-4400:00:0202:21:10
560GOMEZ Manuel Valero 570Leyendas ocr by xforceM 40-4400:00:0201:34:50
DNCKOŁODZIEJCZYK Dariusz 576SOCIOS SILESIAM 40-4400:00:0202:21:04
562FAGERSTRÖM Po 586Team SolidM 40-4400:00:0201:22:22
563KRÁSA David 596M 40-4400:00:0201:26:26
564KALISZYK Grzegorz 607M 40-4400:00:0201:38:53
DNCGRZEGORZYCA Damian 608SOCIOS SILESIAM 40-4400:00:0201:59:06
566CHMIELEWSKI Mariusz 610Grupa Biegowa Czarna BiałostockaM 40-4400:00:0201:36:56
DNCLEERBAEK Mads 655M 13-1700:00:0202:10:22
568SOBIERAJSKI Krzysztof 656M 13-1700:00:0200:57:09
DNCMIRASLAU Charapok 657VolatM 13-1700:00:0203:08:18
570SOBIERAJSKI Bolesław 658M 13-1700:00:0200:55:53
DNCFARINA Sumaty Priscila Hernandez 670TeamMadnessW 18-2400:00:0203:02:50
DNCSZOSTEK Patrycja 702W 18-2400:00:0202:50:00
DNCFRAMVIG Mica 726W 25-2900:00:0202:38:53
DNCDUBROVINA Natalia 744W 30-3400:00:0202:09:14
575PEHTSERAVA Tatsiana 762W 30-3400:00:0201:07:25
DNCOLEKSIUK Liudmyla 780W 35-3900:00:0202:25:25
DNCBOZIC Sarah 782OCR-PACEMAKERSW 35-3900:00:0202:13:54
DNCROSSER Claire 783The Elements EliteW 35-3900:00:0202:28:18
579RAMOS Paula Esteiro 784W 35-3900:00:0201:10:09
DNCEGNER Toril 786W 35-3900:00:0202:42:02
DNCSZWARC Jagoda 787W 35-3900:00:0203:00:46
DNCELENA Galushkina 788W 35-3900:00:0202:44:34
DNCMARIYA Novoselskaya 797GAZPROMBANK OCR TEAMW 35-3900:00:0202:53:08
DNCOLENINA Elena 798W 35-3900:00:0202:58:51
585LINDSGREN Christina 803W 40-4400:00:0201:11:40
586DIJK Sandra Van 808Hang On The NetherlandsW 40-4400:00:0203:25:01
DNCMARKSTEDT Anna-Lee 819W 40-4400:00:0202:51:54
588PEDERSEN Christian 823EvolutionRaceM 45-4900:00:0201:04:37
DNCKVIKSTAD Rune 825M 45-4900:00:0201:28:46
590CHRISTENSEN Brian Viborg 826M 45-4900:00:0200:54:10
DNCALEXANDER Alexander 828M 45-4900:00:0201:54:59
592RAMOS Sérgio 829LYNXM 45-4900:00:0201:03:55
593ROBBEMOND Robin 842Team Hang-On the NetherlandsM 45-4900:00:0201:11:48
594KRZYSTYNIAK Robert 843M 45-4900:00:0200:50:50
DNCMACH Martin 845M 45-4900:00:0202:08:56
DNCPENNISI Dario 847M 45-4900:00:0201:59:05
DNCSCHMIDT Holger 848Herakliden-Team DeutschlandM 45-4900:00:0201:47:51
DNCJANSEN Roel 849M 45-4900:00:0201:52:14
DNCGRESZTA Waldemar 850M 45-4900:00:0202:15:23
DNCBLEYS Pascal 863M 50-5400:00:0202:12:26
DNCMESZAROS Csaba 870M 50-5400:00:0202:19:09
DNCLEVY Philippe 883OCR FlandersM 55+00:00:0201:22:56
DNCCONVERS Jean-Luc 887M 55+00:00:0202:06:07
DNCZEBERG Alicia 890Karlshamn OCRW 13-1700:00:0202:15:37
605GIESBERTS Valérie 891Team Hang-On the NetherlandsW 13-1700:00:0201:17:41
606DRUIJFF Meike 892W 13-1700:00:0201:20:19
607MUL Elisa 896W 13-1700:00:0202:18:20
DNCMISSALA Magda 897POWER TRAININGW 13-1700:00:0202:25:06
609MISSALA Michał 948POWER TRAININGM Journeyman00:00:0202:10:46
610LÓPEZ Julio 959M Journeyman00:00:02
611KÖNIG Alexander 967M Journeyman00:00:0201:32:52
612RONDE Naomi De 983W Journeyman00:00:0202:19:16
613RYBAK Paulina 988W Journeyman00:00:0202:15:27
614POLETTI Angela 989W Journeyman00:00:0202:01:51
615КОХАНЧУК Анастасия 995W Journeyman00:00:0201:35:55
616WYSOCKA Klaudia 997Carbon OCR Racing TeamW Journeyman00:00:0201:35:30
617ŠULDA Jakub 188M 18-2400:00:0201:15:31
618SRNSKÝ Daniel 189M 18-2400:00:0201:09:54
619KHALEF Dali 195TEAM MADNESSM 25-2900:00:0202:28:33
620TRUJILLO Fernando Pajuelo 242M 25-2900:00:0202:22:00
DNCSVENSSON Nicklas 243M 25-2900:00:0202:18:59
622GERICH Jan Von 611M 40-4400:00:0201:09:04
DNCLEŚNIAK Grzegorz 613Dirty SparrowsM 40-4400:00:0202:29:55
624LAENEN René 614M 40-4400:00:0202:10:32
DNCGĘBSKI Mariusz 644R.AMBOM 40-4400:00:0201:37:51
DNCRAWSON Jack 652M 13-1700:00:0202:43:23
627GREGERSEN Mads-Christian Agerskov 653M 13-1700:00:0200:56:57
DNCGRANT Frank 654M 13-1700:00:0202:43:23
DNCSIŃCZUK Patrycja 800W 35-3900:00:0203:08:09
630GÓRSKI Emil 947Husaria Race TeamM Journeyman00:00:0302:10:17
631JULIKOWSKI Karol 943M Journeyman00:00:0301:38:58
632ZIOBRO Chris 944Memories Not Dreams OCR TeamM Journeyman00:00:0302:19:08
DNCKOVALEFF Lena 906W 45-4900:00:0302:04:55
DNCSAMOW Corinna 907UrbanRunningW 45-4900:00:0301:56:36
635GRZONDKO Mateusz 42M Elite00:00:0300:53:56
DNCDIDIER Ludovic 175M 18-2400:00:0302:19:54
637KOLEGOWICZ Damian 276M 25-2900:00:0302:34:09
638MARTIN Darren 300M 25-2900:00:0301:09:31
DNCSPRUTTA Mateusz 303Carbon OCR Racing TeamM 25-2900:00:0301:44:15
640FABRÈGUE Rémi 339M 30-3400:00:0301:32:37
DNCPLATA Arkadiusz 342M 30-3400:00:0302:42:28
DNCLASKOWSKI Tomasz 344M 30-3400:00:0302:43:27
DNCŁASKOWSKI Piotr 382BeFit24TeamM 30-3400:00:0302:23:17
DNCBAIA Rafael 468M 35-3900:00:0301:38:03
DNCJANISZEWSKI Grzegorz 878Dziady OCRM 50-5400:00:0302:10:31
646VERHEUL Paul Pieter Cornelis 297Atlas Outdoor TrainingM 25-2900:00:0300:56:36
647SAŁATA Marcin 306M 30-3400:00:0301:39:37
648FIAŁKOWSKI Łukasz 962M Journeyman00:00:0302:15:14
649BERGLING Daniel 963M Journeyman00:00:0302:26:07
650MARTINAITIS Juozas 965OCR Baltic warriorsM Journeyman00:00:0302:01:58
651HEŁMECKI Mateusz 270Koniuchy OCRM 25-2900:00:0301:00:38
652BASIAK Michał 273Hardcorowe WychylylybymyM 25-2900:00:0301:39:29
653WITEK Piotr 274M 25-2900:00:0300:55:54
654LEJK Beniamin 277xRunnersM 25-2900:00:0301:04:04
DNCKAŁUŻNY Michał 280Dirty SparrowsM 25-2900:00:0304:00:41
656STAMATEL Sebastian 281SOCIOS SILESIAM 25-2900:00:0301:01:25
657LARSSON Toni 282SOCRAM 25-2900:00:0301:40:31
658FISCHER Oliver 293M 25-2900:00:0302:23:13
659PEDERSEN Peder Ejsing 294OCRHolstebroM 25-2900:00:0302:10:28
DNCKORTHOUT Bruce 296Atlas Outdoor TrainingM 25-2900:00:0301:47:36
661LLAPASSET Victor 298M 25-2900:00:0301:03:56
DNCBRONS Sonny 302Family Fit Indoor SurvivalM 25-2900:00:0301:44:26
663GESSLER Sergej 317Team Outdoor OCRM 30-3400:00:0301:44:21
DNCBEELEN Timothy Van 318M 30-3400:00:0301:54:05
DNCTOCHKA Dzianis 319M 30-3400:00:0303:01:55
666MAROZ Artsiom 321M 30-3400:00:0301:17:41
667GRAVERS Mads 322M 30-3400:00:0300:50:07
668ASMUSSEN Andreas Munk 335M 30-3400:00:0300:59:19
DNCBUGYS Renaldas 336M 30-3400:00:0301:12:33
670LIUTKUS Dainius 337OCR Baltic warriorsM 30-3400:00:0301:50:57
DNCCHRISTENSEN Michael 338Ocr FightersM 30-3400:00:0302:17:33
DNCKILIMNIK Tomasz 347M 30-3400:00:0302:09:52
DNCKOLB Lars 362Fit for MeM 30-3400:00:0301:50:46
DNCBRÄHMIG Mattes 363M 30-3400:00:0301:16:42
675CAMBRIDGE Luke 365Team Northman OCRM 30-3400:00:0301:00:44
DNCDOUBEK Milan 366M 30-3400:00:0301:28:46
DNCCHRISTOPHER Michel 369M 30-3400:00:0302:20:44
678NIELSEN Søren 432M 30-3400:00:0301:22:10
DNCBERGE Kjetil 475M 35-3900:00:0302:04:06
DNCSERGEY Rudometov 477M 35-3900:00:0302:05:05
681ROMANOWSKI Łukasz 494Husaria Race TeamM 35-3900:00:0302:04:57
682SWACZYNSKI Krzysztof 497Husaria Race TeamM 35-3900:00:0301:25:41
DNCESTIVAL Julien 515M 35-3900:00:0301:58:15
684ROETS Elio 518OCR BELGIUMM 35-3900:00:0302:19:01
DNCJUSZCZYK Jaroslaw 527Dziki z GosławaM 35-3900:00:0302:00:50
686BORUC Tomasz 538M 35-3900:00:0301:46:15
687BELLINI Giulio 544Anis MuddersM 35-3900:00:0302:01:47
688HÖGSTRÖM Andreas 545Figeholms BryggeriM 35-3900:00:0302:02:34
689SCHYBERG Oscar 556Karlshamn OCRM 35-3900:00:0301:25:59
DNCPORTON David 560M 35-3900:00:0302:37:29
DNCSOUSA Bruno 577OCR Portugal LABM 40-4400:00:0301:40:03
DNCENTICKNAP Colin 578Team XM 40-4400:00:0301:58:03
693BENTO Toni 600M 40-4400:00:0301:18:33
694VOIGT Stephan 603OCR BierathleticsM 40-4400:00:0301:39:51
DNCVEDERSØ Mik 619M 40-4400:00:0302:19:46
696VINCK Mark 621M 40-4400:00:0301:47:07
DNCDELOGE Alexandre 622M 40-4400:00:0304:14:30
DNCHOCHSTEIN Dirk 623OCR-PACEMAKERSM 40-4400:00:0301:54:26
699GALLI Dario 641M 40-4400:00:0301:29:01
DNCMACANOVÁ Zuzana 689W 18-2400:00:0302:12:04
DNCMARTIN Flore 750OCR Belgium Wallonia menW 30-3400:00:0302:35:12
DNCMARTIN Lucie 751OCR Belgium Wallonia menW 30-3400:00:0302:35:12
DNCKASTSIUCHENKA Volha 752W 30-3400:00:0302:00:02
DNCGREIBIG Michaela 753OpfercrewW 30-3400:00:0301:29:18
DNCFRONTCZAK Izabela 758W 30-3400:00:0302:41:22
DNCHALLGREN Matilda 769Team KroppslabbetW 30-3400:00:0302:29:56
DNCGARLACZ Justyna 770W 30-3400:00:0303:11:53
708WOROBIEWA Jekatierina 773W 30-3400:00:0301:11:54
DNCHAGLUND Cecilia 774W 30-3400:00:0302:32:47
DNCGOFFIN Anneleen 776OCR Waasland BelgiumW 30-3400:00:0303:36:39
DNCBARKSKOG Caritha 793TeamToughRaceSwedenW 35-3900:00:0302:12:12
DNCLEŚNIAK Dorota 809Dirty SparrowsW 40-4400:00:0302:40:57
DNCKARLSSON Gunilla 813W 40-4400:00:0302:57:53
714SPÅNG Malin 815W 40-4400:00:0302:01:59
715KALINOWSKA Wioletta 817Best BeastsW 40-4400:00:0302:51:26
DNCPAL Mario 834RUNTERRAM 45-4900:00:0301:27:47
DNCKOWALSKI Tomasz 839Husaria Race TeamM 45-4900:00:0301:29:40
DNCGŁOWACZ Grzegorz 852Husaria Race TeamM 45-4900:00:0302:47:51
DNCRĘBACZ Krzysztof 854M 45-4900:00:0302:15:37
DNCKOZA Robert 855Carbon OCR Racing TeamM 45-4900:00:0301:43:11
DNCGRANT Jane 904W 45-4900:00:0301:41:14
722SAAL Patrick 920Muddy UnicornsM Journeyman00:00:0301:22:12
723GULLAUD Audric 921M Journeyman00:00:0302:16:59
724GANE Mr Jamie 922M Journeyman00:00:0301:38:10
725SZKLARSKI Przemysław 974M Journeyman00:00:0302:17:15
726STANCLIK Krzysztof 975M Journeyman00:00:0301:28:13
727KARLSSON Line 976W Journeyman00:00:0302:03:31
728CHRISTENSEN Unni Marie 980Achievers MSTW Journeyman00:00:0302:01:11
729DITLEV Ditte B. 981W Journeyman00:00:0302:03:31
730BERGSTRÖM Robert 630Sports Club OCRM 40-4400:00:0302:14:07
DNCCREVEAU Anthony 631TeamPRiDEorDiEM 40-4400:00:0302:43:40
DNCWALTHER Oliver 636OCR MunichM 40-4400:00:0301:57:57
733GERTSEN Carsten 637M 40-4400:00:0301:50:46
DNCBENTLEY Andy 617M 40-4400:00:0301:51:11
735KAUFMANN Nikolaj 639M 40-4400:00:0301:39:13
736KUCIEWICZ Jarosław 926M Journeyman00:00:0301:52:17
737WERYK Mateusz 949GRIMPADO/CF3MM Journeyman00:00:0301:49:17
738DĄBROWSKI Adam 953M Journeyman00:00:0302:26:31
739MIKOŚ Adam 954Husaria Race TeamM Journeyman00:00:0302:25:29
740KOKOWSKI Mariusz 955Tree CrewM Journeyman00:00:0302:25:06
741STANGEL Piotr 957KONTENER FORMYM Journeyman00:00:0301:46:01
742ANTONINA 984W Journeyman00:00:0302:08:36
DNCDRÁBKOVÁ Veronika 681W 18-2400:00:0302:21:40
DNCJOHANSSON Ellen 767Team KroppslabbetW 30-3400:00:0302:29:56
DNCKASCHE Denny 329M 30-3400:00:0301:43:14
746SAVIN Aleksei 331M 30-3400:00:0301:34:48
747HOWARD John 51M Elite00:00:0301:12:51
748GARCIA Adrián Ruiz 332THE LAST TRAININGM 30-3400:00:0301:32:53
749MEEL Jim Van Der 333Team Hang-On the NetherlandsM 30-3400:00:0301:01:06
750SØRENSEN Sara 991W Journeyman00:00:0302:16:40
751NIELSEN Heidi Højgaard 992W Journeyman00:00:0302:16:40
DNCLOUCA Sebastian 516M 35-3900:00:0302:02:57
DNCKARPOVICH Alena 748VolatW 30-3400:00:0302:51:18
754PIELATOWSKI Adam 420M 30-3400:00:0301:37:56
755WASILEWSKI Artemiusz 931M Journeyman00:00:0301:52:01
756TRUSZCZYŃSKI Robert 970M Journeyman00:00:0302:19:07
DNCÖLUND Emma 749W 30-3400:00:0302:05:17
758REGNELL Fredrick 326M 30-3400:00:0301:18:09
759JAKOBSSON Niklas 323M 30-3400:00:0301:28:45
760VADZIM Shalkouski 209OCR BelarusM 25-2900:00:0300:55:24
761PACIOREK Piotr 269Husaria Race TeamM 25-2900:00:0301:41:30
DNCJAGER Robin De 283M 25-2900:00:0302:13:35
763VERLAAT Kees 286M 25-2900:00:0301:04:49
DNCBRORSSON Sebastian 287M 25-2900:00:0302:42:25
765SCHWEIGERT Matthias 288M 25-2900:00:0301:12:46
766LEGANDER Simon 290M 25-2900:00:0301:03:51
DNCRECIO Diego Serrano 291M 25-2900:00:0302:07:40
768URBAŃSKI Kamil 307Nextreme / 17 Brygada ZmechanizowanaM 30-3400:00:0300:50:18
769JAROSZ Dawid 308xRunnersM 30-3400:00:0300:51:54
770SELIANIN Dmytro 309M 30-3400:00:0300:46:08
771MAZUR Damian 310SOCIOS SILESIAM 30-3400:00:0300:52:13
772MOSE Kristian 311Team Reborn OCRM 30-3400:00:0300:49:14
DNCKOMOSIŃSKI Łukasz 313M 30-3400:00:0302:20:18
774WALTILLA Marcus 325OCR Team MausM 30-3400:00:0301:02:43
775YANN Chambert 328SPARTAN LIONSM 30-3400:00:0301:19:15
776JULIEN Andrew 355TeamMadnessM 30-3400:00:0301:27:43
777PALMA Pedro 358M 30-3400:00:0303:06:13
778WILSON Tom 371M 30-3400:00:0301:32:15
779BARANAUSKAS Darius 372OCR Baltic warriorsM 30-3400:00:0301:55:23
780TYL Lukáš 374M 30-3400:00:0301:23:32
DNCGRAY Scott 375M 30-3400:00:0303:05:33
782SJÖLIN Johan 376M 30-3400:00:0301:16:16
DNCAUBRIOT Pierre Charles 424M 30-3400:00:0303:15:02
DNCPOLSTRA Berry 427M 30-3400:00:0302:23:17
DNCJACKIEWICZ Lukasz 438M 30-3400:00:0302:06:43
786VITALI Hrachov 439M 30-3400:00:0301:32:33
DNCT. Martin 446M 30-3400:00:0301:19:24
788KUBIESA Jakub 491Husaria Race TeamM 35-3900:00:0302:49:54
DNCSZYDŁOWSKI Łukasz 498M 35-3900:00:0302:39:09
DNCSŁONIEWSKI Rafał 500M 35-3900:00:0303:25:33
DNCKEREK Bernhard 502Bähringer WildsaueM 35-3900:00:0302:14:50
DNCVIAGA Raul Fidel Duharte 505M 35-3900:00:0302:08:57
793RYDSTRÖM Johan 513Karlshamn OCRM 35-3900:00:0301:20:08
DNCMONTAN Johan 548M 35-3900:00:0302:02:35
DNCPOUROVA Katerina 699W 18-2400:00:0302:13:10
DNCWILKINSON Becca 745Team MactuffW 30-3400:00:0302:21:07
DNCVERSEPUECH Adélie 746W 30-3400:00:0303:25:58
DNCBATE Charlotte 747W 30-3400:00:0301:51:22
DNCKOLEGOWICZ Klaudia 759W 30-3400:00:0302:08:07
DNCKIRKWOOD Emma 760W 30-3400:00:0302:43:18
DNCLUNDIN Alexandra 761W 30-3400:00:0301:46:22
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 763W 30-3400:00:0303:38:14
803LUNDBERG Sara 764W 30-3400:00:0301:23:16
DNCGONZÁLEZ Ana De Miguel 765W 30-3400:00:0303:19:16
DNCSCHREUDER Myrte 766W 30-3400:00:0301:56:59
DNCJONES Holly 768W 30-3400:00:0301:56:06
DNCRANNIKKO Emmy 781KFUM Uppsala SurvivalW 35-3900:00:0302:02:26
DNCŻAK Elżbieta 785BeFit24TeamW 35-3900:00:0302:51:38
DNCDĄDELEWSKA Joanna 799Piękni i BestieW 35-3900:00:0303:25:36
DNCDAVIS Helen 802W 40-4400:00:0302:51:24
DNCKIND Pia 807W 40-4400:00:0302:55:34
DNCTHAYSEN Susanne 818W 40-4400:00:0303:17:40
813KURACH Stanislaw 871Dziady OCRM 50-5400:00:0301:12:31
DNCTOMCZYK Andrzej 886M 55+00:00:0301:33:04
DNCJASIŃSKA Alicja 893Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiW 13-1700:00:0302:22:45
DNCTCHIKNAVORIAN Carla 894W 13-1700:00:0302:42:27
DNCSVENSSON Engla 895W 13-1700:00:0302:08:02
DNCWARING Evie 898W 13-1700:00:0302:25:05
DNCWRIGHT Sally 901W 45-4900:00:0302:18:56
820CASADO Nieves 996W Journeyman00:00:0301:52:25
DNCALGERSTEDT Jimmy 575M 40-4400:00:0302:09:39
DNCSYWANYCZ Ireneusz 612PodTrzepakiemM 40-4400:00:0301:38:42
823HANSSON Rickard 615GRIPEN OCRM 40-4400:00:0301:18:35
DNCBÜHRING Sven 638OCR BierathleticsM 40-4400:00:0301:27:55
DNCHEIBØ Gunn Elin 905W 45-4900:00:0401:23:43
DNCCOHEN Rebecca 910W 50-5400:00:0401:56:31
DNCVIRTANEN Maggie 912W 50-5400:00:0402:11:49
DNCNATALIA Bondarenko 913W 55+00:00:0402:01:54
DNCOLESEN Christina 914W 55+00:00:0402:34:21
830JACIÓW Paweł 275WATAHAM 25-2900:00:0401:58:38
831JØRGENSEN Michael 932M Journeyman00:00:0402:01:19
DNCPRZYSTAW Maxim 425OpfercrewM 30-3400:00:0401:53:00
833KRASOŃ Bartłomiej 272M 25-2900:00:0400:59:22
834BIRKENFELD Thorben 279M 25-2900:00:0401:04:05
DNCCURDY Maxence 299InvictaM 25-2900:00:0402:04:46
DNCVALERIA Shcherbinina 755W 30-3400:00:0402:59:36
837NILSSON Oscar 919Sports Club OCR SwedenM Journeyman00:00:0401:56:17
DNCČÍŽEK Jan 268M 25-2900:00:0402:25:04
DNCNIELSEN Rene` 627OCRHolstebroM 40-4400:00:0401:58:23
840BINDSLEV Thomas Gregers 950M Journeyman00:00:0401:06:17
841OLSEN Andreas Stahl 951M Journeyman00:00:0401:49:54
842JOULIN Stefan 952Sports Club OCRM Journeyman00:00:0402:26:06
843PIERZGALSKI Piotr 956M Journeyman00:00:0402:26:26
844PODBIELSKA Gosia 987Extreme Warrior ParkW Journeyman00:00:0402:08:12
845PETERSEN Thomas 360M 30-3400:00:0401:32:37
846SRNSKÁ Petra 994W Journeyman00:00:0401:54:55
DNCDAVIDSSON Richard 284MIT Tough TeamM 25-2900:00:0402:41:41
848STIIG Jonathan 289M 25-2900:00:0400:55:13
849URBANO David Quintana 324TFG/Toni MuscleM 30-3400:00:0401:34:00
DNCHAWKINS Nathan 353M 30-3400:00:0402:57:28
851GÖSTA Christian 512EvolutionRaceM 35-3900:00:0401:50:57
DNCSTRÖM Tomas 554M 35-3900:00:0402:27:49
DNCHEIMBURG Stefan Von 609UrbanRunningM 40-4400:00:0401:56:24
DNCSCHLAEPFER Tamara 743THORW 30-3400:00:0401:36:08
DNCOLSSON Anders E 824Karlshamn OCRM 45-4900:00:0402:30:41
DNCLEE Mikaela 902Sports Club OCR SwedenW 45-4900:00:0402:14:24
857SHPYLCHYN Vitalii 958M Journeyman00:00:0401:43:16
858LIBERADZKI Marcin 961M Journeyman00:00:0402:15:14
859BAGER Lars 968M Journeyman00:00:0401:50:07
860LIPIECKI Jacek 969M Journeyman00:00:0402:26:52
861NIKIEL Dariusz 972M Journeyman00:00:0402:29:11
862SOLVANG Solveig 990W Journeyman00:00:0402:17:01
863PEDERSEN Brian 616M 40-4400:00:0501:36:15
DNCDION Stéphane 519M 35-3900:00:0502:00:11
DNCSANNA Luca 582Anis MuddersM 40-4400:00:0802:38:08
DNCMEIER Rolf 541M 35-3900:00:0902:32:20
867BRØDLØS Kristian 542M 35-3900:00:0902:09:04
DNCJENSEN Michael Degn 543M 35-3900:00:0901:35:24
869CAPPELEN Dan 549#3KløverenOCRM 35-3900:00:0901:17:34
DNCMITCHELL Alexander 571M 40-4400:05:0201:50:27
871DAM Nikolaj M 929M Journeyman00:05:0301:50:07
872REMMER Thomas 434M 30-3400:06:0202:10:04
873 90904:15:0001:37:00
874 90804:15:0101:39:16
BAKKER Pim 667M 13-17DNF DNF
KOZLOWSKI Artur 124M 18-24DNF DNF
OŚLIZŁO Tomasz 3Husaria Race TeamM EliteDNF DNF
ŠNOPL Víťa 140#GLADIATORRACETEAMM 18-24DNF DNF
ILNICKI Darek 340M 30-34DNF DNF
WITT André 73M EliteDNF DNF
GRAUTE Matthias 10M EliteDNF DNF
LILJESTAM Richard 180M 18-24DNF DNF
NUTIL Michal 253M 25-29DNF DNF
HERNANDEZ Ayoze Herrera 316TFG/Toni MuscleM 30-34DNF DNF
ÁLVAREZ Rafita Fernández 583M 40-44DNF DNF
HAJEWSKI Michał 618M 40-44DNF DNF
SZECHLICKI Dawid 664M 13-17DNF DNF
BAŁDYGA Miłosz 665M 13-17DNF DNF
POZNYAK Tatiana 816GAZPROMBANK OCR TEAMW 40-44DNF DNF
LINDBERG Mads 923M JourneymanDNF DNF
SANDBERG Amanda 677Team MerrellW 18-24DNF DNF
LUND Maria 683W 18-24DNF DNF
BARANOWSKA Katarzyna 105Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiW EliteDNF DNF
HAAVISTO Emmy 673EFI OCR TEAMW 18-24DNF DNF
BEURER Stephan 258M 25-29DNF DNF
CURTIS Carl 359M 30-34DNF DNF
COMMANDEUR Tjeerd 437M 30-34DNF DNF
HAAVISTO Ellen 675EFI OCR TEAMW 18-24DNF DNF
ULRICH Susanne 720W 25-29DNF DNF
Znaleziono 899 wynik(ów)