OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1LAGRAND Stijn 649Team Hang-On the NetherlandsM 13-171M 7900:00:0100:55:3000:55:33.8000:55:35.40 11:065,4
2SOBIERAJSKI Bolesław 658M 13-172M 8200:00:0200:55:5300:55:58.3500:56:00.35+00:00:2411:115,4
3GREGERSEN Mads-Christian Agerskov 653M 13-173M 9600:00:0200:56:5700:57:01.2000:57:03.85+00:01:2811:245,3
4SOBIERAJSKI Krzysztof 656M 13-174M 9800:00:0200:57:0900:57:15.1000:57:17.25+00:01:4111:275,2
5PROKUDIN Yury 647Russia-Moscow regionM 13-175M 10300:00:0200:57:3600:57:40.3000:57:43.25+00:02:0711:325,2
6HORVÁTH Zsolt 650OCR GaborTeamM 13-176M 11000:00:0100:59:0300:59:06.4500:59:08.30+00:03:3211:495,1
7POWELL Alf 660M 13-177M 16600:00:0101:09:4001:09:45.1501:09:47.10+00:14:1113:574,3
8DAMKOT Tom 661M 13-178M 17100:00:0101:10:3701:11:07.1501:11:08.90+00:15:3314:134,2
9GEVEN Twan 666Team Bruggink NLM 13-179M 21100:00:0201:19:1601:19:20.5501:19:22.60+00:23:4715:523,8
10SKUPIEŃ Tomasz 663M 13-1710M 27200:00:0201:34:3701:34:40.3001:34:43.00+00:39:0718:563,2
Niesklasyfikowani
DNCLEERBAEK Mads 655M 13-1700:00:0202:10:2202:10:28.8002:10:31.000:002,3
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCRAWSON Jack 652M 13-1700:00:0202:43:2302:43:28.0502:43:30.100:001,8
DNCROSE-HORNE Maximus 648M 13-1700:00:0102:43:2402:43:28.4502:43:30.400:001,8
DNCGRANT Frank 654M 13-1700:00:0202:43:2302:43:28.4502:43:30.950:001,8
DNCMIRASLAU Charapok 657VolatM 13-1700:00:0203:08:1803:08:27.2503:08:29.900:001,6
DNCTITOV Denis 651M 13-1700:00:0203:10:4303:10:53.3003:10:55.950:001,6
DNCGÓRZYŃSKI Konrad 662M 13-1700:00:0203:32:4203:32:58.4503:33:00.450:001,4
DNCMISSALA Andrzej 659POWER TRAININGM 13-1700:00:0104:10:2004:10:27.6004:10:29.350:001,2
BAKKER Pim 667M 13-17DNF DNF DNF DNF--
SZECHLICKI Dawid 664M 13-17DNF DNF DNF DNF--
BAŁDYGA Miłosz 665M 13-17DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 21 wynik(ów)