OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KASPRZYK Sebastian 125M 18-241M 200:00:0000:40:5000:40:53.6500:40:53.65 8:107,3
2MORI Riccardo 144M 18-242M 500:00:0000:42:5000:42:54.6000:42:54.65+00:02:018:347,0
3WILK Sylwester 120M 18-243M 800:00:0000:43:3400:43:39.6000:43:39.60+00:02:458:436,9
4STENBECK Fredrik 142M 18-244M 900:00:0000:44:3900:44:42.8000:44:43.15+00:03:498:566,7
5ALVES Duarte 147OCR Portugal LABM 18-245M 1500:00:0000:47:1600:47:21.1000:47:21.35+00:06:279:286,3
6ŚWIĘTEK Bartosz 123M 18-246M 1600:00:0100:47:3300:47:37.3500:47:38.65+00:06:459:316,3
7RIJNEKER Jesper 129Team 4SportM 18-247M 1700:00:0000:47:3900:47:44.8000:47:44.85+00:06:519:326,3
8DECIUK Teofil 122M 18-248M 2400:00:0000:48:2300:48:28.3000:48:28.95+00:07:359:416,2
9SERAFIŃSKI Maciej 126NEXTREMEM 18-249M 2900:00:0000:49:1100:49:17.3500:49:17.60+00:08:239:516,1
10TITCOMB Daniel 134M 18-2410M 3300:00:0000:49:2800:49:34.0000:49:34.50+00:08:409:546,1
11CEJKO Dawid 128M 18-2411M 3400:00:0000:49:5100:49:55.8500:49:56.20+00:09:029:596,0
12KADRMAS Marek 132OCRA CZM 18-2412M 3700:00:0000:50:2700:50:31.5000:50:31.85+00:09:3810:065,9
13PANIN Egor 133M 18-2413M 4000:00:0000:50:4100:50:46.2000:50:46.75+00:09:5310:095,9
14MIKRUT Jakub 127M 18-2414M 4400:00:0100:51:0800:51:13.0000:51:14.00+00:10:2010:145,9
15KUIK Thomas 148Team Hang-On the NetherlandsM 18-2415M 4700:00:0000:51:2900:51:36.1000:51:36.25+00:10:4210:195,8
16CLAESSON Albin 141M 18-2416M 5600:00:0000:52:5000:52:54.5000:52:55.15+00:12:0110:355,7
17VILA Jose 152OCRAMICXM 18-2417M 6900:00:0000:54:2700:54:31.6500:54:31.80+00:13:3810:545,5
18VOLÁK Adam 177M 18-2418M 7100:00:0200:54:3600:54:41.2000:54:43.25+00:13:4910:565,5
19SZYSZKA Kacper 163Koniuchy OCRM 18-2419M 10700:00:0200:58:3700:58:41.9000:58:44.05+00:17:5011:445,1
20HANSEN Mads Voss 137M 18-2420M 10800:00:0000:58:5300:58:57.7000:58:58.55+00:18:0411:475,1
21ALMERSKÄR Viktor 131M 18-2421M 10900:00:0000:58:5600:59:02.1500:59:02.95+00:18:0911:485,1
22ORICHOWSKI Witalij 156M 18-2422M 11100:00:0200:59:1500:59:21.6000:59:24.10+00:18:3011:525,1
23WISPELWEIJ Sem 150Hang On The NetherlandsM 18-2423M 11200:00:0000:59:1900:59:24.8500:59:25.00+00:18:3111:535,0
24PAWŁOWSKI Kamil 162M 18-2424M 13000:00:0201:01:2401:01:29.2001:01:31.25+00:20:3712:174,9
25VASYA Dudnikov 151M 18-2425M 15100:00:0001:05:2101:05:27.3001:05:27.55+00:24:3313:054,6
26KERSTEN Max 190Outdoor ValleyM 18-2426M 15300:00:0201:06:0201:06:06.7001:06:09.55+00:25:1513:134,5
27CIEPIELA Jan 166M 18-2427M 15500:00:0201:06:4501:06:57.8001:07:00.15+00:26:0613:234,5
28ZDEB Maciek 160M 18-2428M 15900:00:0201:07:5001:07:54.7001:07:57.45+00:27:0313:354,4
29BUCCARELLA Luca 185M 18-2429M 16000:00:0201:07:5401:07:59.5001:08:02.00+00:27:0813:364,4
30KOSIŃSKI Jakub 167M 18-2430M 16400:00:0201:09:3101:09:37.0501:09:39.40+00:28:4513:554,3
31SRNSKÝ Daniel 189M 18-2431M 16800:00:0201:09:5401:09:58.7001:10:01.45+00:29:0713:594,3
32NILSSON Erik 136M 18-2432M 17400:00:0001:11:4501:11:52.5501:11:52.70+00:30:5914:224,2
33DORNYI Tamás 178M 18-2433M 18300:00:0101:13:2201:13:27.0501:13:29.00+00:32:3514:414,1
34ŠULDA Jakub 188M 18-2434M 19200:00:0201:15:3101:15:37.5001:15:39.50+00:34:4515:074,0
35ŁUKASZEWSKI Jakub 158Husaria Race TeamM 18-2435M 22800:00:0201:22:5901:23:03.6501:23:05.95+00:42:1216:363,6
36KMIECIAK Jakub 165Dirty SparrowsM 18-2436M 30200:00:0201:42:1701:42:22.8001:42:25.45+01:01:3120:282,9
37JANOUŠEK Petr 183Gladiators CzechM 18-2437M 33200:00:0202:01:5902:02:05.1502:02:08.10+01:21:1424:252,5
38JÓZWIK Adrian 121NEXTREMEM 18-2438M 34000:00:0002:08:1202:08:18.9502:08:19.60+01:27:2525:392,3
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
39SZEPANSKI Michael 187M 18-2439M 38700:00:0202:50:5902:51:04.0502:51:06.65+02:10:1334:121,8
Niesklasyfikowani
DNCADAMEC Jakub 130M 18-2400:00:0001:28:3101:28:39.4501:28:39.800:003,4
DNCYUCEL Jeffrey 174OCR BELGIUMM 18-2400:00:0001:32:1801:32:36.7001:32:36.700:003,2
DNCBURDZY Daniel 169Bestie OCR LegionowoM 18-2400:00:0101:42:1601:42:23.7501:42:25.550:002,9
DNCMISKA Daniel 168Enjoy by sportM 18-2400:00:0101:42:3801:42:47.6501:42:49.500:002,9
DNCSIMMONS John 186Renegade RunnersM 18-2400:00:0201:44:0901:44:14.9501:44:17.850:002,9
DNCCASTRO Christian Danis 138M 18-2400:00:0001:52:1701:52:36.5001:52:37.050:002,7
DNCKINDBOM Aron 145M 18-2400:00:0101:57:5501:58:00.4001:58:01.450:002,5
DNCMADSEN Ditlev 181M 18-2400:00:0202:01:5502:02:03.8002:02:06.250:002,5
DNCJURNÍK Lukáš 176M 18-2400:00:0202:03:2602:03:41.9002:03:44.550:002,4
DNCCHATFIELD Connor 149M 18-2400:00:0002:04:0802:04:14.5002:04:15.150:002,4
DNCDOUHAN Dylan 173Karlshamn OCRM 18-2400:00:0202:09:4502:09:51.7502:09:54.650:002,3
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 172M 18-2400:00:0202:10:3302:10:40.0502:10:42.300:002,3
DNCBĄK Łukasz 161M 18-2400:00:0202:10:3902:10:46.3002:10:48.900:002,3
DNCTHOMAYER Jan 182M 18-2400:00:0202:10:5902:11:06.5502:11:09.500:002,3
DNCBROKEŠ Ondřej 139M 18-2400:00:0102:15:5702:16:05.5002:16:06.500:002,2
DNCSEGARRA Jossuan 170M 18-2400:00:0002:19:1402:19:26.1502:19:26.150:002,2
DNCDIDIER Ludovic 175M 18-2400:00:0302:19:5402:20:03.0502:20:06.200:002,1
DNCROBBRECHT Chris 143M 18-2400:00:0002:27:3302:27:44.7502:27:45.550:002,0
DNCWÓJCIK Michał 164Husaria Race Team KatowiceM 18-2400:00:0202:30:2202:30:26.5002:30:29.150:002,0
DNCGARDEBRAND Lucas Kjellin 146GRIPEN OCRM 18-2400:00:0102:34:5102:35:00.1502:35:01.600:001,9
DNCJAGODZIŃSKI Damian 157xRunnersM 18-2400:00:0002:40:5502:41:06.6502:41:06.650:001,9
DNCYAKUSHEV Anton 179OCR RussiaM 18-2400:00:0202:45:0702:45:24.2002:45:26.850:001,8
DNCGONZALEZ-DIAZ Andres Ramiro 184TeamMadnessM 18-2400:00:0202:46:1702:46:25.0002:46:27.800:001,8
DNCFRANICA Mateusz 159Carbon OCR Racing TeamM 18-2400:00:0203:28:2503:28:37.7003:28:40.450:001,4
ŠNOPL Víťa 140#GLADIATORRACETEAMM 18-24DNF DNF DNF DNF--
LILJESTAM Richard 180M 18-24DNF DNF DNF DNF--
KOZLOWSKI Artur 124M 18-24DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 66 wynik(ów)