Organizator : | Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska |
Data : | 2019-06-27 |
Miejsce : | Gdynia |
Dystans : | 5 km |
Zgłoszonych : | 944 |
Wystartowało : | 899 |
Nie ukończyło : | 25 |
Ukończyło : | 874 |
Na trasie : | 0 |
Klasyfikacje wg kategorii:
Wszyscy | M 13-17 | M 18-24 | M 25-29 | M 30-34 | M 35-39 | M 40-44 | M 45-49 | M 50-54 | M 55+ | M Elite | M Journeyman | W 13-17 | W 18-24 | W 25-29 | W 30-34 | W 35-39 | W 40-44 | W 45-49 | W 50-54 | W 55+ | W Elite | W Journeyman | 12:00 | 12:05 | 12:15 | 13:00 | 13:05 | 13:15 | 13:19 | 13:23 | 13:30 | 13:33 | 13:36 | 13:39 | 13:45 | 13:49 | 13:53 | 14:00 | 14:05 | 14:15 | 14:30 | 14:45 | 15:00 | 15:15 | 15:30 | 15:45 | 15:50 | 16:00 | 16:15 | 16:20 | 16:30
Klasyfikacja wg
czasu brutto.
Msc | Zawodnik | Numer | Klub | Miejscowość | Kraj | Kategoria | Czas startu | Spiker_OCR 4.9km |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BRZOSKWINIA Wojciech | 201 | M 25-29 | 00:00:00 | 00:55:30 | |||
2 | POLYAKOV Oleg | 220 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:58:07 | |||
3 | LENOIR Cyril | 260 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:07:26 | |||
4 | DIECKMANN Jan-Philip | 207 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:49:04 | |||
5 | CHRISTOPHER Bailly | 218 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:56:10 | |||
6 | CZERWIŃSKI Maciej | 237 | Baltic Seals | M 25-29 | 00:00:01 | 00:53:04 | ||
7 | VANDEWALLE Billy | 198 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:43:29 | |||
8 | ANTCZAK Marcin | 199 | Nextreme / 17 Brygada Zmechanizowana | M 25-29 | 00:00:01 | 00:57:14 | ||
9 | PRYKOWSKI Tomasz | 200 | xRunners | M 25-29 | 00:00:01 | 00:51:44 | ||
10 | BRZOZOWSKI Filip | 202 | Husaria Race Team | M 25-29 | 00:00:01 | 00:55:58 | ||
11 | TOMAKA Tomasz | 203 | Husaria Race Team | M 25-29 | 00:00:01 | 00:59:38 | ||
12 | HANYK Lukáš | 204 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:46:18 | |||
Niesklasyfikowani | ||||||||
DNC | MARTÍNEZ Rafael | 217 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:54:34 | |||
DNC | OCHERETIUK Andrii | 225 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:16:23 | |||
15 | TOMASIK Alan | 231 | NEXTREME | M 25-29 | 00:00:01 | 00:48:33 | ||
16 | RACZEK Radosław | 233 | Gorący Potok Team- Podhalańskie Dziki | M 25-29 | 00:00:01 | 01:11:35 | ||
17 | JUSTESEN Simon | 246 | Team Solid | M 25-29 | 00:00:01 | 00:56:20 | ||
DNC | KASULIS Gerald | 250 | TEAM MADNESS | M 25-29 | 00:00:01 | 01:48:48 | ||
DNC | MAZUEL Alexandre | 244 | TEAM SENZU | M 25-29 | 00:00:01 | 02:08:48 | ||
20 | KRUCZKOWSKI Michał | 194 | xRunners | M 25-29 | 00:00:01 | 00:57:03 | ||
21 | KONEWKA Jacek | 196 | Husaria Race Team | M 25-29 | 00:00:01 | 00:52:13 | ||
22 | DINKELMAN Ruben | 206 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:40:25 | |||
Przekroczony limit czasu: 02:30:00 | ||||||||
DNC | NAVARRO Cristian Manuel Madrid | 211 | M 25-29 | 00:00:01 | 03:35:25 | |||
24 | PÉREZ Sergio Gómez | 212 | Egyptian racers | M 25-29 | 00:00:01 | 01:00:19 | ||
25 | FIGUEIREDO Rui Pedro Cruz | 213 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:17:50 | |||
DNC | MANTYCKI Rafał | 234 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:40:16 | |||
27 | MĘDYGRAŁ Krystian | 235 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:58:05 | |||
28 | RAYNAUD Jimmy | 240 | TR1BU OCR | M 25-29 | 00:00:01 | 02:15:40 | ||
DNC | BENICEWICZ Kacper | 257 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:26:56 | |||
DNC | SARABUN Nazar | 265 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:32:59 | |||
31 | JANUSZEWSKI Bartosz | 193 | M 25-29 | 00:00:01 | 00:45:57 | |||
DNC | ROEFFAERS Sander | 241 | M 25-29 | 00:00:01 | 01:53:39 | |||
DNC | MARTOS Eduardo | 255 | Racers Legion Andalucía | M 25-29 | 00:00:01 | 03:03:21 | ||
34 | GUIBERT Romain | 219 | Team France | M 25-29 | 00:00:02 | 00:52:25 | ||
35 | VIKTOROVICH Gruzdev Vladimir | 221 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:55:43 | |||
36 | ZAKOLODKIN Roman | 223 | Hero Race Team | M 25-29 | 00:00:02 | 00:48:43 | ||
DNC | JOHANSEN Philip Hust | 224 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:14:40 | |||
38 | YAROSLAV Slavushchev | 261 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:00:56 | |||
DNC | NOWAK Lukasz | 262 | Ocr Fighters | M 25-29 | 00:00:02 | 02:28:33 | ||
DNC | JOBANPUTRA Mayoor | 278 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:27:32 | |||
41 | KEANE Josh | 222 | TEAM MADNESS | M 25-29 | 00:00:02 | 01:03:14 | ||
DNC | ALEXANDRE Renato | 251 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:52:14 | |||
43 | ZAWISTOWSKI Jakub | 197 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:51:02 | |||
DNC | PCHELIAKOV Aleksandr | 205 | GAZPROMBANK OCR TEAM | M 25-29 | 00:00:02 | 01:58:01 | ||
DNC | JOHANSSON Tom | 216 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:13:00 | |||
DNC | KANSTRUP Nicolai | 226 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:16:26 | |||
DNC | CHILDS Jake | 227 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:33:59 | |||
48 | BLANKENBURGH David | 228 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:49:02 | |||
DNC | KOZIOŁ Kamil | 232 | M 25-29 | 00:00:02 | 03:31:19 | |||
DNC | OHLSSON Jesper | 245 | Karlshamn OCR | M 25-29 | 00:00:02 | 02:01:31 | ||
DNC | FELLDIN Markus | 247 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:55:57 | |||
DNC | PHILLIPS Alastair | 248 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:25:59 | |||
DNC | TORESÄTER Ludvig "Luddet" | 249 | OCR ELITE APPAREL | M 25-29 | 00:00:02 | 02:14:27 | ||
54 | PEÑA Miguel | 252 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:54:05 | |||
55 | CRESPO Antonio Rubio | 254 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:18:27 | |||
DNC | WUNDERLICH Tobias | 292 | Unterfranken Vikings | M 25-29 | 00:00:02 | 04:31:54 | ||
DNC | OSTERMEIER Gabriel | 266 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:08:32 | |||
DNC | SEREDA Evgeniy | 208 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:32:11 | |||
DNC | BELLIDO David Fernández | 210 | M 25-29 | 00:00:02 | 03:35:36 | |||
DNC | LÜPKE Sebastian | 214 | Herakliden-Team Deutschland | M 25-29 | 00:00:02 | 02:09:17 | ||
DNC | ARONSSON Alexander | 215 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:35:09 | |||
62 | RODRIGUES Alexandre | 238 | M 25-29 | 00:00:02 | 03:29:41 | |||
DNC | GINON Loïc | 239 | Invicta | M 25-29 | 00:00:02 | 03:14:23 | ||
64 | VEPŘEK Martin | 256 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:10:31 | |||
65 | HANSEN Jonas | 259 | M 25-29 | 00:00:02 | 01:10:33 | |||
66 | VLAM Thijs | 263 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:52:04 | |||
67 | MUSSCHE Frans | 264 | M 25-29 | 00:00:02 | 00:50:26 | |||
68 | KHALEF Dali | 195 | TEAM MADNESS | M 25-29 | 00:00:02 | 02:28:33 | ||
69 | TRUJILLO Fernando Pajuelo | 242 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:22:00 | |||
DNC | SVENSSON Nicklas | 243 | M 25-29 | 00:00:02 | 02:18:59 | |||
71 | KOLEGOWICZ Damian | 276 | M 25-29 | 00:00:03 | 02:34:09 | |||
72 | MARTIN Darren | 300 | M 25-29 | 00:00:03 | 01:09:31 | |||
DNC | SPRUTTA Mateusz | 303 | Carbon OCR Racing Team | M 25-29 | 00:00:03 | 01:44:15 | ||
74 | VERHEUL Paul Pieter Cornelis | 297 | Atlas Outdoor Training | M 25-29 | 00:00:03 | 00:56:36 | ||
75 | HEŁMECKI Mateusz | 270 | Koniuchy OCR | M 25-29 | 00:00:03 | 01:00:38 | ||
76 | BASIAK Michał | 273 | Hardcorowe Wychylylybymy | M 25-29 | 00:00:03 | 01:39:29 | ||
77 | WITEK Piotr | 274 | M 25-29 | 00:00:03 | 00:55:54 | |||
78 | LEJK Beniamin | 277 | xRunners | M 25-29 | 00:00:03 | 01:04:04 | ||
DNC | KAŁUŻNY Michał | 280 | Dirty Sparrows | M 25-29 | 00:00:03 | 04:00:41 | ||
80 | STAMATEL Sebastian | 281 | SOCIOS SILESIA | M 25-29 | 00:00:03 | 01:01:25 | ||
81 | LARSSON Toni | 282 | SOCRA | M 25-29 | 00:00:03 | 01:40:31 | ||
82 | FISCHER Oliver | 293 | M 25-29 | 00:00:03 | 02:23:13 | |||
83 | PEDERSEN Peder Ejsing | 294 | OCRHolstebro | M 25-29 | 00:00:03 | 02:10:28 | ||
DNC | KORTHOUT Bruce | 296 | Atlas Outdoor Training | M 25-29 | 00:00:03 | 01:47:36 | ||
85 | LLAPASSET Victor | 298 | M 25-29 | 00:00:03 | 01:03:56 | |||
DNC | BRONS Sonny | 302 | Family Fit Indoor Survival | M 25-29 | 00:00:03 | 01:44:26 | ||
87 | VADZIM Shalkouski | 209 | OCR Belarus | M 25-29 | 00:00:03 | 00:55:24 | ||
88 | PACIOREK Piotr | 269 | Husaria Race Team | M 25-29 | 00:00:03 | 01:41:30 | ||
DNC | JAGER Robin De | 283 | M 25-29 | 00:00:03 | 02:13:35 | |||
90 | VERLAAT Kees | 286 | M 25-29 | 00:00:03 | 01:04:49 | |||
DNC | BRORSSON Sebastian | 287 | M 25-29 | 00:00:03 | 02:42:25 | |||
92 | SCHWEIGERT Matthias | 288 | M 25-29 | 00:00:03 | 01:12:46 | |||
93 | LEGANDER Simon | 290 | M 25-29 | 00:00:03 | 01:03:51 | |||
DNC | RECIO Diego Serrano | 291 | M 25-29 | 00:00:03 | 02:07:40 | |||
95 | JACIÓW Paweł | 275 | WATAHA | M 25-29 | 00:00:04 | 01:58:38 | ||
96 | KRASOŃ Bartłomiej | 272 | M 25-29 | 00:00:04 | 00:59:22 | |||
97 | BIRKENFELD Thorben | 279 | M 25-29 | 00:00:04 | 01:04:05 | |||
DNC | CURDY Maxence | 299 | Invicta | M 25-29 | 00:00:04 | 02:04:46 | ||
DNC | ČÍŽEK Jan | 268 | M 25-29 | 00:00:04 | 02:25:04 | |||
DNC | DAVIDSSON Richard | 284 | MIT Tough Team | M 25-29 | 00:00:04 | 02:41:41 | ||
101 | STIIG Jonathan | 289 | M 25-29 | 00:00:04 | 00:55:13 | |||
NUTIL Michal | 253 | M 25-29 | DNF | DNF | ||||
BEURER Stephan | 258 | M 25-29 | DNF | DNF |
Znaleziono 103 wynik(ów)