OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1DICKSON Mark 573M 40-441M 10000:00:0100:57:1600:57:20.9500:57:22.60 11:285,2
2BLOEM Martijn 597Team Hang-On the NetherlandsM 40-442M 13400:00:0201:01:4201:01:46.3001:01:48.55+00:04:2512:214,9
3BUDZISZ Krzysztof 565M 40-443M 13700:00:0101:03:0701:03:11.6001:03:13.25+00:05:5012:384,7
4SAVANOVICH Vitali 574M 40-444M 14000:00:0201:03:4001:03:46.4001:03:48.75+00:06:2612:454,7
5SEBASTIEN Fage 587TEAM KONG OCR FRANCEM 40-445M 15000:00:0201:05:1401:05:20.1501:05:22.25+00:07:5913:044,6
6BOARDER Robert 567M 40-446M 15600:00:0201:07:1101:07:15.2501:07:17.65+00:09:5513:274,5
7ŁUKASZ Lorenc 568M 40-447M 16100:00:0001:08:4701:08:53.6501:08:53.65+00:11:3113:464,4
8GERICH Jan Von 611M 40-448M 16200:00:0201:09:0401:09:07.6001:09:10.05+00:11:4713:494,3
9KAMIESHKOV Denys 602M 40-449M 17900:00:0201:12:3701:12:42.2501:12:45.05+00:15:2214:324,1
10BUENK Peter 595Team Outdoor OCRM 40-4410M 18500:00:0201:13:4301:13:48.5001:13:50.65+00:16:2814:454,1
11WIKTOROWICZ Mariusz 566RMF4RT GladiatorsM 40-4411M 18700:00:0201:14:2901:14:37.7001:14:39.85+00:17:1714:554,0
12ESPINOSA Joaquín Malo 581M 40-4412M 19500:00:0101:16:2901:16:34.1001:16:35.90+00:19:1315:183,9
13ALFREDSSON Tobias 620M 40-4413M 19800:00:0201:17:2601:17:30.3001:17:32.50+00:20:0915:303,9
14CANACCINI Denis 572M 40-4414M 19900:00:0101:17:3001:17:34.1001:17:35.95+00:20:1315:303,9
15BENTO Toni 600M 40-4415M 20700:00:0301:18:3301:18:39.5501:18:42.75+00:21:2015:433,8
16HANSSON Rickard 615GRIPEN OCRM 40-4416M 20800:00:0301:18:3501:18:39.7501:18:42.80+00:21:2015:433,8
17PELLUZ Luis 599M 40-4417M 21700:00:0201:20:3001:20:35.5501:20:37.85+00:23:1516:073,7
18FAGERSTRÖM Po 586Team SolidM 40-4418M 22700:00:0201:22:2201:22:26.8501:22:29.55+00:25:0616:293,6
19KRÁSA David 596M 40-4419M 24300:00:0201:26:2601:26:32.3501:26:34.95+00:29:1217:183,5
20GALLI Dario 641M 40-4420M 25300:00:0301:29:0101:29:07.7001:29:10.85+00:31:4817:493,4
21HELGERS Mike 598M 40-4421M 25500:00:0201:29:4401:29:48.5001:29:51.20+00:32:2817:573,3
22GRABARCZYK Wojciech 645Best BeastsM 40-4422M 26200:00:0201:32:2701:32:31.5001:32:33.75+00:35:1118:303,2
23GOMEZ Manuel Valero 570Leyendas ocr by xforceM 40-4423M 27400:00:0201:34:5001:34:53.9001:34:56.00+00:37:3318:583,2
24TAKÁČ Vladimír 629M 40-4424M 27900:00:0201:35:5701:36:01.3501:36:04.10+00:38:4119:123,1
25PEDERSEN Brian 616M 40-4425M 28000:00:0501:36:1501:36:23.2001:36:28.80+00:39:0619:163,1
26CHMIELEWSKI Mariusz 610Grupa Biegowa Czarna BiałostockaM 40-4426M 28200:00:0201:36:5601:37:01.9001:37:04.55+00:39:4119:243,1
27BERTA Paolo 592M 40-4427M 28500:00:0201:37:3701:37:47.0501:37:49.75+00:40:2719:333,1
28KALISZYK Grzegorz 607M 40-4428M 29100:00:0201:38:5301:39:00.8001:39:02.95+00:41:4019:483,0
29KAUFMANN Nikolaj 639M 40-4429M 29400:00:0301:39:1301:39:16.4501:39:20.00+00:41:5719:513,0
30VOIGT Stephan 603OCR BierathleticsM 40-4430M 29700:00:0301:39:5101:39:58.2001:40:01.45+00:42:3819:593,0
31VINCK Mark 621M 40-4431M 30800:00:0301:47:0701:47:13.6501:47:16.90+00:49:5421:262,8
32KRAWIEC Robert 624CrossTeam Szczecinek PolskaM 40-4432M 30900:00:0201:47:1101:47:16.9001:47:19.40+00:49:5621:272,8
33GERTSEN Carsten 637M 40-4433M 31400:00:0301:50:4601:50:52.7501:50:56.40+00:53:3322:102,7
34LAENEN René 614M 40-4434M 34500:00:0202:10:3202:10:36.9502:10:39.60+01:13:1726:072,3
35BERGSTRÖM Robert 630Sports Club OCRM 40-4435M 35100:00:0302:14:0702:14:13.2502:14:16.85+01:16:5426:502,2
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
36OLIN Kenneth 589M 40-4436M 39100:00:0003:28:02.0003:28:02.00+02:30:3941:361,4
Niesklasyfikowani
DNCRÖNNBERG Mikael 579Team ProworkM 40-4400:00:0201:10:1201:10:17.7001:10:20.300:004,3
DNCQVIST Tobias 590M 40-4400:00:0201:27:2401:27:32.0501:27:34.850:003,4
DNCЗАХАРКИН Сергей 593M 40-4400:00:0201:27:5901:28:02.8501:28:05.000:003,4
DNCBÜHRING Sven 638OCR BierathleticsM 40-4400:00:0301:27:5501:28:02.5501:28:06.100:003,4
DNCŠEDA Radek 591OCRA CZM 40-4400:00:0201:33:3501:33:44.2501:33:47.200:003,2
DNCGĘBSKI Mariusz 644R.AMBOM 40-4400:00:0201:37:5101:37:54.2501:37:56.800:003,1
DNCSYWANYCZ Ireneusz 612PodTrzepakiemM 40-4400:00:0301:38:4201:38:50.0501:38:53.400:003,0
DNCGUNN Paul 626Team BrighthammerM 40-4400:00:0201:39:2501:39:30.5501:39:33.200:003,0
DNCSOUSA Bruno 577OCR Portugal LABM 40-4400:00:0301:40:0301:40:13.0001:40:16.400:003,0
DNCSAMTLEBEN Thomas Hebbe 643Team Celtic WarriorM 40-4400:00:0201:44:5701:45:17.8001:45:20.450:002,8
DNCCAFÉ Nuno 625LynxteamM 40-4400:00:0101:46:2501:46:38.9001:46:40.750:002,8
DNCBENTLEY Andy 617M 40-4400:00:0301:51:1101:51:19.2501:51:22.500:002,7
DNCHOCHSTEIN Dirk 623OCR-PACEMAKERSM 40-4400:00:0301:54:2601:54:37.6001:54:40.950:002,6
DNCMITCHELL Alexander 571M 40-4400:05:0201:50:2701:50:36.0001:55:38.800:002,7
DNCHEIMBURG Stefan Von 609UrbanRunningM 40-4400:00:0401:56:2401:56:34.7001:56:38.850:002,6
DNCMÜLLERS Kai 634OCR MunichM 40-4400:00:0201:57:2801:57:36.2001:57:39.150:002,6
DNCWALTHER Oliver 636OCR MunichM 40-4400:00:0301:57:5701:58:05.0001:58:08.000:002,5
DNCENTICKNAP Colin 578Team XM 40-4400:00:0301:58:0301:58:13.1501:58:16.600:002,5
DNCNIELSEN Rene` 627OCRHolstebroM 40-4400:00:0401:58:2301:58:30.7001:58:34.950:002,5
DNCGRZEGORZYCA Damian 608SOCIOS SILESIAM 40-4400:00:0201:59:0601:59:16.6501:59:18.800:002,5
DNCTORRES Oscar Barranquero 588THE LAST TRAININGM 40-4400:00:0202:00:1502:00:23.4002:00:25.750:002,5
DNCGROOTERS Leo 594Team Outdoor OCRM 40-4400:00:0202:03:3402:03:43.1002:03:46.000:002,4
DNCLANTZ Anders 580M 40-4400:00:0202:04:4102:04:49.4502:04:52.400:002,4
DNCALGERSTEDT Jimmy 575M 40-4400:00:0302:09:3902:09:47.6502:09:50.650:002,3
DNCWAHLUND Jesper 635Team barekohuddinge.seM 40-4400:00:0202:15:4002:15:58.1502:16:00.700:002,2
DNCVEDERSØ Mik 619M 40-4400:00:0302:19:4602:19:54.6002:19:58.200:002,1
DNCKOŁODZIEJCZYK Dariusz 576SOCIOS SILESIAM 40-4400:00:0202:21:0402:21:12.0002:21:14.250:002,1
DNCMORAN Fred 569M 40-4400:00:0202:21:1002:21:20.4502:21:23.000:002,1
DNCLEŚNIAK Grzegorz 613Dirty SparrowsM 40-4400:00:0202:29:5502:30:02.4002:30:04.850:002,0
DNCSANNA Luca 582Anis MuddersM 40-4400:00:0802:38:0802:38:29.4002:38:37.650:001,9
DNCVIDAL Rubén Pérez 584M 40-4400:00:0202:42:2302:42:36.0002:42:38.050:001,8
DNCCREVEAU Anthony 631TeamPRiDEorDiEM 40-4400:00:0302:43:4002:43:49.5002:43:53.050:001,8
DNCCOULY Christophe - Akira 640OCR Belgium Wallonia menM 40-4400:00:0203:04:4703:04:54.0503:04:56.600:001,6
DNCKULAK Rafał 585Baltic SealsM 40-4400:00:0203:16:4003:16:47.6503:16:50.450:001,5
DNCTULLOCH Jon 'Abs' 642M 40-4400:00:0204:08:0204:08:11.8504:08:14.800:001,2
DNCDELOGE Alexandre 622M 40-4400:00:0304:14:3004:14:46.7004:14:50.050:001,2
ÁLVAREZ Rafita Fernández 583M 40-44DNF DNF DNF DNF--
HAJEWSKI Michał 618M 40-44DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 74 wynik(ów)