OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KOFOED Leon 1Team Reborn OCRM Elite1M 300:00:0100:41:2300:41:25.5500:41:27.00 8:177,2
2SILIN Sergey 8Russia FOSRM Elite2M 400:00:0100:41:3600:41:39.8000:41:41.00+00:00:148:207,2
3HAJNOS Dawid 9Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM Elite3M 1000:00:0100:45:0200:45:05.3500:45:07.00+00:03:409:016,7
4SHERETOV Eugene 11M Elite4M 1400:00:0100:46:4700:46:50.7000:46:52.00+00:05:259:226,4
5HEER Jesse De 13Hang On The NetherlandsM Elite5M 1800:00:0100:47:4000:47:43.9500:47:45.00+00:06:189:326,3
6NOVÁK Lukáš 33M Elite6M 1900:00:0100:47:4200:47:45.7000:47:47.00+00:06:209:336,3
7SCHÄFER Martin 21OCR-PACEMAKERS GERMANYM Elite7M 2000:00:0100:47:4300:47:45.7000:47:47.20+00:06:209:336,3
8KREJCI Pavel 4M Elite8M 2100:00:0100:47:4200:47:46.3500:47:47.35+00:06:209:336,3
9MENDES Axel 36AstaxinM Elite9M 2200:00:0200:47:4400:47:47.4500:47:50.00+00:06:239:336,3
10NORDVANG Tommy Kvakkestad 64Team OCR NorwayM Elite10M 2300:00:0200:47:4500:47:52.4500:47:54.85+00:06:279:346,3
11TARKA Andrzej 45M Elite11M 3000:00:0200:49:1200:49:17.5500:49:19.70+00:07:529:516,1
12CAPARROS Nathan 14M Elite12M 3200:00:0100:49:2500:49:30.4500:49:32.15+00:08:059:546,1
13KOWALCZYK Dawid 44M Elite13M 3900:00:0100:50:2700:50:32.9500:50:34.85+00:09:0710:065,9
14BANDOSZ Robert 18Adrenaline Rush OCRM Elite14M 4200:00:0000:51:0100:51:06.8500:51:07.45+00:09:4010:135,9
15JANSSON Thomas 47Team FITM Elite15M 4500:00:0200:51:1400:51:19.9000:51:22.40+00:09:5510:165,8
16ПЕРМЯКОВ Игорь 34OCR Russia 2M Elite16M 4600:00:0100:51:2400:51:29.0000:51:30.25+00:10:0310:175,8
17ДЕГТЯРЕВ Иван 22M Elite17M 5400:00:0000:52:2800:52:34.0500:52:34.75+00:11:0710:305,7
18REN Emil Friis 50EvolutionRaceM Elite18M 5500:00:0200:52:4300:52:46.5000:52:49.10+00:11:2210:335,7
19BARBE Lluis 2OLLLU WOLFM Elite19M 5700:00:0100:52:5500:53:00.7500:53:01.75+00:11:3410:365,7
20WAŃCZYK Łukasz 17M Elite20M 6000:00:0100:53:0500:53:10.3500:53:11.85+00:11:4410:385,6
21BELOV Artur 70M Elite21M 6100:00:0200:53:1300:53:19.2500:53:21.40+00:11:5410:395,6
22WOJTYSZYN Wojciech 24xRunnersM Elite22M 6300:00:0000:53:2600:53:33.7000:53:33.70+00:12:0610:425,6
23GRZONDKO Mateusz 42M Elite23M 6400:00:0300:53:5600:54:00.2500:54:03.35+00:12:3610:485,6
24VOROBOK Tomáš 52M Elite24M 6500:00:0200:53:5700:54:01.0000:54:03.50+00:12:3610:485,6
25OOSTEROM Frank 12M Elite25M 6600:00:0000:54:0200:54:07.0000:54:07.90+00:12:4010:495,5
26KALININ Jarosław 43xRunnersM Elite26M 7000:00:0200:54:3200:54:35.8500:54:38.25+00:13:1110:555,5
27RUMMEL Alexander 67M Elite27M 7200:00:0200:54:5800:55:04.0500:55:06.20+00:13:3911:005,4
28GAZUREK Kacper 40M Elite28M 7300:00:0200:55:0000:55:03.9000:55:06.60+00:13:3911:005,4
29PRUDÊNCIO Gonçalo 27Team Urban ObstaclesM Elite29M 7600:00:0000:55:2000:55:25.1500:55:26.05+00:13:5911:055,4
30OLKHOVSKII Dmitri 35RussiaM Elite30M 8600:00:0100:55:5800:56:03.3500:56:05.05+00:14:3811:125,4
31ЕРМАКОВ Антон 7139RUSM Elite31M 8700:00:0200:56:0900:56:13.8500:56:15.85+00:14:4811:145,3
32SCHUH Martin 61union dirtrun.companyM Elite32M 8800:00:0200:56:1200:56:15.8000:56:18.75+00:14:5111:155,3
33PAVEL Kocherygin 29M Elite33M 8900:00:0100:56:1700:56:21.2500:56:22.75+00:14:5511:165,3
34MÓRAWSKI Mieszko 41M Elite34M 9000:00:0200:56:1700:56:22.2000:56:24.50+00:14:5711:165,3
35BETTS Jesse 25M Elite35M 9100:00:0100:56:3200:56:40.0000:56:41.15+00:15:1411:205,3
36GONZÁLEZ Miguel Pinto 20OCR Comando del Norte Oscar FernandezM Elite36M 9300:00:0100:56:4400:56:49.6000:56:51.00+00:15:2411:225,3
37MILLAN Daniel Osma 69Brave BullsM Elite37M 9400:00:0100:56:5500:56:58.4000:57:00.20+00:15:3311:235,3
38DAVID Sebastien 53ElanciaM Elite38M 10200:00:0200:57:2100:57:25.1000:57:27.25+00:16:0011:295,2
39OLEXANDR Tarsukov 56M Elite39M 10400:00:0100:57:2600:57:59.0500:58:00.50+00:16:3311:355,2
40DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 66Leyendas ocr by xforceM Elite40M 11700:00:0100:59:3300:59:36.2000:59:38.00+00:18:1111:555,0
41ARZADUN Imanol Peso 72DENONTZATM Elite41M 12000:00:0100:59:5400:59:59.2501:00:01.15+00:18:3412:005,0
42DRAGSTED Andreas 19EvolutionRaceM Elite42M 12100:00:0201:00:0201:00:08.3501:00:10.45+00:18:4312:015,0
43TROIAN Makar 23M Elite43M 12300:00:0101:00:2401:00:27.4501:00:29.15+00:19:0212:055,0
44HARBUNOU Ihar 6M Elite44M 12600:00:0001:00:5001:00:55.8001:00:56.65+00:19:2912:114,9
45OSHKIN Egor 31M Elite45M 12800:00:0001:01:0201:01:08.7501:01:09.55+00:19:4212:134,9
46SABIROV Zhanserik 76M Elite46M 13200:00:0101:01:2701:01:32.8501:01:34.45+00:20:0712:184,9
47HANDLER Christian 57M Elite47M 13300:00:0201:01:3001:01:37.5001:01:39.60+00:20:1212:194,9
48REZNIK Anton 54RussiaM Elite48M 15200:00:0201:05:5901:06:04.1001:06:06.20+00:24:3913:124,5
49ECHEVERRIA Asier Landart 30DENONTZATM Elite49M 16300:00:0001:09:2001:09:26.5001:09:27.35+00:28:0013:534,3
50HOWARD John 51M Elite50M 18100:00:0301:12:5101:12:56.9501:13:00.25+00:31:3314:354,1
51MONZON Imre 49M Elite51M 18400:00:0001:13:3001:13:35.8501:13:35.85+00:32:0814:434,1
52MICHEL Jérémy 62M Elite52M 18800:00:0201:14:4701:14:51.9501:14:53.95+00:33:2614:584,0
53ГОВОРОВ Андрей 58M Elite53M 18900:00:0201:14:5001:14:55.3501:14:57.35+00:33:3014:594,0
54CIMLER Jiří 55Gladiators CzechM Elite54M 21000:00:0201:19:1201:19:18.6001:19:21.10+00:37:5415:513,8
55SULTANOV Shamil 74M Elite55M 30100:00:0201:42:1501:42:20.4501:42:22.75+01:00:5520:282,9
Niesklasyfikowani
DNCKĄKOL Kacper 16Biegowy_świrM Elite00:00:0000:53:3100:53:37.7000:53:38.250:005,6
DNCTOCHKA Artsiom 7M Elite00:00:0100:54:2500:54:32.4500:54:33.850:005,5
DNCСУЗДАЛЕВ Антон 15OCR AcademyM Elite00:00:0101:01:4301:01:55.0501:01:56.100:004,8
DNCARZADUN Jose Maria Peso 28DENONTZATM Elite00:00:0101:23:1701:23:27.0001:23:28.200:003,6
DNCADOLFSEN Kristoffer 48M Elite00:00:0201:31:3301:31:42.2501:31:44.650:003,3
DNCKUDYMETS Maksym 68M Elite00:00:0201:52:3701:52:44.5001:52:46.500:002,7
DNCROMANOV Semen 65RussiaM Elite00:00:0102:01:0202:01:11.9002:01:13.400:002,5
DNCTIMUR 75M Elite00:00:0102:07:4902:07:56.7502:07:58.300:002,3
DNCBOCCON Alexandre 60OCR FranceM Elite00:00:0102:10:1502:10:34.3002:10:36.150:002,3
DNCRAKHIMBAYEV Almas 32M Elite00:00:0102:27:0302:27:14.1002:27:15.100:002,0
DNCTOJAR Luis Martin 63Leyendas ocr by xforceM Elite00:00:0102:27:0202:27:21.2502:27:23.150:002,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCSALUSTE Carry 46M Elite00:00:0202:41:1202:41:21.3502:41:24.050:001,9
DNCJAKOUBEK Jakub 37Rehasport teamM Elite00:00:0103:04:3403:04:45.7503:04:47.200:001,6
WITT André 73M EliteDNF DNF DNF DNF--
OŚLIZŁO Tomasz 3Husaria Race TeamM EliteDNF DNF DNF DNF--
GRAUTE Matthias 10M EliteDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 71 wynik(ów)