OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1SALOMÄKI Ville 934M Journeyman1M 8500:00:0200:55:5700:56:02.8500:56:05.05 11:125,4
2BINDSLEV Thomas Gregers 950M Journeyman2M 15400:00:0401:06:1701:06:22.3501:06:26.35+00:10:2113:164,5
3CHRISTIAN Ramberger 940Team Celtic WarriorM Journeyman3M 22300:00:0201:21:5701:22:06.5001:22:09.15+00:26:0416:253,7
4SCHÜLER Constantin 936M Journeyman4M 22400:00:0201:21:5701:22:06.4001:22:09.35+00:26:0416:253,7
5SAAL Patrick 920Muddy UnicornsM Journeyman5M 22600:00:0301:22:1201:22:22.6001:22:26.30+00:26:2116:283,6
6STANCLIK Krzysztof 975M Journeyman6M 24800:00:0301:28:1301:28:21.7501:28:25.20+00:32:2017:403,4
7KÖNIG Alexander 967M Journeyman7M 26600:00:0201:32:5201:32:57.7001:33:00.65+00:36:5518:353,2
8ANDERSEN Steen 925M Journeyman8M 26800:00:0201:33:3901:33:46.0501:33:48.55+00:37:4318:453,2
9KĄKOL Kacper 998M Journeyman9M 27700:00:0201:35:3201:35:40.3001:35:42.95+00:39:3719:083,1
10RAMPÍR Jiří 942M Journeyman10M 28300:00:0201:37:0401:37:11.1001:37:13.95+00:41:0819:263,1
11GANE Mr Jamie 922M Journeyman11M 28800:00:0301:38:1001:38:16.9501:38:20.10+00:42:1519:393,1
12LYNG Rasmus 916Ocr FightersM Journeyman12M 28900:00:0201:38:3201:38:39.3001:38:41.70+00:42:3619:433,0
13JENSEN Mikkel 946M Journeyman13M 29200:00:0201:38:5801:39:06.3001:39:08.30+00:43:0319:493,0
14JULIKOWSKI Karol 943M Journeyman14M 29300:00:0301:38:5801:39:09.0501:39:12.10+00:43:0719:493,0
15SHPYLCHYN Vitalii 958M Journeyman15M 30400:00:0401:43:1601:43:26.5001:43:30.75+00:47:2520:412,9
16STANGEL Piotr 957KONTENER FORMYM Journeyman16M 30600:00:0301:46:0101:46:08.4001:46:12.10+00:50:0721:132,8
17WERYK Mateusz 949GRIMPADO/CF3MM Journeyman17M 31100:00:0301:49:1701:49:28.0001:49:31.25+00:53:2621:532,7
18OLSEN Andreas Stahl 951M Journeyman18M 31200:00:0401:49:5401:50:14.7501:50:19.25+00:54:1422:032,7
19BAGER Lars 968M Journeyman19M 31300:00:0401:50:0701:50:16.4501:50:21.10+00:54:1622:032,7
20WASILEWSKI Artemiusz 931M Journeyman20M 31700:00:0301:52:0101:52:22.0501:52:25.25+00:56:2022:282,7
21KUCIEWICZ Jarosław 926M Journeyman21M 31900:00:0301:52:1701:52:22.9001:52:26.60+00:56:2122:282,7
22POLUJANSKIS Ramūnas 964OCR Baltic warriorsM Journeyman22M 32000:00:0201:53:3401:53:40.8001:53:43.65+00:57:3822:442,6
23DAM Nikolaj M 929M Journeyman23M 32200:05:0301:50:0701:50:16.5501:55:20.00+00:59:1422:032,7
24NILSSON Oscar 919Sports Club OCR SwedenM Journeyman24M 32500:00:0401:56:1701:56:23.2501:56:27.50+01:00:2223:162,6
25JØRGENSEN Michael 932M Journeyman25M 33000:00:0402:01:1902:01:27.0002:01:31.05+01:05:2624:172,5
26MARTINAITIS Juozas 965OCR Baltic warriorsM Journeyman26M 33300:00:0302:01:5802:02:04.8002:02:08.25+01:06:0324:252,5
27KWIATKOWSKI Hubert 937Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiM Journeyman27M 33500:00:0202:03:3502:03:42.3502:03:44.45+01:07:3924:442,4
28AARHUS Mark Kofoed 930M Journeyman28M 33800:00:0002:05:4702:05:58.2502:05:58.25+01:09:5325:112,4
29PRZĄDKA Marcin 927WATAHAM Journeyman29M 33900:00:0102:08:0302:08:10.7002:08:12.35+01:12:0725:382,3
30POLAŃSKI Paweł 928WATAHAM Journeyman30M 34200:00:0002:09:2102:09:27.7502:09:27.75+01:13:2225:532,3
31GÓRSKI Emil 947Husaria Race TeamM Journeyman31M 34300:00:0302:10:1702:10:33.8502:10:36.90+01:14:3126:062,3
32MISSALA Michał 948POWER TRAININGM Journeyman32M 34600:00:0202:10:4602:10:52.3002:10:55.20+01:14:5026:102,3
33MILBRANT Michał 935RMF4RT GladiatorsM Journeyman33M 35200:00:0102:14:3402:14:40.4002:14:42.25+01:18:3726:562,2
34FIAŁKOWSKI Łukasz 962M Journeyman34M 35300:00:0302:15:1402:15:23.1002:15:26.25+01:19:2127:042,2
35LIBERADZKI Marcin 961M Journeyman35M 35400:00:0402:15:1402:15:27.8502:15:32.10+01:19:2727:052,2
36GULLAUD Audric 921M Journeyman36M 35700:00:0302:16:5902:17:07.5002:17:11.05+01:21:0627:252,2
37SZKLARSKI Przemysław 974M Journeyman37M 35800:00:0302:17:1502:17:38.3002:17:42.00+01:21:3627:312,2
38TRUSZCZYŃSKI Robert 970M Journeyman38M 36200:00:0302:19:0702:19:17.0502:19:20.25+01:23:1527:512,2
39ZIOBRO Chris 944Memories Not Dreams OCR TeamM Journeyman39M 36300:00:0302:19:0802:20:09.1002:20:12.60+01:24:0728:012,1
40ROGÓŻ Adrian 938M Journeyman40M 36400:00:0202:21:2202:21:28.5002:21:31.15+01:25:2628:172,1
41WAWRZYNIAK Slawo 939M Journeyman41M 36700:00:0202:25:0802:25:16.0002:25:18.40+01:29:1329:032,1
42KOKOWSKI Mariusz 955Tree CrewM Journeyman42M 36800:00:0302:25:0602:25:17.0502:25:20.75+01:29:1529:032,1
43MIKOŚ Adam 954Husaria Race TeamM Journeyman43M 36900:00:0302:25:2902:25:44.4502:25:47.60+01:29:4229:082,1
44BOŚ Tomasz 941M Journeyman44M 37000:00:0202:25:3602:26:10.4502:26:13.15+01:30:0829:142,1
45BERGLING Daniel 963M Journeyman45M 37100:00:0302:26:0702:26:21.1502:26:24.65+01:30:1929:162,0
46JOULIN Stefan 952Sports Club OCRM Journeyman46M 37200:00:0402:26:0602:26:22.2502:26:26.30+01:30:2129:162,0
47PIERZGALSKI Piotr 956M Journeyman47M 37300:00:0402:26:2602:26:34.5002:26:39.35+01:30:3429:192,0
48SARLEJ Robert 933M Journeyman48M 37400:00:0202:26:3402:26:40.0002:26:42.10+01:30:3729:202,0
49DĄBROWSKI Adam 953M Journeyman49M 37500:00:0302:26:3102:26:39.2502:26:42.70+01:30:3729:192,0
50LIPIECKI Jacek 969M Journeyman50M 37600:00:0402:26:5202:26:58.4502:27:02.45+01:30:5729:232,0
51NIKIEL Dariusz 972M Journeyman51M 37900:00:0402:29:1102:29:27.5502:29:31.85+01:33:2629:532,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
52TOPA Radosław 924M Journeyman52M 38000:00:0202:31:2402:31:32.5502:31:34.85+01:35:2930:182,0
53LÓPEZ Julio 959M Journeyman53M 38100:00:0202:33:24.9502:33:27.75+01:37:2230:412,0
Niesklasyfikowani
LINDBERG Mads 923M JourneymanDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 54 wynik(ów)