OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1PEHTSERAVA Tatsiana 762W 30-341K 1000:00:0201:07:2501:07:31.9501:07:34.70 13:304,4
2WOROBIEWA Jekatierina 773W 30-342K 1700:00:0301:11:5401:11:58.5001:12:01.90+00:04:2714:234,2
3LUNDBERG Sara 764W 30-343K 2500:00:0301:23:1601:23:21.4501:23:25.35+00:15:5016:403,6
4SCHUTTRUPS Margreet 772W 30-344K 3800:00:0201:47:5001:47:55.2001:47:58.05+00:40:2321:352,8
Niesklasyfikowani
DNCGREIBIG Michaela 753OpfercrewW 30-3400:00:0301:29:1801:29:28.5001:29:31.800:003,4
DNCSCHLAEPFER Tamara 743THORW 30-3400:00:0401:36:0801:36:17.9501:36:21.950:003,1
DNCLUNDIN Alexandra 761W 30-3400:00:0301:46:2201:46:31.3501:46:35.050:002,8
DNCBATE Charlotte 747W 30-3400:00:0301:51:2201:51:28.9501:51:32.550:002,7
DNCRYLKOVA Katerina 757OCRA CZW 30-3400:00:0001:51:4401:51:51.6501:51:51.650:002,7
DNCJONES Holly 768W 30-3400:00:0301:56:0601:56:27.6501:56:31.550:002,6
DNCSCHREUDER Myrte 766W 30-3400:00:0301:56:5901:57:05.2001:57:08.950:002,6
DNCKASTSIUCHENKA Volha 752W 30-3400:00:0302:00:0202:00:09.4002:00:13.050:002,5
DNCFROLOVA Polina 756W 30-3400:00:0202:03:3502:03:41.4002:03:43.950:002,4
DNCÖLUND Emma 749W 30-3400:00:0302:05:1702:05:24.2502:05:27.550:002,4
DNCKOLEGOWICZ Klaudia 759W 30-3400:00:0302:08:0702:08:23.6502:08:26.750:002,3
DNCDUBROVINA Natalia 744W 30-3400:00:0202:09:1402:09:24.7502:09:27.200:002,3
DNCWILKINSON Becca 745Team MactuffW 30-3400:00:0302:21:0702:21:15.5502:21:19.150:002,1
DNCNOWICKA Justyna 775W 30-3400:00:0202:29:1702:29:24.3002:29:27.100:002,0
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCJOHANSSON Ellen 767Team KroppslabbetW 30-3400:00:0302:29:5602:30:01.3502:30:04.650:002,0
DNCHALLGREN Matilda 769Team KroppslabbetW 30-3400:00:0302:29:5602:30:01.1502:30:04.750:002,0
DNCHAGLUND Cecilia 774W 30-3400:00:0302:32:4702:33:02.9002:33:06.850:002,0
DNCMARTIN Flore 750OCR Belgium Wallonia menW 30-3400:00:0302:35:1202:35:29.4002:35:32.550:001,9
DNCMARTIN Lucie 751OCR Belgium Wallonia menW 30-3400:00:0302:35:1202:35:29.7502:35:32.850:001,9
DNCFRONTCZAK Izabela 758W 30-3400:00:0302:41:2202:41:30.4002:41:33.700:001,9
DNCKUZMYAK Vasylyna 754W 30-3400:00:0202:41:4902:41:59.5002:42:01.950:001,9
DNCKIRKWOOD Emma 760W 30-3400:00:0302:43:1802:43:24.4002:43:27.850:001,8
DNCKARPOVICH Alena 748VolatW 30-3400:00:0302:51:1802:51:26.7502:51:30.450:001,7
DNCVALERIA Shcherbinina 755W 30-3400:00:0402:59:3602:59:47.3002:59:51.500:001,7
DNCNATALIIA Mikhailova 771GAZPROMBANK OCR TEAMW 30-3400:00:0203:08:0903:08:15.7503:08:18.650:001,6
DNCGARLACZ Justyna 770W 30-3400:00:0303:11:5303:12:00.7003:12:04.300:001,6
DNCGONZÁLEZ Ana De Miguel 765W 30-3400:00:0303:19:1603:19:23.2503:19:26.300:001,5
DNCVERSEPUECH Adélie 746W 30-3400:00:0303:25:5803:26:15.4503:26:19.050:001,5
DNCGOFFIN Anneleen 776OCR Waasland BelgiumW 30-3400:00:0303:36:3903:36:57.3503:37:00.650:001,4
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 763W 30-3400:00:0303:38:1403:38:18.3503:38:22.050:001,4
Znaleziono 34 wynik(ów)