OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KARLSSON Karin 115W Elite1K 100:00:0100:51:2000:51:24.8500:51:26.35 10:175,8
2CHRISTENSEN Katja 80W Elite2K 200:00:0100:51:3500:51:40.0500:51:41.55+00:00:1510:205,8
3EVENSEN Ulrikke 104W Elite3K 300:00:0100:52:4200:52:48.1000:52:49.70+00:01:2310:335,7
4JANSEN Corien 82Family Fit Indoor SurvivalW Elite4K 400:00:0200:57:5300:57:57.7000:58:00.00+00:06:3311:355,2
5GROOT Bo De 100W Elite5K 600:00:0201:01:4801:01:53.8501:01:55.90+00:10:2912:224,8
6HÄRKÖNEN Elin 110W Elite6K 700:00:0101:03:3301:03:37.5001:03:39.00+00:12:1212:434,7
7MIRA Lorena González 101W Elite7K 900:00:0101:06:4001:06:44.8001:06:46.55+00:15:2013:214,5
8MIKHINA Anastasia 85W Elite8K 1100:00:0101:09:2001:09:24.1501:09:25.50+00:17:5913:524,3
9GARNIER Anouk 111W Elite9K 1300:00:0101:10:2801:10:32.6501:10:34.15+00:19:0714:064,3
10STEENSGAARD Ida Mathilde 92W Elite10K 1400:00:0101:10:3701:10:41.7501:10:43.65+00:19:1714:084,2
11RIECHERT Viola 81Mud Monkeys OCR TeamW Elite11K 1900:00:0101:13:4701:13:51.6501:13:53.25+00:22:2614:464,1
12HŮRKOVÁ Kristýna 114W Elite12K 2700:00:0101:26:2001:26:25.9001:26:27.70+00:35:0117:173,5
13KÖNIGOVÁ Lucie 90W Elite13K 2800:00:0201:28:1901:28:25.0501:28:27.15+00:37:0017:413,4
14WIELECHOWSKA Natalia 112W Elite14K 3000:00:0101:28:2701:29:28.3001:29:30.20+00:38:0317:533,4
15PISARCZYK Karolina 89W Elite15K 3100:00:0201:32:3801:32:42.3501:32:44.95+00:41:1818:323,2
16MARIA Smyshlyaeva 84W Elite16K 3200:00:0101:33:0701:33:13.3501:33:14.90+00:41:4818:383,2
17RIBOUD Camille 106Tr1be OCR TeamW Elite17K 4900:00:0102:12:2602:12:32.9002:12:34.55+01:21:0826:302,3
Niesklasyfikowani
DNCSOLAKIEWICZ Anna 91BeFit24Team-SpiderwomenTeamW Elite00:00:0101:36:2601:36:34.3001:36:36.200:003,1
DNCHENNEKEN Claudia Maria 88W Elite00:00:0101:51:3401:51:41.0001:51:42.650:002,7
DNCSTILLWELL Kate 86W Elite00:00:0202:15:3202:15:38.9002:15:41.050:002,2
DNCŻUKOWSKA Aniela 113W Elite00:00:0202:19:5702:20:05.9002:20:08.750:002,1
DNCBERQUEZ Andrea 116Team OMRMW Elite00:00:0102:21:5102:21:59.8502:22:00.950:002,1
DNCWYSŁUCH Iza 95W Elite00:00:0202:23:1702:23:25.2002:23:27.250:002,1
DNCGABELGAARD Tanja 102W Elite00:00:0202:23:4502:23:55.4002:23:57.800:002,1
DNCKOŁCZYN Magdalena 93W Elite00:00:0202:23:4902:23:57.9502:24:00.650:002,1
Przekroczony limit czasu: 02:30:00
DNCSCHEJBALOVÁ Tereza 118W Elite00:00:0102:31:2402:31:32.9502:31:34.000:002,0
DNCJOHANNESSEN Anne Marie 87W Elite00:00:0102:32:0602:32:11.0002:32:12.900:002,0
DNCGRIGALIONYTĖ Donata 107W Elite00:00:0202:32:0502:32:10.9502:32:12.950:002,0
DNCTHORKILDSEN Evy Marie 94W Elite00:00:0102:32:0602:32:11.1502:32:12.950:002,0
DNCCHMIELORZ Donata 103W Elite00:00:0202:32:2602:32:34.5002:32:37.400:002,0
DNCGALTIER Muriel 99W Elite00:00:0102:32:5902:33:08.8002:33:10.700:002,0
DNCKURAŚ Beata 98xRunnersW Elite00:00:0203:00:2703:00:35.4503:00:37.800:001,7
DNCMYALSKA Katarzyna 79Do porzygu OCR teamW Elite00:00:0203:05:3503:05:45.5003:05:47.850:001,6
DNCSTEJSKALOVÁ Barbora 96W Elite00:00:0103:08:4603:09:04.1003:09:05.600:001,6
DNCGREC Klaudia 117Husaria Race TeamW Elite00:00:0203:10:2803:10:34.3003:10:37.250:001,6
DNCBEORLEGI Irati 109DENONTZATW Elite00:00:0203:20:4303:20:51.5503:20:53.900:001,5
DNCHOZ Isabel De La 97Brave BullsW Elite00:00:0203:29:0703:29:14.8503:29:17.250:001,4
BARANOWSKA Katarzyna 105Gorący Potok Team- Podhalańskie DzikiW EliteDNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 38 wynik(ów)