OCREC2019 - SHORT COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-27
Miejsce : Gdynia
Dystans : 5 km
Zgłoszonych : 944
Wystartowało : 899
Nie ukończyło : 25
Ukończyło : 874
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 4.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuSpiker_OCR
4.9km
Czas
netto
5km
Czas
brutto
5km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
        
1KUZMENKO Irina 978W Journeyman1K 2600:00:0201:24:5401:25:00.9001:25:03.45 17:003,5
2WYSOCKA Klaudia 997Carbon OCR Racing TeamW Journeyman2K 3300:00:0201:35:3001:35:37.8001:35:40.35+00:10:3619:073,1
3КОХАНЧУК Анастасия 995W Journeyman3K 3400:00:0201:35:5501:36:03.2501:36:05.60+00:11:0219:123,1
4NIELSEN Linda 986W Journeyman4K 3600:00:0201:43:4301:43:50.1001:43:53.05+00:18:4920:462,9
5ALISA Imamova 985W Journeyman5K 3700:00:0201:44:3601:44:44.3501:44:46.95+00:19:4320:562,9
6CASADO Nieves 996W Journeyman6K 3900:00:0301:52:2501:52:32.5501:52:35.55+00:27:3222:302,7
7SRNSKÁ Petra 994W Journeyman7K 4100:00:0401:54:5501:55:04.3001:55:08.35+00:30:0423:002,6
8CHRISTENSEN Unni Marie 980Achievers MSTW Journeyman8K 4200:00:0302:01:1102:01:17.9502:01:21.70+00:36:1824:152,5
9POLETTI Angela 989W Journeyman9K 4300:00:0202:01:5102:02:00.2002:02:02.80+00:36:5924:242,5
10KARLSSON Line 976W Journeyman10K 4500:00:0302:03:3102:03:39.8502:03:43.15+00:38:3924:442,4
11DITLEV Ditte B. 981W Journeyman11K 4600:00:0302:03:3102:03:39.9502:03:43.55+00:38:4024:442,4
12PODBIELSKA Gosia 987Extreme Warrior ParkW Journeyman12K 4700:00:0402:08:1202:08:20.1502:08:24.55+00:43:2125:402,3
13ANTONINA 984W Journeyman13K 4800:00:0302:08:3602:08:44.8002:08:47.95+00:43:4425:442,3
14DRZEWOWSKA Marlena 993Tree CrewW Journeyman14K 5000:00:0202:15:1002:15:40.9502:15:43.50+00:50:4027:082,2
15RYBAK Paulina 988W Journeyman15K 5100:00:0202:15:2702:15:41.4002:15:43.70+00:50:4027:082,2
16SØRENSEN Sara 991W Journeyman16K 5200:00:0302:16:4002:16:47.4502:16:51.15+00:51:4727:212,2
17NIELSEN Heidi Højgaard 992W Journeyman17K 5300:00:0302:16:4002:16:47.6002:16:51.30+00:51:4727:212,2
18SOLVANG Solveig 990W Journeyman18K 5400:00:0402:17:0102:17:09.4002:17:13.40+00:52:0927:252,2
19RONDE Naomi De 983W Journeyman19K 5600:00:0202:19:1602:19:20.6502:19:22.95+00:54:1927:522,2
20NIELSEN Cecilie Julius 979OCRHolstebroW Journeyman20K 5700:00:0202:19:3402:19:41.7502:19:44.30+00:54:4027:562,1
Znaleziono 20 wynik(ów)