OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
1363
Wystartowało:
1274
Nie ukończyło:
43
Ukończyło:
1231
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1WÓJCIK Adam 1219M 18-241M 800:05:00.85 5:0112
2MADSEN Ditlev 1166M 18-242M 1400:05:08.20+00:00:075:0811.7
3TITCOMB Daniel 1170M 18-243M 1600:05:08.80+00:00:075:0811.7
4STENBECK Fredrik 1155M 18-244M 1700:05:09.60+00:00:085:1011.6
5OŚLIZŁO Marek 1146M 18-245M 3300:05:26.30+00:00:255:2711
6GAŁDYN Kamil 1163M 18-246M 3800:05:29.45+00:00:285:3010.9
7WILK Sylwester 1189M 18-247M 5000:05:36.70+00:00:355:3610.7
8RIJNEKER Jesper 1149M 18-248M 5900:05:41.10+00:00:405:4110.6
9DRESCHER Jonas 1159M 18-249M 6600:05:45.65+00:00:445:4510.4
10MIKRUT Jakub 1181M 18-2410M 8100:05:52.40+00:00:515:5210.2
11LINTHORST Jesse 1192M 18-2411M 10900:06:02.55+00:01:016:039.9
12EVGENII Trivashkevich 1152M 18-2412M 12200:06:06.75+00:01:056:079.8
13DRÁBEK Lukáš 1147M 18-2413M 14800:06:15.35+00:01:146:159.6
14HANSEN Mads Voss 1183M 18-2414M 16000:06:18.30+00:01:176:189.5
15VASYA Dudnikov 1144M 18-2415M 16900:06:21.15+00:01:206:219.4
16GORDILLO Israel Vargas 1202M 18-2416M 17000:06:21.25+00:01:206:229.4
17NIJLEN Itse Van 1154M 18-2417M 18700:06:25.75+00:01:246:269.3
18SERAFIŃSKI Maciej 1158M 18-2418M 19700:06:28.45+00:01:276:289.3
19CLAESSON Albin 1177M 18-2419M 21800:06:35.80+00:01:346:359.1
20BUCCARELLA Luca 1151M 18-2420M 22800:06:40.50+00:01:396:419
21DEMONTY Nicolas 1161M 18-2421M 24000:06:43.15+00:01:426:438.9
22DAVID Grognet 1185M 18-2422M 24200:06:44.05+00:01:436:448.9
23TRALDI Davide 1184M 18-2423M 25400:06:50.05+00:01:496:508.8
24WISPELWEIJ Sem 1142M 18-2424M 25500:06:50.40+00:01:496:518.8
25KUIK Thomas 1140M 18-2425M 27500:06:58.00+00:01:576:588.6
26VILA Jose 1169M 18-2426M 27700:06:58.10+00:01:576:588.6
27POCATERRA Simone 1196M 18-2427M 29900:07:03.75+00:02:027:048.5
28ALMERSKÄR Viktor 1150M 18-2428M 31900:07:13.30+00:02:127:148.3
29KERSTEN Max 1153M 18-2429M 32100:07:14.15+00:02:137:158.3
30ARCE Domingo Buendia 1173M 18-2430M 33500:07:19.25+00:02:187:198.2
31DEMONTY Loic 1160M 18-2431M 37400:07:38.90+00:02:387:397.8
32ROBBRECHT Chris 1156M 18-2432M 38500:07:43.95+00:02:437:447.8
33SRNSKÝ Daniel 1190M 18-2433M 39200:07:48.55+00:02:477:487.7
34ALVES Duarte 1139M 18-2434M 42500:08:17.50+00:03:168:187.2
35SŁODOWNIK Dominik 1212M 18-2435M 45700:09:12.35+00:04:119:136.5
DNCMONSTAD Brage Malm 1182M 18-2400:04:11.400:0014.3
DNCPELIZZA Matteo 1145M 18-2400:05:26.800:0011
DNCADAMEC Jakub 1172M 18-2400:05:46.950:0010.4
DNCSEGARRA Jossuan 1217M 18-2400:06:06.450:009.8
DNCBRZEZIŃSKI Bartosz 1206M 18-2400:06:10.850:009.7
DNCSTEPHAN Thomas 1186M 18-2400:06:28.500:009.3
DNCJEZIORSKI Paweł 1191M 18-2400:06:36.150:009.1
DNCGLEUT Alexandre Le 1210M 18-2400:06:36.300:009.1
DNCBRUUN Emil Hvidenlund 1195M 18-2400:06:37.150:009.1
DNCGEOFFREY Bréda 1180M 18-2400:06:45.850:008.9
DNCGEYBELS Stef 1174M 18-2400:06:46.850:008.9
DNCEBERT Damian 1213M 18-2400:06:47.050:008.8
DNCPIOTROWSKI Grzegorz 1187M 18-2400:06:54.250:008.7
DNCUMLAUFT Tim 1141M 18-2400:06:56.700:008.6
DNCFOIS Alessandro 1205M 18-2400:07:00.900:008.6
DNCSZEPANSKI Michael 1178M 18-2400:07:02.800:008.5
DNCCASTRO Christian Danis 1201M 18-2400:07:07.450:008.4
DNCKIRCHHOFF Andre 1168M 18-2400:07:10.050:008.4
DNCCHATFIELD Connor 1167M 18-2400:07:19.100:008.2
DNCBURDZY Daniel 1200M 18-2400:07:35.450:007.9
DNCOLSSON Lucas 1157M 18-2400:07:37.500:007.9
DNCDIFONSO Riccardo 1214M 18-2400:07:47.800:007.7
DNCWRÓBEL Jacek 1215M 18-2400:07:50.950:007.6
DNCDĄBROWSKI Radek 1221M 18-2400:07:52.200:007.6
DNCSCHLAG Yannic 1220M 18-2400:07:55.100:007.6
DNCYUCEL Jeffrey 1209M 18-2400:08:07.900:007.4
DNCTYKAL Petr 1175M 18-2400:08:37.850:006.9
DNCŠIŠKA Patrik 1211M 18-2400:08:51.450:006.8
DNCTHOMAYER Jan 1199M 18-2400:08:51.850:006.8
DNCJURNÍK Lukáš 1207M 18-2400:09:42.050:006.2
DNCJANOUŠEK Petr 1197M 18-2400:09:42.500:006.2
DNCPALERMO Mathias 1143M 18-2400:10:08.100:005.9
DNCDOUHAN Dylan 1179M 18-2400:10:42.500:005.6
DNCSIMMONS John 1203M 18-2400:11:41.000:005.1
DNCKRASOŃ Jakub 1216M 18-2400:15:59.100:003.8
DNCWÓJCIK Michał 1218M 18-24--
DNCPANIN Egor 1162M 18-24--
KIRCHHÖFER Nils 1204M 18-24 DNF--
KAZUŁA Jakub 1176M 18-24 DNF--
REDZIK Mateusz 1188M 18-24 DNF--
Znaleziono 75 wynik(ów)