OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
1363
Wystartowało:
1274
Nie ukończyło:
43
Ukończyło:
1231
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1SABA Alessandro 1057M Elite1M 200:04:41.40 4:4112.8
2HARBUNOU Ihar 1010M Elite2M 500:04:52.00+00:00:104:5212.3
3BUYLE Thomas 1000M Elite3M 600:04:52.30+00:00:104:5212.3
4OŚLIZŁO Tomasz 1004M Elite4M 700:04:58.85+00:00:174:5912
5TWEDDELL Tom 1007M Elite5M 900:05:04.45+00:00:235:0411.8
6HRDINA Pavel 1018M Elite6M 1000:05:05.25+00:00:235:0611.8
7HAUSMANN Frank 1058M Elite7M 1200:05:06.75+00:00:255:0611.8
8PRUNDÊNCIO Gonçalo 1041M Elite8M 2000:05:16.75+00:00:355:1711.4
9TOCHKA Artsiom 1013M Elite9M 2100:05:16.80+00:00:355:1711.4
10SZCZECHLA Grzegorz 1006M Elite10M 2500:05:18.70+00:00:375:1811.3
11BLONDEEL Jensen 1012M Elite11M 2800:05:20.80+00:00:395:2011.3
12KRIUKOV Nikita 1091M Elite12M 3100:05:25.35+00:00:435:2511.1
13HEER Jesse De 1001M Elite13M 3400:05:28.15+00:00:465:2811
14BENITEZ Manuel Jesús Luján 1073M Elite14M 3900:05:29.75+00:00:485:2910.9
15СУЗДАЛЕВ Антон 1017M Elite15M 4000:05:29.85+00:00:485:3010.9
16NOVÁK Lukáš 1033M Elite16M 4300:05:34.05+00:00:525:3510.7
17MENDES Axel 1029M Elite17M 4500:05:34.45+00:00:535:3410.8
18DEBUSSCHERE Thibault 1011M Elite18M 4800:05:36.05+00:00:545:3610.7
19JANSSON Thomas 1035M Elite19M 5600:05:39.45+00:00:585:4010.6
20KADIJA Rigers 1019M Elite20M 5700:05:40.05+00:00:585:4010.6
21STRUIJK Alexander 1014M Elite21M 6100:05:43.25+00:01:015:4310.5
22HANDLER Christian 1043M Elite22M 6500:05:45.15+00:01:035:4510.4
23DAM Nikolaj M 1005M Elite23M 7300:05:50.20+00:01:085:5010.3
24DEPEDRI Raffaele 1020M Elite24M 7700:05:51.50+00:01:105:5210.2
25BRØNDSEL Jonas 1084M Elite25M 8000:05:52.15+00:01:105:5210.2
26DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 1083M Elite26M 9700:05:57.15+00:01:155:5710.1
27KRAUS Christian 1022M Elite27M 9800:05:57.35+00:01:155:5710.1
28LOPE Jesús Prieto De 1085M Elite28M 9900:05:57.45+00:01:165:5710.1
29SCHÄFER Martin 1024M Elite29M 10200:05:59.15+00:01:175:5910
30GUDMUNDSSON Zebastian 1034M Elite30M 11000:06:02.90+00:01:216:039.9
31BOCHAROV Georgii 1061M Elite31M 11500:06:03.90+00:01:226:049.9
32BROEZE Tom 1071M Elite32M 12100:06:06.60+00:01:256:069.8
33OOSTEROM Frank 1008M Elite33M 12300:06:06.90+00:01:256:079.8
34OLKHOVSKII Dmitri 1027M Elite34M 12600:06:09.80+00:01:286:109.7
35BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson 1082M Elite35M 13400:06:11.35+00:01:296:119.7
36REN Emil Friis 1039M Elite36M 13900:06:12.65+00:01:316:139.7
37MICHEL Jérémy 1074M Elite37M 14000:06:13.10+00:01:316:139.7
38GOLTERMANN Arne 1070M Elite38M 14200:06:13.40+00:01:326:139.7
39KALININ Jarosław 1064M Elite39M 14400:06:13.95+00:01:326:149.6
40MILLAN Daniel Osma 1053M Elite40M 16600:06:20.35+00:01:386:219.4
41CIMLER Jiří 1042M Elite41M 17600:06:23.05+00:01:416:239.4
42KAREL Štěpán 1072M Elite42M 17800:06:23.20+00:01:416:239.4
43SANTANA Aday Luis Garcia 1026M Elite43M 20000:06:29.15+00:01:476:299.3
44PEDRIANES Samuel Hernández 1048M Elite44M 20200:06:29.70+00:01:486:309.2
45PRAT Victor Suarez 1080M Elite45M 20400:06:29.80+00:01:486:309.2
46DRAGSTED Andreas 1038M Elite46M 20800:06:32.10+00:01:506:329.2
47CAPARROS Nathan 1021M Elite47M 21100:06:32.45+00:01:516:329.2
48VORVIS Chris 1067M Elite48M 22200:06:37.00+00:01:556:379.1
49BELOV Artur 1052M Elite49M 24400:06:44.95+00:02:036:458.9
50ЕВГЕНИЙ Проскуряков 1055M Elite50M 24500:06:45.70+00:02:046:468.9
51ARIBAUD Baptiste 1056M Elite51M 25800:06:50.80+00:02:096:518.8
52RUYTER Roy De 1092M Elite52M 28700:07:00.15+00:02:187:008.6
53ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор 1086M Elite53M 34500:07:25.50+00:02:447:258.1
54ГОВОРОВ Андрей 1045M Elite54M 34900:07:26.80+00:02:457:278.1
55KOWALCZYK Dawid 1032M Elite55M 39000:07:47.50+00:03:067:477.7
56ДЕГТЯРЕВ Иван 1023M Elite56M 47401:06:30.05+01:01:4866:300.9
57KOFOED Leon 1003M Elite57M 47501:06:38.90+01:01:5766:380.9
DNCTRÜMMEL Mario 1044M Elite00:04:32.100:0013.2
DNCARNESEN Stian 1088M Elite00:04:44.800:0012.7
DNCOLSEN Andreas Stahl 1016M Elite00:05:11.450:0011.6
DNCBARBE Lluis 1002M Elite00:05:24.050:0011.1
DNCZETTEL Roland 1076M Elite00:05:32.750:0010.8
DNCDAVID Sebastien 1068M Elite00:05:37.050:0010.7
DNCKNOPF Philipp 1028M Elite00:05:40.100:0010.6
DNCBOCCON Alexandre 1046M Elite00:05:42.050:0010.5
DNCPESEK Petr 1087M Elite00:05:49.300:0010.3
DNCVERSTUYFT Kwinten 1054M Elite00:05:59.550:0010
DNCKRAWCZYK Tomasz 1009M Elite00:06:05.450:009.9
DNCADOLFSEN Kristoffer 1037M Elite00:06:07.650:009.8
DNCCRUZ Edu 1078M Elite00:06:13.350:009.7
DNCGRENET David 1069M Elite00:06:13.350:009.6
DNCGUTIERREZ Jonathan Sanchez 1081M Elite00:06:23.800:009.4
DNCDALNICENCO Iuri 1066M Elite00:06:26.050:009.3
DNCMARTIN Luis 1079M Elite00:06:44.050:008.9
DNCLUCIDI Giuliano 1090M Elite00:06:54.850:008.7
DNCHAPEOF Mathias 1075M Elite00:07:01.550:008.5
DNCSALUSTE Carry 1050M Elite00:07:09.250:008.4
DNCLOPES Marco 1093M Elite00:07:14.750:008.3
DNCEDBERG Jens 1049M Elite00:08:41.700:006.9
DNCKJELL Jimmy 1025M Elite01:13:32.150:000.8
DNCTABARÉS Dani Pulga Rodríguez 1089M Elite01:45:36.250:000.6
SILIN Sergey 1015M Elite DNF--
SCHUH Martin 1077M Elite DNF--
MONZON Imre 1065M Elite DNF--
Znaleziono 84 wynik(ów)