OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
1363
Wystartowało:
1274
Nie ukończyło:
43
Ukończyło:
1231
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1KÖNIG Alexander 2412M Journeyman1M 400:04:51.35 4:5212.3
2NAJDEREK Michał 2395M Journeyman2M 10700:06:02.00+00:01:106:029.9
3MASŁOWSKI Wojciech 2416M Journeyman3M 12400:06:08.25+00:01:166:089.8
4LYNG Rasmus 2353M Journeyman4M 12900:06:10.35+00:01:196:109.7
5ALEXEEV Alexey 2400M Journeyman5M 18600:06:25.45+00:01:346:259.4
6MAKARSKI Siarhei 2409M Journeyman6M 23400:06:41.80+00:01:506:429
7SALOMÄKI Ville 2398M Journeyman7M 23700:06:42.65+00:01:516:438.9
7SLIEPKA Ivan 2410M Journeyman8M 23800:06:42.65+00:01:516:429
7ZIOBRO Chris 2402M Journeyman9M 23900:06:42.65+00:01:516:429
10SHTYPULIAK Sergii 2375M Journeyman10M 26100:06:52.35+00:02:016:528.7
11LIBERADZKI Marcin 2417M Journeyman11M 26900:06:55.15+00:02:036:558.7
12BROOKSON Mervyn 2415M Journeyman12M 27400:06:57.50+00:02:066:588.6
13ALEXEY Davydov 2389M Journeyman13M 28800:07:00.15+00:02:087:008.6
14KACPERSKI Jacek 2408M Journeyman14M 29500:07:02.80+00:02:117:038.5
15VAVŘIČKA Stanislav 2411M Journeyman15M 29600:07:03.20+00:02:117:038.5
16RAMOS Kevin Do Coito 2372M Journeyman16M 31100:07:09.75+00:02:187:098.4
17NORDAHL Tobias 2407M Journeyman17M 31200:07:10.70+00:02:197:118.4
18MORIES Arturo Saez 2381M Journeyman18M 33000:07:16.65+00:02:257:178.2
19TREZISE Thomas 2388M Journeyman19M 33100:07:16.80+00:02:257:178.2
20KOLAŘÍK Lukáš 2414M Journeyman20M 33400:07:18.95+00:02:277:198.2
21CHRISTIANSEN Allan 2366M Journeyman21M 34000:07:22.35+00:02:317:228.1
22PIZZO Sebastiano Antonio 2421M Journeyman22M 34800:07:26.65+00:02:357:278.1
23ANTSI Siarhei 2361M Journeyman23M 35300:07:28.80+00:02:377:298
24TROKHYMETS Oleksandr 2403M Journeyman24M 37600:07:39.65+00:02:487:407.8
25RANDRUP-THOMSEN Rune 2373M Journeyman25M 37900:07:40.65+00:02:497:417.8
26JOHN Minakakis 2376M Journeyman26M 38000:07:41.00+00:02:497:417.8
27SANZ Pablo López 2385M Journeyman27M 38100:07:42.65+00:02:517:437.8
28KOCZOROWSKI Pawel 2363M Journeyman28M 38900:07:45.35+00:02:547:467.7
29CHRZĄSTEK Maciek 2397M Journeyman29M 40400:07:56.95+00:03:057:577.5
30LINDSTRÖM Algot 2374M Journeyman30M 40600:07:59.50+00:03:088:007.5
31JØRGENSEN Michael 2358M Journeyman31M 41000:08:05.25+00:03:138:057.4
32ANDERSEN Steen 2355M Journeyman32M 42400:08:13.85+00:03:228:147.3
33SMOROŃ Marcin 2370M Journeyman33M 42600:08:19.45+00:03:288:197.2
34RIMONDI Alan 2377M Journeyman34M 43200:08:27.10+00:03:358:277.1
35LUDVIGSSON Antonio 2371M Journeyman35M 43500:08:29.60+00:03:388:307.1
36NORDH Stefan 2383M Journeyman36M 43700:08:31.65+00:03:408:327
37WOJAS Jakub 2378M Journeyman37M 43900:08:35.20+00:03:438:357
38EMMERUD Kai Roger 2405M Journeyman38M 44000:08:35.40+00:03:448:367
39GALLE Ruben 2392M Journeyman39M 44300:08:43.65+00:03:528:446.9
40GULLAUD Audric 2365M Journeyman40M 44700:08:49.35+00:03:588:506.8
41NOVOSEL Mario 2419M Journeyman41M 44800:08:50.00+00:03:588:506.8
42VARAKSA Siarhei 2362M Journeyman42M 45000:08:54.90+00:04:038:556.7
43WAWRZYNIAK Slawo 2401M Journeyman43M 45100:08:55.00+00:04:038:556.7
44RENIRIE Ingmar 2393M Journeyman44M 45400:09:06.00+00:04:149:066.6
45HOŁOWACZ Kamil 2396M Journeyman45M 45800:09:13.90+00:04:229:146.5
46FOLGADO João 2369M Journeyman46M 46000:09:20.95+00:04:299:216.4
47SAAL Patrick 2364M Journeyman47M 46100:09:24.20+00:04:329:256.4
48KREBS Marcel 2360M Journeyman48M 46200:09:24.85+00:04:339:256.4
49BLAZQUEZ Ivan Hernandez 2380M Journeyman49M 46300:09:32.30+00:04:409:336.3
50AMBROSE Paul 2359M Journeyman50M 46500:09:43.45+00:04:529:446.2
51SCHELLHAAS Sven 2413M Journeyman51M 46600:09:48.95+00:04:579:496.1
52GUMPRECHT Hannes 2420M Journeyman52M 46700:09:49.50+00:04:589:506.1
53NILSSON Oscar 2357M Journeyman53M 46900:10:28.50+00:05:3710:285.7
54MILBRANT Michał 2399M Journeyman54M 47000:10:39.35+00:05:4810:405.6
55REDDAWAY Milo 2367M Journeyman55M 47100:10:49.75+00:05:5810:505.5
56GODFREY Stanley 2394M Journeyman56M 47300:11:38.35+00:06:4711:385.2
57LINDBERG Mads 2352M Journeyman57M 478   
58SPATARO Orazio 2390M Journeyman58M 480   
59FARINELLA Riccardo 2391M Journeyman59M 482   
60GANE Mr Jamie 2368M Journeyman60M 483   
61CUESTA Alberto Sanz 2384M Journeyman61M 484   
62SEBASTIAN Juan Pedro Murga San 2379M Journeyman62M 485   
DQMIERZICKI Marcel 2404M Journeyman00:08:42.25 DQ0:006.9
Znaleziono 63 wynik(ów)