OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
1363
Wystartowało:
1274
Nie ukończyło:
43
Ukończyło:
1231
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1HORVAT Zsolt 1977W 18-241K 700:06:36.05 6:369.1
2LUND Maria 1989W 18-242K 1900:06:58.45+00:00:226:598.6
3ONOFRIENKO Karina 1988W 18-243K 2500:07:14.20+00:00:387:148.3
4WALNESTEDT Malin 1995W 18-244K 3000:07:25.00+00:00:487:258.1
5GROOT Bo De 2002W 18-245K 3600:07:48.20+00:01:127:487.7
6SAS Merel 1983W 18-246K 4400:08:29.45+00:01:538:297.1
7LOMNICKÁ Tereza 2009W 18-247K 5600:10:38.20+00:04:0210:385.6
DNCSTØLEN Gunhild 2007W 18-2400:06:06.000:009.8
DNCDRÁBKOVÁ Veronika 1987W 18-2400:06:15.050:009.6
DNCKOBZOVÁ Kristýna 2005W 18-2400:06:19.950:009.5
DNCSTENBÄCK Amanda 1997W 18-2400:06:30.800:009.2
DNCDRABORG Helene 2013W 18-2400:06:43.250:008.9
DNCDESOUTER Maud 2003W 18-2400:06:52.600:008.7
DNCTAHIROVIC Adna 1981W 18-2400:06:52.750:008.7
DNCVTYURINA Anastasia 1986W 18-2400:07:09.350:008.4
DNCBARRE Aline 1994W 18-2400:07:11.400:008.4
DNCSANDBERG Amanda 1982W 18-2400:07:19.900:008.2
DNCEKLUND Malin 2008W 18-2400:07:25.350:008.1
DNCNOVÁ Petra 2006W 18-2400:07:39.950:007.8
DNCGROBELNA Aleksandra 2001W 18-2400:07:40.600:007.8
DNCSZUBA-ŁATA Klaudia 1984W 18-2400:07:44.250:007.8
DNCBÖKMAN Vanja 1978W 18-2400:07:56.150:007.6
DNCCAULA Giulia 2004W 18-2400:07:59.950:007.5
DNCKOLLBERG Louise 1992W 18-2400:08:14.250:007.3
DNCVERDIESEN Marloes 1999W 18-2400:08:22.800:007.2
DNCCASTELEIJN Selma 1998W 18-2400:08:25.000:007.1
DNCGODANI Francesca 2000W 18-2400:08:30.350:007.1
DNCGRIMM Sophia 1976W 18-2400:08:32.950:007
DNCTARANTINO Selene 1990W 18-2400:09:00.500:006.7
DNCLONKOVÁ Magdalena 1991W 18-2400:09:20.600:006.4
DNCHAMMARBÄCK Moa 1996W 18-2400:09:48.050:006.1
DNCGARDABOU Ibtisam 1985W 18-2400:09:51.950:006.1
DNCSØRENSEN Mette 1980W 18-2400:10:26.350:005.8
DNCENDEJANN Sina 2010W 18-2400:10:43.400:005.6
DNCESENIA 1993W 18-24--
DNCKRÓLAK Margarita 2011W 18-24--
CAROL Zenga 2012W 18-24 DNF--
Znaleziono 37 wynik(ów)