OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
1363
Wystartowało:
1274
Nie ukończyło:
43
Ukończyło:
1231
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PARYGINA Svetlana 2026W 25-291K 500:06:28.10 6:289.3
2LEVERAAS Katrine Haaland 2043W 25-292K 1000:06:40.30+00:00:126:409
3JESSING Iben 2014W 25-293K 3300:07:32.15+00:01:047:337.9
4MARINA Lopatina 2047W 25-294K 4000:08:12.75+00:01:448:127.3
5BOANDER Camilla 2021W 25-295K 4200:08:22.10+00:01:548:227.2
6PARKHOMCHUK Svitlana 2016W 25-296K 4500:08:43.15+00:02:158:436.9
7ПАЛАНЦЕВИЧ Яна 2055W 25-297K 4700:08:45.70+00:02:178:456.9
DNCHARRIBEY Léa 2030W 25-2900:05:38.500:0010.6
DNCWENDT Nadine 2035W 25-2900:05:51.450:0010.3
DNCVACKOVÁ Terka 2061W 25-2900:06:05.450:009.8
DNCMAYRHOFER Jana 2060W 25-2900:06:12.650:009.7
DNCKORMESETH-RØDAL Celine 2033W 25-2900:06:30.450:009.2
DNCŠÁRKA Houšková 2028W 25-2900:06:37.650:009.1
DNCHIRST Layla 2063W 25-2900:06:40.650:009
DNCMARTIN Astrid 2031W 25-2900:06:52.850:008.7
DNCKUTZ Vanessa 2040W 25-2900:07:07.100:008.4
DNCHARDY Alice 2048W 25-2900:07:08.450:008.4
DNCTATIANA Samorokova 2034W 25-2900:07:11.300:008.4
DNCESTELLÉ Olga 2054W 25-2900:07:12.250:008.3
DNCMELISSA Bearzatto 2023W 25-2900:07:14.000:008.3
DNCBERLIN Nanna 2017W 25-2900:07:25.550:008.1
DNCLIND Ulrika 2066W 25-2900:07:28.500:008
DNCFELLDIN Jenny 2064W 25-2900:07:56.600:007.5
DNCFRICK Emma 2058W 25-2900:08:22.250:007.2
DNCRODKINA Anna 2052W 25-2900:08:22.600:007.2
DNCFRISARI Cecilia 2022W 25-2900:08:28.000:007.1
DNCARVIDSSON Sara 2062W 25-2900:08:29.400:007.1
DNCRANGNAU Olga 2037W 25-2900:08:33.600:007
DNCJOHANSSON Caroline 2041W 25-2900:08:37.050:007
DNCKRAMER Elin 2049W 25-2900:08:37.050:007
DNCKRIUCHKOVA Irina 2024W 25-2900:08:38.150:006.9
DNCNORRMAN Sandra 2051W 25-2900:08:40.150:006.9
DNCOROLOGIO Noemi 2056W 25-2900:08:48.300:006.8
DNCORASIO Marta Relaño 2032W 25-2900:08:48.600:006.8
DNCANASTASIA Bondarenko 2059W 25-2900:08:49.300:006.8
DNCRITZLER Anna 2019W 25-2900:09:01.100:006.7
DNCHERNES Elisabeth 2027W 25-2900:09:01.600:006.6
DNCBARTOLI Sara 2029W 25-2900:09:03.650:006.6
DNCWARDA Justyna 2045W 25-2900:09:19.200:006.4
DNCVAKHRAMEEVA Valentina 2015W 25-2900:09:19.950:006.4
DNCMAŁEK Hanna 2044W 25-2900:09:19.950:006.4
DNCНИКУЛИНА Екатерина 2020W 25-2900:09:35.850:006.3
DNCROLIN Erika 2036W 25-2900:09:46.800:006.1
DNCOSSOLA Elisa 2053W 25-2900:10:12.700:005.9
DNCGAROFALO Claudia 2018W 25-2900:10:26.950:005.7
DNCKUŽELÍKOVÁ Zuzana 2050W 25-2900:10:48.900:005.5
Znaleziono 46 wynik(ów)