OCREC2019 - STANDARD COURSE - SPRINT

Organizator:
Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data:
2019-06-28
Miejsce:
Gdynia
Dystans:
1 km
Zgłoszonych:
1363
Wystartowało:
1274
Nie ukończyło:
43
Ukończyło:
1231
Na trasie:
8
Pełne wyniki :
Wyniki uproszczone:
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | Meta

Klasyfikacja wg czasów netto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas
netto
1km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
     
1PEHTSERAVA Tatsiana 2077W 30-341K 2100:07:02.45 7:028.5
2LUNDBERG Sara 2106W 30-342K 4100:08:18.15+00:01:158:197.2
3JEŘÁBKOVÁ Petra 2080W 30-343K 4600:08:45.00+00:01:428:456.9
DNCBORG Chiara 2098W 30-3400:05:02.900:0011.9
DNCGOFFIN Anneleen 2119W 30-3400:06:20.050:009.5
DNCHAMANN Maren 2104W 30-3400:06:40.650:009
DNCWILKINSON Becca 2096W 30-3400:06:40.800:009
DNCPOLYAKOVA Alexandra 2084W 30-3400:06:53.950:008.7
DNCMARTIN Lucie 2072W 30-3400:07:00.850:008.6
DNCVYUGINA Ekaterina 2107W 30-3400:07:06.300:008.4
DNCHEIJKENSKJÖLD Fenja 2117W 30-3400:07:09.350:008.4
DNCSTØRKSEN Lotte 2086W 30-3400:07:22.500:008.1
DNCRAZINKINA Anastasiya 2075W 30-3400:07:25.900:008.1
DNCPÁDER Zsófia 2100W 30-3400:07:26.850:008.1
DNCFREDRIKSSON Elin 2090W 30-3400:07:28.150:008
DNCLEKISHVILI Sofiya 2076W 30-3400:07:37.300:007.9
DNCKÖNIGOVÁ Lucie 2082W 30-3400:07:42.700:007.8
DNCKRŠMARU Barbora 2120W 30-3400:07:42.950:007.8
DNCMARTIN Flore 2071W 30-3400:07:53.050:007.6
DNCGREIBIG Michaela 2108W 30-3400:07:54.000:007.6
DNCRENGREN Linn 2102W 30-3400:07:57.850:007.5
DNCBLADIN Emelie 2105W 30-3400:07:58.000:007.5
DNCREMØ Hilde Therese 2083W 30-3400:08:02.200:007.5
DNCLUNDIN Alexandra 2089W 30-3400:08:04.000:007.4
DNCVLIEGEN Astrid 2074W 30-3400:08:05.850:007.4
DNCSCHUTTRUPS Margreet 2099W 30-3400:08:15.600:007.3
DNCIJZENDOORN Charissa 2111W 30-3400:08:21.800:007.2
DNCCARACCIOLO Concettina 2118W 30-3400:08:33.750:007
DNCRYLKOVA Katerina 2109W 30-3400:08:39.600:006.9
DNCSCHREUDER Myrte 2101W 30-3400:08:43.200:006.9
DNCVERSEPUECH Adélie 2097W 30-3400:08:47.000:006.8
DNCCATHRINEMS 2087W 30-3400:08:58.500:006.7
DNCSELSTØ Tonje 2112W 30-3400:09:08.150:006.6
DNCFEIGH Maya 2091W 30-3400:09:16.750:006.5
DNCÖLUND Emma 2070W 30-3400:09:23.200:006.4
DNCTARYBA Maryna 2079W 30-3400:10:02.550:006
DNCKIRKWOOD Emma 2081W 30-3400:10:27.050:005.7
DNCSOCARRADES Bibiana 2078W 30-3400:10:30.100:005.7
DNCLOVATO Daniela 2092W 30-3400:10:36.950:005.7
DNCSCHLAEPFER Tamara 2095W 30-34--
DNCMANDAS Emanuela 2113W 30-34--
DNCMARRAS Cinzia 2085W 30-34--
DNCBELOEIL Jenny Dreano 2116W 30-34--
DNCKASTSIUCHENKA Volha 2073W 30-34--
DNCCARBONI Letizia 2114W 30-34--
DNCDZIDT Małgorzata 2069W 30-34--
SKRATAAS Helle 2110W 30-34 DNF--
BARDELLINI Paola 2121W 30-34 DNF--
HAGLUND Cecilia 2088W 30-34 DNF--
JOHANSSON Ellen 2103W 30-34 DNF--
Znaleziono 50 wynik(ów)