OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1OŚLIZŁO Tomasz 1004M Elite1M 100:00:0100:55:5501:00:5401:34:3501:34:39.3501:34:41.25 6:189,5
2TOCHKA Artsiom 1013M Elite2M 200:00:0100:55:4401:01:0101:35:5701:36:03.2501:36:04.55+00:01:236:249,4
3BUYLE Thomas 1000M Elite3M 300:00:0100:54:5800:59:5001:36:4901:36:55.6001:36:57.00+00:02:156:279,3
4DEBUSSCHERE Thibault 1011M Elite4M 400:00:0100:58:5301:04:2901:39:3301:39:37.9501:39:39.55+00:04:586:389,0
5TWEDDELL Tom 1007M Elite5M 500:00:0100:58:3101:03:3501:40:3401:40:39.7501:40:41.00+00:05:596:428,9
6СУЗДАЛЕВ Антон 1017M Elite6M 600:00:0000:56:5601:02:2601:41:0401:41:09.5501:41:10.30+00:06:296:448,9
7HRDINA Pavel 1018M Elite7M 700:00:0200:58:5001:03:5601:42:2901:42:36.0501:42:38.45+00:07:576:508,8
8HARBUNOU Ihar 1010M Elite8M 800:00:0100:59:3401:04:2601:42:5701:43:01.3001:43:02.60+00:08:216:528,7
9KOFOED Leon 1003M Elite9M 900:00:0201:06:3901:43:2001:43:24.5501:43:27.05+00:08:456:538,7
10MENDES Axel 1029M Elite10M 1000:00:0100:59:4801:05:2201:43:2401:43:29.7501:43:30.95+00:08:496:538,7
11ДЕГТЯРЕВ Иван 1023M Elite11M 1100:00:0101:06:3201:43:3301:43:39.8501:43:41.05+00:08:596:548,7
12HEER Jesse De 1001M Elite12M 1200:00:0200:59:3701:05:0501:44:3901:44:43.6501:44:46.20+00:10:046:588,6
13BLONDEEL Jensen 1012M Elite13M 1500:00:0101:01:3001:06:5001:47:1201:47:17.6001:47:19.30+00:12:387:098,4
14DAM Nikolaj M 1005M Elite15M 2100:00:0100:56:4601:02:3601:49:2301:49:33.4001:49:35.30+00:14:547:188,2
15SZCZECHLA Grzegorz 1006M Elite17M 2500:00:0101:05:0001:10:1801:51:0901:51:15.8001:51:17.40+00:16:367:258,1
16STRUIJK Alexander 1014M Elite18M 3100:00:0101:03:1901:09:0201:53:0001:53:05.2001:53:06.80+00:18:257:328,0
17SCHÄFER Martin 1024M Elite20M 3500:00:0101:07:4501:13:4401:54:1901:54:28.3001:54:30.05+00:19:487:377,9
18CAPARROS Nathan 1021M Elite25M 6200:00:0201:10:3501:17:0702:03:3302:03:39.0502:03:41.75+00:29:008:147,3
19OOSTEROM Frank 1008M Elite26M 6400:00:0201:02:4101:08:4802:04:2502:04:32.1002:04:34.65+00:29:538:187,2
20DEPEDRI Raffaele 1020M Elite28M 6900:00:0201:05:4801:11:4002:05:3302:05:38.3502:05:40.40+00:30:598:227,2
21OLKHOVSKII Dmitri 1027M Elite29M 7100:00:0101:10:3401:16:4402:05:4402:05:48.7502:05:50.65+00:31:098:237,2
22KRAUS Christian 1022M Elite48M 21300:00:0101:19:3601:25:3302:45:3502:45:39.7002:45:41.60+01:11:0011:025,4
23KADIJA Rigers 1019M Elite52M 28000:00:0101:06:1601:11:5603:04:4803:04:52.7003:04:54.30+01:30:1312:194,9
24SANTANA Aday Luis Garcia 1026M Elite56M 39700:00:0101:19:1501:25:4403:52:4403:52:54.9003:52:56.40+02:18:1515:313,9
Niesklasyfikowani
DNCKRAWCZYK Tomasz 1009M Elite00:00:0101:02:1301:08:1801:47:0101:47:04.9001:47:06.700:008,4
DNCBARBE Lluis 1002M Elite00:00:0101:00:2801:05:5201:49:2801:49:34.2001:49:35.500:008,2
DNCOLSEN Andreas Stahl 1016M Elite00:00:0101:02:0001:07:1102:08:4202:08:51.1502:08:52.700:007,0
DNCKJELL Jimmy 1025M Elite00:00:0101:13:3402:14:1502:14:22.7502:14:24.650:006,7
DNCKNOPF Philipp 1028M Elite00:00:0202:31:0202:36:4203:46:4203:46:49.9003:46:52.300:004,0
SILIN Sergey 1015M EliteDNF00:54:41 DNF00:59:34 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)