OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1OŚLIZŁO Tomasz 1004M Elite00:00:0100:55:5501:00:5401:34:35
2TOCHKA Artsiom 1013M Elite00:00:0100:55:4401:01:0101:35:57
3BUYLE Thomas 1000M Elite00:00:0100:54:5800:59:5001:36:49
4DEBUSSCHERE Thibault 1011M Elite00:00:0100:58:5301:04:2901:39:33
5TWEDDELL Tom 1007M Elite00:00:0100:58:3101:03:3501:40:34
6СУЗДАЛЕВ Антон 1017M Elite00:00:0000:56:5601:02:2601:41:04
7HRDINA Pavel 1018M Elite00:00:0200:58:5001:03:5601:42:29
8HARBUNOU Ihar 1010M Elite00:00:0100:59:3401:04:2601:42:57
9KOFOED Leon 1003M Elite00:00:0201:06:3901:43:20
10MENDES Axel 1029M Elite00:00:0100:59:4801:05:2201:43:24
11ДЕГТЯРЕВ Иван 1023M Elite00:00:0101:06:3201:43:33
12HEER Jesse De 1001M Elite00:00:0200:59:3701:05:0501:44:39
Niesklasyfikowani
DNCKRAWCZYK Tomasz 1009M Elite00:00:0101:02:1301:08:1801:47:01
14BLONDEEL Jensen 1012M Elite00:00:0101:01:3001:06:5001:47:12
15DAM Nikolaj M 1005M Elite00:00:0100:56:4601:02:3601:49:23
DNCBARBE Lluis 1002M Elite00:00:0101:00:2801:05:5201:49:28
17SZCZECHLA Grzegorz 1006M Elite00:00:0101:05:0001:10:1801:51:09
18STRUIJK Alexander 1014M Elite00:00:0101:03:1901:09:0201:53:00
19SCHÄFER Martin 1024M Elite00:00:0101:07:4501:13:4401:54:19
20CAPARROS Nathan 1021M Elite00:00:0201:10:3501:17:0702:03:33
21OOSTEROM Frank 1008M Elite00:00:0201:02:4101:08:4802:04:25
22DEPEDRI Raffaele 1020M Elite00:00:0201:05:4801:11:4002:05:33
23OLKHOVSKII Dmitri 1027M Elite00:00:0101:10:3401:16:4402:05:44
DNCOLSEN Andreas Stahl 1016M Elite00:00:0101:02:0001:07:1102:08:42
DNCKJELL Jimmy 1025M Elite00:00:0101:13:3402:14:15
26KRAUS Christian 1022M Elite00:00:0101:19:3601:25:3302:45:35
27KADIJA Rigers 1019M Elite00:00:0101:06:1601:11:5603:04:48
DNCKNOPF Philipp 1028M Elite00:00:0202:31:0202:36:4203:46:42
29SANTANA Aday Luis Garcia 1026M Elite00:00:0101:19:1501:25:4403:52:44
SILIN Sergey 1015M EliteDNF00:54:41 DNF00:59:34 DNF DNF
Znaleziono 30 wynik(ów)