OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1PRUNDÊNCIO Gonçalo 1041M Elite14M 1800:00:0100:59:0401:04:2101:48:5701:49:00.8001:49:02.45 7:168,3
2NOVÁK Lukáš 1033M Elite16M 2400:00:0100:59:1801:04:5301:50:4501:50:47.9001:50:49.85+00:01:477:238,1
3KOWALCZYK Dawid 1032M Elite21M 4100:00:0001:05:0101:12:4801:56:4601:56:52.3501:56:52.35+00:07:497:477,7
4JANSSON Thomas 1035M Elite22M 4700:00:0201:08:5401:14:3401:59:4801:59:53.6001:59:55.80+00:10:537:597,5
5MILLAN Daniel Osma 1053M Elite27M 6800:00:0101:12:5101:19:1202:05:2902:05:33.8002:05:35.20+00:16:328:227,2
6REN Emil Friis 1039M Elite30M 7600:00:0201:13:4301:19:5602:07:0602:07:10.6002:07:12.60+00:18:108:287,1
7DRAGSTED Andreas 1038M Elite31M 8300:00:0101:14:5901:21:3102:09:0102:09:05.3002:09:06.90+00:20:048:367,0
8SABA Alessandro 1057M Elite33M 9100:00:0201:04:1001:08:5102:11:1902:11:29.7502:11:31.80+00:22:298:456,8
9ЕВГЕНИЙ Проскуряков 1055M Elite34M 9500:00:0201:15:1401:22:0002:12:0302:12:07.4502:12:09.55+00:23:078:486,8
10BELOV Artur 1052M Elite36M 9900:00:0101:13:0401:19:4902:13:2702:13:33.1002:13:34.80+00:24:328:546,7
11HANDLER Christian 1043M Elite43M 18900:00:0101:16:0601:21:5102:38:3802:38:46.9002:38:48.70+00:49:4610:355,7
12HAUSMANN Frank 1058M Elite44M 19300:00:0201:12:0701:17:1302:39:2502:39:34.4002:39:36.50+00:50:3410:385,6
13ARIBAUD Baptiste 1056M Elite47M 21100:00:0101:13:0701:19:5802:44:3902:44:45.3502:44:47.30+00:55:4410:595,5
14ГОВОРОВ Андрей 1045M Elite49M 22000:00:0201:29:0901:36:3602:48:1502:48:19.2002:48:21.50+00:59:1911:135,3
15CIMLER Jiří 1042M Elite51M 26800:00:0201:34:2901:40:5203:01:1703:01:24.1503:01:26.35+01:12:2312:055,0
16BOCHAROV Georgii 1061M Elite53M 29000:00:0101:27:4101:33:4503:08:3303:09:46.8503:09:48.55+01:20:4612:394,7
17GUDMUNDSSON Zebastian 1034M Elite54M 29400:00:0101:13:5301:19:5603:11:24.3503:11:26.20+01:22:2312:454,7
18PEDRIANES Samuel Hernández 1048M Elite58M 42600:00:0101:17:4201:24:1204:10:2804:10:37.3504:10:38.85+02:21:3616:423,6
Niesklasyfikowani
DNCVERSTUYFT Kwinten 1054M Elite00:00:0102:12:1402:18:1302:58:0602:58:10.4002:58:12.050:005,1
DNCEDBERG Jens 1049M Elite00:00:0101:56:0302:04:4503:05:4003:05:54.4503:05:56.350:004,8
DNCBOCCON Alexandre 1046M Elite00:00:0201:30:4701:36:2903:14:0203:14:09.7503:14:12.050:004,6
DNCADOLFSEN Kristoffer 1037M Elite00:00:0201:27:4601:33:5303:16:2203:16:30.4503:16:32.700:004,6
DNCSALUSTE Carry 1050M Elite00:00:0202:24:2402:31:3303:43:4903:43:55.8503:43:57.900:004,0
DNCTRÜMMEL Mario 1044M Elite00:00:0203:02:5103:07:2304:38:0304:38:09.3504:38:11.600:003,2
Znaleziono 24 wynik(ów)