OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1PRUNDÊNCIO Gonçalo 1041M Elite00:00:0100:59:0401:04:2101:48:57
2NOVÁK Lukáš 1033M Elite00:00:0100:59:1801:04:5301:50:45
3KOWALCZYK Dawid 1032M Elite00:00:0001:05:0101:12:4801:56:46
4JANSSON Thomas 1035M Elite00:00:0201:08:5401:14:3401:59:48
5MILLAN Daniel Osma 1053M Elite00:00:0101:12:5101:19:1202:05:29
6REN Emil Friis 1039M Elite00:00:0201:13:4301:19:5602:07:06
7DRAGSTED Andreas 1038M Elite00:00:0101:14:5901:21:3102:09:01
8SABA Alessandro 1057M Elite00:00:0201:04:1001:08:5102:11:19
9ЕВГЕНИЙ Проскуряков 1055M Elite00:00:0201:15:1401:22:0002:12:03
10BELOV Artur 1052M Elite00:00:0101:13:0401:19:4902:13:27
11HANDLER Christian 1043M Elite00:00:0101:16:0601:21:5102:38:38
12HAUSMANN Frank 1058M Elite00:00:0201:12:0701:17:1302:39:25
13ARIBAUD Baptiste 1056M Elite00:00:0101:13:0701:19:5802:44:39
14ГОВОРОВ Андрей 1045M Elite00:00:0201:29:0901:36:3602:48:15
Niesklasyfikowani
DNCVERSTUYFT Kwinten 1054M Elite00:00:0102:12:1402:18:1302:58:06
16CIMLER Jiří 1042M Elite00:00:0201:34:2901:40:5203:01:17
DNCEDBERG Jens 1049M Elite00:00:0101:56:0302:04:4503:05:40
18BOCHAROV Georgii 1061M Elite00:00:0101:27:4101:33:4503:08:33
DNCBOCCON Alexandre 1046M Elite00:00:0201:30:4701:36:2903:14:02
DNCADOLFSEN Kristoffer 1037M Elite00:00:0201:27:4601:33:5303:16:22
DNCSALUSTE Carry 1050M Elite00:00:0202:24:2402:31:3303:43:49
22PEDRIANES Samuel Hernández 1048M Elite00:00:0101:17:4201:24:1204:10:28
DNCTRÜMMEL Mario 1044M Elite00:00:0203:02:5103:07:2304:38:03
24GUDMUNDSSON Zebastian 1034M Elite00:00:0101:13:5301:19:56
Znaleziono 24 wynik(ów)