OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1BENITEZ Manuel Jesús Luján 1073M Elite19M 3200:00:0101:05:3401:11:0301:53:4301:53:48.2001:53:49.65 7:357,9
2BROEZE Tom 1071M Elite23M 5600:00:0201:09:3801:15:4402:02:5702:03:03.7002:03:06.55+00:09:168:127,3
3KRIUKOV Nikita 1091M Elite24M 6100:00:0101:02:4901:08:1402:03:3102:03:40.0002:03:41.65+00:09:528:147,3
4BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson 1082M Elite32M 8400:00:0201:15:1601:21:2702:09:1202:09:17.2002:09:19.45+00:15:298:377,0
5BRØNDSEL Jonas 1084M Elite35M 9800:00:0101:05:0101:10:5302:13:2202:13:25.4002:13:26.85+00:19:378:536,7
6DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 1083M Elite37M 11200:00:0101:17:5301:23:5002:18:0402:18:10.4002:18:11.60+00:24:219:126,5
7VORVIS Chris 1067M Elite38M 12800:00:0101:21:2501:28:0202:22:0902:22:16.5502:22:17.80+00:28:289:296,3
8RUYTER Roy De 1092M Elite39M 14100:00:0201:22:2901:29:2902:25:2702:25:34.1502:25:36.60+00:31:469:426,2
9SCHUH Martin 1077M Elite40M 14400:00:0201:21:1701:28:1002:26:1902:26:22.6502:26:25.00+00:32:359:456,1
10PRAT Victor Suarez 1080M Elite41M 15500:00:0101:20:2601:26:5602:30:2302:30:30.5502:30:32.30+00:36:4210:026,0
11KALININ Jarosław 1064M Elite42M 16400:00:0101:14:3401:20:4802:33:3502:33:42.3002:33:43.60+00:39:5310:145,9
12GOLTERMANN Arne 1070M Elite45M 19400:00:0101:21:2801:27:4102:39:4402:39:48.8502:39:50.75+00:46:0110:395,6
13ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор 1086M Elite46M 20200:00:0201:29:1501:36:4002:41:0302:41:09.2002:41:11.55+00:47:2110:445,6
14KAREL Štěpán 1072M Elite50M 23200:00:0101:10:2101:16:4402:52:4702:52:52.8502:52:54.75+00:59:0511:315,2
15MICHEL Jérémy 1074M Elite55M 30800:00:0101:16:5201:23:0503:18:5103:18:55.3003:18:56.75+01:25:0713:154,5
16LOPE Jesús Prieto De 1085M Elite57M 39900:00:0101:48:5901:54:5603:56:0203:56:07.2003:56:08.85+02:02:1915:443,8
17LUCIDI Giuliano 1090M Elite59M 45000:00:0201:20:2601:27:2104:28:1004:30:07.6504:30:09.70+02:36:2018:003,3
Niesklasyfikowani
DNCDALNICENCO Iuri 1066M Elite00:00:0101:14:4801:21:1402:12:1802:12:25.6002:12:27.350:006,8
DNCDAVID Sebastien 1068M Elite00:00:0101:13:5401:19:3102:42:1202:42:31.3002:42:32.750:005,5
DNCPESEK Petr 1087M Elite00:00:0101:29:4101:35:3103:06:2903:06:37.9003:06:39.800:004,8
DNCHAPEOF Mathias 1075M Elite00:00:0201:38:4901:45:5103:08:1403:08:23.8003:08:26.100:004,8
DNCARNESEN Stian 1088M Elite00:00:0102:22:2802:27:1203:24:2303:24:31.0503:24:32.800:004,4
DNCLOPES Marco 1093M Elite00:00:0101:25:5501:33:1003:33:3803:33:59.9503:34:01.000:004,2
DNCGUTIERREZ Jonathan Sanchez 1081M Elite00:00:0102:25:4202:32:0603:46:1803:46:24.8503:46:26.300:004,0
DNCGRENET David 1069M Elite00:00:0201:33:3301:39:4703:48:3203:48:42.0003:48:44.600:003,9
DNCTABARÉS Dani Pulga Rodríguez 1089M Elite00:00:0201:35:3704:19:3804:19:55.4004:19:57.500:003,5
DNCZETTEL Roland 1076M Elite00:00:0202:57:5003:03:2304:33:0204:33:10.3004:33:12.300:003,3
DNCCRUZ Edu 1078M Elite00:00:0101:25:4401:31:5704:33:4604:34:08.8004:34:09.950:003,3
DNCMARTIN Luis 1079M Elite00:00:0101:33:0001:39:4404:36:5504:37:04.6004:37:06.200:003,2
MONZON Imre 1065M EliteDNF01:19:53 DNF01:27:25 DNF DNF DNF DNF--
Znaleziono 30 wynik(ów)