OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1BENITEZ Manuel Jesús Luján 1073M Elite00:00:0101:05:3401:11:0301:53:43
2BROEZE Tom 1071M Elite00:00:0201:09:3801:15:4402:02:57
3KRIUKOV Nikita 1091M Elite00:00:0101:02:4901:08:1402:03:31
4BERNHARDSSON Kristofer Abrahamsson 1082M Elite00:00:0201:15:1601:21:2702:09:12
Niesklasyfikowani
DNCDALNICENCO Iuri 1066M Elite00:00:0101:14:4801:21:1402:12:18
6BRØNDSEL Jonas 1084M Elite00:00:0101:05:0101:10:5302:13:22
7DOMÍNGUEZ Eduardo Díaz 1083M Elite00:00:0101:17:5301:23:5002:18:04
8VORVIS Chris 1067M Elite00:00:0101:21:2501:28:0202:22:09
9RUYTER Roy De 1092M Elite00:00:0201:22:2901:29:2902:25:27
10SCHUH Martin 1077M Elite00:00:0201:21:1701:28:1002:26:19
11PRAT Victor Suarez 1080M Elite00:00:0101:20:2601:26:5602:30:23
12KALININ Jarosław 1064M Elite00:00:0101:14:3401:20:4802:33:35
13GOLTERMANN Arne 1070M Elite00:00:0101:21:2801:27:4102:39:44
14ЮРЬЕВИЧ Петров Виктор 1086M Elite00:00:0201:29:1501:36:4002:41:03
DNCDAVID Sebastien 1068M Elite00:00:0101:13:5401:19:3102:42:12
16KAREL Štěpán 1072M Elite00:00:0101:10:2101:16:4402:52:47
DNCPESEK Petr 1087M Elite00:00:0101:29:4101:35:3103:06:29
DNCHAPEOF Mathias 1075M Elite00:00:0201:38:4901:45:5103:08:14
19MICHEL Jérémy 1074M Elite00:00:0101:16:5201:23:0503:18:51
DNCARNESEN Stian 1088M Elite00:00:0102:22:2802:27:1203:24:23
DNCLOPES Marco 1093M Elite00:00:0101:25:5501:33:1003:33:38
DNCGUTIERREZ Jonathan Sanchez 1081M Elite00:00:0102:25:4202:32:0603:46:18
DNCGRENET David 1069M Elite00:00:0201:33:3301:39:4703:48:32
24LOPE Jesús Prieto De 1085M Elite00:00:0101:48:5901:54:5603:56:02
DNCTABARÉS Dani Pulga Rodríguez 1089M Elite00:00:0201:35:3704:19:38
26LUCIDI Giuliano 1090M Elite00:00:0201:20:2601:27:2104:28:10
DNCZETTEL Roland 1076M Elite00:00:0202:57:5003:03:2304:33:02
DNCCRUZ Edu 1078M Elite00:00:0101:25:4401:31:5704:33:46
DNCMARTIN Luis 1079M Elite00:00:0101:33:0001:39:4404:36:55
MONZON Imre 1065M EliteDNF01:19:53 DNF01:27:25 DNF DNF
Znaleziono 30 wynik(ów)