OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 10km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
    
1EVENSEN Ulrikke 1100W Elite00:00:0101:04:1601:09:24
Niesklasyfikowani
DNCSTEENSGAARD Ida Mathilde 1115W Elite00:00:0101:14:26
3KARLSSON Karin 1135W Elite00:00:0101:08:5501:15:16
DNCTHOMSEN Annika Højrup Runegaard 1120W Elite00:00:0101:13:3001:19:18
5CHRISTENSEN Katja 1101W Elite00:00:0101:13:2001:20:50
6THUESEN Margrethe Langhoff 1137W Elite00:00:0001:17:5401:23:49
7HÄRKÖNEN Elin 1132W Elite00:00:0101:17:1101:24:01
8JANSEN C.a. 1103W Elite00:00:0101:19:1401:25:50
9MIRA Lorena González 1125W Elite00:00:0001:19:2501:26:10
10DASZKIEWICZ Małgorzata 1118W Elite00:00:0101:21:0801:27:49
11JOKSTAD Anette Heimli 1124W Elite00:00:0201:21:3001:28:09
12JOHANSSON Elin 1119W Elite00:00:0101:21:5101:28:29
13MIKHINA Anastasia 1108W Elite00:00:0001:22:0101:28:50
DNCWAHR-HANSEN Julie Alexandra 1136W Elite00:00:0101:24:4001:30:25
DNCBARANOWSKA Katarzyna 1129W Elite00:00:0101:29:5601:36:38
DNCRENDELL Rebecca 1109W Elite00:00:0001:31:3001:38:37
BUNGARD Carina 1102W EliteDNF01:35:38 DNF01:42:13 DNF
DNCMARIA Smyshlyaeva 1107W Elite00:00:0001:37:0601:44:41
19PORTA Simona 1114W Elite00:00:0001:38:1201:45:10
DNCGARNIER Anouk 1133W Elite00:00:0001:37:4201:45:23
21WIELECHOWSKA Natalia 1096W Elite00:00:0201:44:4801:52:13
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
22BEORLEGI Irati 1131W Elite00:00:0001:50:2702:00:01
DNCGONZALEZ Irene B. 1105W Elite00:00:0001:52:1302:01:04
DNCGALTIER Muriel 1123W Elite00:00:0001:59:0502:07:06
DNCGÓMEZ-ESCALONILLA Elisa De La Cruz 1104W Elite00:00:0201:55:5502:07:21
26HENNEKEN Claudia Maria 1113W Elite00:00:0302:04:1002:09:06
DNCVEKLYCH Oksana 1117W Elite00:00:0202:05:4102:12:01
DNCSTEJSKALOVÁ Barbora 1121W Elite00:00:0002:04:3402:12:41
DNCGABELGAARD Tanja 1127W Elite00:00:0202:04:3202:13:12
DNCNELSON-DALEY Rianna 1112W Elite00:00:0002:04:3602:13:43
DNCTARANTINOVA Olga 1099W Elite00:00:0202:14:0702:19:28
DNCTHORKILDSEN Evy Marie 1116W Elite00:00:0002:23:4002:32:55
DNCPALAIKIENE Inga 1128W Elite00:00:0202:45:3002:52:48
DNCLOKAJÍČKOVÁ Klára 1134W Elite00:00:0002:50:3902:59:05
DNCMACIEJAK Anna 1126W Elite00:00:0203:10:0603:19:17
DNCKURAŚ Beata 1122W Elite00:00:0203:44:4403:54:36
DNCRIPOLLÉS Lluna Sanz 1110W Elite00:00:0004:32:4504:39:19
Znaleziono 37 wynik(ów)