OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaMkatK/MCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
Czas
netto
15km
Czas
brutto
15km
Różn.Tempo
min/km
Tempo
km/h
          
1DRESCHER Jonas 1159M 18-241M 2200:00:0100:59:4801:05:3301:50:0601:50:10.2501:50:11.90 7:208,2
2EVGENII Trivashkevich 1152M 18-242M 2700:00:0101:03:0901:09:1601:51:4701:51:50.7001:51:52.40+00:01:407:278,0
3STENBECK Fredrik 1155M 18-243M 2900:00:0200:59:2601:04:3601:52:2501:52:30.0501:52:32.20+00:02:207:308,0
4RIJNEKER Jesper 1149M 18-244M 3300:00:0101:05:2701:11:0801:54:1401:54:19.2501:54:20.70+00:04:087:377,9
5SERAFIŃSKI Maciej 1158M 18-245M 4000:00:0101:04:1601:10:4401:56:1701:56:22.6001:56:24.50+00:06:127:457,7
6ALVES Duarte 1139M 18-248M 5400:00:0001:01:1901:09:3702:02:1902:02:23.7002:02:23.70+00:12:118:097,4
7KUIK Thomas 1140M 18-2414M 11300:00:0101:18:0201:25:0002:18:1702:18:23.7502:18:25.70+00:28:139:136,5
8VASYA Dudnikov 1144M 18-2415M 12000:00:0101:13:0001:19:2102:19:3202:19:36.3502:19:38.30+00:29:269:186,4
9BUCCARELLA Luca 1151M 18-2416M 12900:00:0101:16:4401:23:2502:22:1202:22:17.0002:22:18.50+00:32:069:296,3
10OŚLIZŁO Marek 1146M 18-2417M 13100:00:0101:10:5501:16:2202:22:4202:22:47.5002:22:49.45+00:32:379:316,3
11NIJLEN Itse Van 1154M 18-2418M 13500:00:0101:14:1701:20:4302:24:2802:24:36.3502:24:38.00+00:34:269:386,2
12ALMERSKÄR Viktor 1150M 18-2419M 14200:00:0201:23:2201:30:3602:25:3202:25:36.8002:25:39.00+00:35:279:426,2
13WISPELWEIJ Sem 1142M 18-2420M 15800:00:0101:18:0901:25:0002:32:0502:32:10.9002:32:12.40+00:42:0010:085,9
14GAŁDYN Kamil 1163M 18-2426M 19700:00:0201:09:1201:14:4202:40:2702:40:33.4502:40:35.60+00:50:2310:425,6
15DEMONTY Loic 1160M 18-2428M 22600:00:0201:22:0301:29:4202:50:2302:50:31.6502:50:33.80+01:00:2111:225,3
16KERSTEN Max 1153M 18-2429M 33800:00:0201:23:4501:31:0003:29:5203:29:56.8003:29:59.30+01:39:4713:594,3
17DEMONTY Nicolas 1161M 18-2430M 34300:00:0101:16:4301:23:2603:31:3903:31:45.6003:31:47.30+01:41:3514:074,2
18DRÁBEK Lukáš 1147M 18-2431M 35800:00:0201:20:1001:26:2503:34:3603:34:42.8003:34:45.05+01:44:3314:184,2
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
19ROBBRECHT Chris 1156M 18-2435M 49500:00:0201:36:5501:44:3905:39:1905:39:25.8505:39:28.35+03:49:1622:372,7
Niesklasyfikowani
DNCPANIN Egor 1162M 18-2400:00:0200:44:50.5000:44:52.600:0020,1
DNCPELIZZA Matteo 1145M 18-2400:00:0101:10:3001:15:5702:49:3402:49:54.6502:49:56.400:005,3
DNCOLSSON Lucas 1157M 18-2400:00:0201:55:4502:03:2203:00:5803:01:07.3503:01:09.800:005,0
DNCPALERMO Mathias 1143M 18-2400:00:0202:13:3102:23:4005:09:2105:09:37.7005:09:40.400:002,9
DNCUMLAUFT Tim 1141M 18-2400:00:0201:46:5801:53:5508:31:3608:31:46.7008:31:49.450:001,8
Znaleziono 24 wynik(ów)