OCREC2019 - STANDARD COURSE
OCR EUROPEAN CHAMPIONSHIPS
Organizator : Stowarzyszenie Biegów Przeszkodowych OCR Polska
Data : 2019-06-28
Miejsce : Gdynia
Dystans : 15 km
Zgłoszonych : 1362
Wystartowało : 1274
Nie ukończyło : 19
Ukończyło : 1255
Na trasie : 0
Pełne wyniki dla 14.9km :
Uproszczone :
Klasyfikacje w punktach pomiarowych: Start | 9km | 10km | 14.9km | Meta
Klasyfikacja wg czasu brutto.
MscZawodnikNumerKlubMiejscowośćKrajKategoriaCzas startuPoint9_OCR
9km
Point10_OCR
10km
Spiker_OCR
14.9km
     
1DRESCHER Jonas 1159M 18-2400:00:0100:59:4801:05:3301:50:06
2EVGENII Trivashkevich 1152M 18-2400:00:0101:03:0901:09:1601:51:47
3STENBECK Fredrik 1155M 18-2400:00:0200:59:2601:04:3601:52:25
4RIJNEKER Jesper 1149M 18-2400:00:0101:05:2701:11:0801:54:14
5SERAFIŃSKI Maciej 1158M 18-2400:00:0101:04:1601:10:4401:56:17
6ALVES Duarte 1139M 18-2400:00:0001:01:1901:09:3702:02:19
7KUIK Thomas 1140M 18-2400:00:0101:18:0201:25:0002:18:17
8VASYA Dudnikov 1144M 18-2400:00:0101:13:0001:19:2102:19:32
9BUCCARELLA Luca 1151M 18-2400:00:0101:16:4401:23:2502:22:12
10OŚLIZŁO Marek 1146M 18-2400:00:0101:10:5501:16:2202:22:42
11NIJLEN Itse Van 1154M 18-2400:00:0101:14:1701:20:4302:24:28
12ALMERSKÄR Viktor 1150M 18-2400:00:0201:23:2201:30:3602:25:32
13WISPELWEIJ Sem 1142M 18-2400:00:0101:18:0901:25:0002:32:05
14GAŁDYN Kamil 1163M 18-2400:00:0201:09:1201:14:4202:40:27
Niesklasyfikowani
DNCPELIZZA Matteo 1145M 18-2400:00:0101:10:3001:15:5702:49:34
16DEMONTY Loic 1160M 18-2400:00:0201:22:0301:29:4202:50:23
DNCOLSSON Lucas 1157M 18-2400:00:0201:55:4502:03:2203:00:58
18KERSTEN Max 1153M 18-2400:00:0201:23:4501:31:0003:29:52
19DEMONTY Nicolas 1161M 18-2400:00:0101:16:4301:23:2603:31:39
20DRÁBEK Lukáš 1147M 18-2400:00:0201:20:1001:26:2503:34:36
DNCPALERMO Mathias 1143M 18-2400:00:0202:13:3102:23:4005:09:21
Przekroczony limit czasu: 05:30:00
22ROBBRECHT Chris 1156M 18-2400:00:0201:36:5501:44:3905:39:19
DNCUMLAUFT Tim 1141M 18-2400:00:0201:46:5801:53:5508:31:36
DNCPANIN Egor 1162M 18-2400:00:02
Znaleziono 24 wynik(ów)